Potenciális fenilefrinnel a metamfetaminhoz?

mxtlrr_chem

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 29, 2022
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Használható-e ez az efedrin helyett, mivel az utóbbi már nem OTC (és ha mégis, megszerzése engedélyköteles, hacsak nem maga készíti).
A fenilefrin egy orrnyálkahártya-dekongesztáns, amelynek kémiai képlete C9H13NO2. A képlete így néz ki:

Ecmx06drGu


Van ebben valami lehetőség, vagy túlságosan hatástalan ahhoz, hogy az efedrin helyett használják?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
uhhg, az én hibám, azt hittem, hogy fenianilinről beszéltél. Nem, az az Ó a gyűrűn egy ribanc, nem tudod leütni anélkül, hogy tönkretennéd az egészet. Helyettesíteni lehet, és aztán leütni az alját, de az ár túl magas.
 
Last edited:

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ki kell dolgoznia a lehetőséget, ha tud róla. Az, hogy nem lenne-e kivitelezhető, vagy sem, lényegtelen. A fenilefrint az amfetaminok prekurzoraként tartalmazó folyamat nagyon kívánatos tudás, és úgy tűnik, hogy nem tartják lehetségesnek. A tudásért, és talán egy holdudvari lehetőségért, hogy visszadobjuk a disznók szemetét a képükbe, minden információért, amivel rendelkezel, nagyon hálás lennék.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,405
Solutions
4
Reaction score
960
Points
113
Deals
1
Nos, a helyzet az, hogy a pszeudoefedrin hcl régen 60 mg-os generikus tablettákban volt kapható. A fheylefrin 10 mg-os tablettákban kapható, tehát 100 kell egy grammhoz a cuccból.
YiFkhJIlMf

A lényeg a következő. Úgy néz ki, hogy többféleképpen lehet csinálni. Lehetséges 1 lehetne cinkpor vagy 0,7-1,0%-os ,ol wt. kénsav. Egy feniletamin fenolgyűrűjének 5 pozícióját dehidroxilálod. Ezután dehidroxilálni akarja a propil rész 2 pozícióját. A propil terminális végén már van egy metil, 3 hidrogén, tehát egy primer amin.Ezután már csak az etil funkciós csoport alfa pozícióját kell metilálni. Attól függően, hogy mit használsz, az határozza meg, hogy D-, L-metil, L-metil vagy D-metil lesz-e. Én a D-t javaslom. Nem muszáj ebben a sorrendben csinálni, csak mindent el kell végezni. Beírtam, hogy mi minden dolog, így tudod UTFSE vagy nézd meg a google vagy valami, hogy egy konkrét tervet, amennyire a reaktánsok és oldószerek ;0
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
A közelmúltban az E vagy PSE helyi vadászataimban minden, amivel találkoztam, ezek az 10mg fenilefrin tabletták, amelyek általában paracetamolt + más "szarságot" tartalmaznak A gyakorlatiasság számomra is irreleváns, Ha lehetséges, és az eszközöket a boltok polcairól lehet beszerezni, nagyon érdekel. A katona az ellenséges vonalak mögött nem tudja csak úgy megrendelni a prekurzorokat, így ez a tudás létfontosságú. Lehet, hogy ezt házi feladatnak veszem, és megpróbálom UTFSE-t, hogy ezt a tervet készítsem, természetesen segítségre lesz szükségem, ha valaki DM-et akar és összehasonlítja a jegyzeteket. Feltételezem, hogy időközben meg kell rendelnem néhány ma huangot, hogy szolgáljam a kutatási céljaimat. Köszönöm.
 
Top