Segítségre van szüksége a 4 MMC SYNTHESIS témakörben?

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Az én első szintézis 4 MMC követtem genral eljárás 100 gramm bromoketon 200 ml 40 % metilamin és 300ml dcm 2 óra 40 c hőmérsékletű 2 óra 40 c temp közzétett szálon.
És kristályosítás 50/50-es ipa-víz oldatban.
Kaptam 14 gramm hozamot az első kicsapás utána megmaradt anyalúg és mosás acetonnal újra fagyasztóba tettem majd 6 gramm csapadékot kapok
Miután csináltam kristályosítás kristályok teljesítménye nagyon alacsony csak fél óra időtartamú
Hogyan lehet növelni a termék teljesítményét és hogyan lehet növelni a hozamot vagy bármilyen más eljárást a nagy hozamú nagy teljesítményű 4MMC szintézisének 800 gramm 2 bromo 4 metil propiophenon van, így rengeteg kutatást végezhetek az új eljárásokról .
 

Attachments

  • TmCZJXV14D.jpg
    TmCZJXV14D.jpg
    5.8 MB · Views: 202
  • IimUOzZdxM.jpg
    IimUOzZdxM.jpg
    4.9 MB · Views: 67
  • gzRaQBJLyw.jpg
    gzRaQBJLyw.jpg
    5.2 MB · Views: 190
  • XSO6FeGbDY.jpg
    XSO6FeGbDY.jpg
    5.4 MB · Views: 201

chenkennywin

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 18, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
A gyártási kapacitás tekintetében is gyenge teljesítménnyel találkoztam. Miután többször elvégeztem, nagyjából megértettem, hogy ha a monometilamin vizes oldat (40%) tisztasága és minősége nem jó, az közvetlenül befolyásolja a gyártási kapacitást, és a túl rövid keverési reakcióidő is tényező. egy. Remélem, hogy vannak olyan idősebbek, akik jók a 4mmc területén, akik tudnak nekem néhány támpontot adni, és erőteljes technológiával ellátni őket.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Mi a helyzet, testvér, beszélhetnénk a chaten?
 

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
A mefedron hatásának kezdete és időtartama alapértelmezés szerint nagyon alacsony, vagy a tisztaság és a gyártási technikák számítanak
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Azt hiszem, hogy túllépte a hőmérsékletet néhány folyamat, ez befolyásolja a teljesítményt és a hozamot, vagy talán túl magas hőmérsékletet, miközben acifification volt folyamatban. szükségünk van több részletet, amit pontosan tett, hogy segítsen, mi nem tudjuk megtenni, hogy ha nem mondja el nekünk.
@

saifali899

 
Last edited:

Lex369

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Elvégeztem 100 gramm 2b4mp 200 ml 40 % metilamin 300 ml dcm eljárás 2 óra 40 Celsius és 30 perc keverés metilamin után kapok réteg mosott 3 alkalommal, majd 35 %-os hcl savanyítás, de nem adtam aceton savanyítás, majd tettem a fagyasztóban kap csapadék 12 óra után kaptam 14 gramm termék és a termék szűrés mosott aceton, hogy én agin tegye a hűtőbe kaptam 6 gramm precepitáció
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
A 93%-os hozam lehetetlen az önök körülményei között.
 

DavidNichols

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 7, 2023
Messages
23
Reaction score
20
Points
3
Kristály rendszer van az első képen eltérnek egy racém mefedron HCL kell képződnie. Milyen eredményeket ad az olvadáspontmérés és a TLC?
 
Top