LSD szintézis videó

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Helló barátaim!
Már egy ideje tervezem az LSD szintézisét. Ha szeretnétek látni ezt, szóljatok nekem. Valószínűleg úgyis megcsinálom, akár kamerás felvétellel, akár anélkül, ezért próbálom kitalálni, hogy megéri-e a fáradságot. A szintézis 100mg skálán lenne, cafergot tablettákból kiindulva. Az ergotamint etil-acetáttal/hexánnal extrahálnánk, és oszlopkromatográfiával választanánk el a tablettákban lévő egyéb összetevőktől. A Shulgin-féle hidrolizálással lizergsavvá alakítanánk. Ezután dietilaminnal reagálnak egy peptidkapcsoló reagenssel. Ezt követi az LSD előállítása. Nem fogok foglalkozni a tartarát sóval, mivel nem szándékozom tisztítani ezen a ponton túl.

Aki szeretné támogatni ezt a projektet, az vásárolhat tőlem varázsporokat. Ha elég megrendelést vagy elég érdeklődést kapok, akkor megcsinálom. Bocsánat, hogy mindannyiótoknak reklámmal kéklabdázok, de sajnos nem tudom ezt az egészet ingyen csinálni.

Azoknak, akik azt hiszik, hogy egy nagy szar vagyok:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Hajlandóak vagyunk megvásárolni Öntől egy szintézisvideót, ha az jól van elkészítve. Vegye fel a kapcsolatot szakértőinkkel, ha érdekli az ajánlat.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Ez nagyon klassz lenne, különösen, ha minden lépéshez magyarázatokat/tanácsokat adnának (pl. mire kell figyelni, hogyan kell az egyes anyagokat előkészíteni stb.). Én hozzájárulnék egy ilyen videó megvásárlásához, Heisenberg, szólj, ha összejön az üzlet.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Jelenleg kidolgozás alatt áll; azonban meg tudnám mutatni, hogyan kell a DCM-et foszforpentoxiddal szárítani, a peptidkapcsolási reakció katalizátorának szintézisét, a dietilamin szabaddá tételét a sójából, egy oszlop futtatását, az extrakciók rövid magyarázatát stb....
Ez haladó kémia, de mindent meg tudok tenni, hogy úgy mutassam be, hogy a legtöbben megértsék.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Van előrelépés? Hónapok óta türelmesen ellenőrzöm ezt az ügyet, remélve, hogy frissítésre kerül.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Ez szerte a világon elterjedne a szeretet 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Bármilyen új frissítés a videóval kapcsolatban?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Azt is tervezem, hogy akkor is elkészítem, ha esetleg nem én leszek az első, aki publikálja... Remélem, hogy jó lesz. Nekem csak egy rotavap gépre van szükségem, mivel megvan hozzá az üvegáru, hiányzik még a keverő és állványok szorítókkal esetleg egy nagy szept. tölcsér. Várom hogy megtaláljam a megfelelő helyet. Arra gondoltam, hogy magyarázkodás közben felfedem az arcom, de a kedvenc zenekarom a Sleep Token, maszkok és senki nem tud róluk semmit. Lehet, hogy elfogadok egy edényt (Sleep Token tag) identitást, amit eltorzítok, hogy egy Hannibal Lecter maszkot tegyek.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
A keletkező savból egy cseppet sem adnak el!!!.... Ezt így értem. Késői időszakban elég szegényen futottam és órákkal ezelőtt munkanélküli lettem. Van fiatal jövőm nekem a képzésben, és én segítek mindenkinek ingyen ezen a fórumon, még akkor is, ha tudom, hogy ez brigs nagy pénzt nekik köszönhetően a tanácsom. Hajlandó vagyok elfogadni segítséget bármilyen formában legyen az reagensek (különösen a diethylmonomethulamine, amely drága, hogy vesz egy csomagot) egy fiola 5-10mL költséges tekintetében a legtöbb kis aminok, felszerelés ellopták a korábbi két próbált gyakornokok, valamint a vákuum pumpa és néhány hűvös üvegedények.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Ez az a pillanat, amikor HerrHaberből Heisenberg lesz.
Viccek mellett azt javaslom, hogy adja a savat a "befektetők", hogy finanszírozza a vegyi anyagok a videó. Ez mindenki számára előnyös. A fórum kap egy videót, ami segít az embereknek, te képes leszel a videót saját finanszírozás nélkül elkészíteni, és a vegyszereket finanszírozó emberek kapnak egy kis hozamot. 1-2g LSD elég lenne 5000x 200uq triphez, ami elég ahhoz, hogy minden befektetőnek elegendő mennyiségű LSD-t biztosítson.
A BB Fórum is adhatna egy kis pénzt a videó anyagáért.

Remélem javul a helyzeted, magam is ismerem a küzdelmet.

Egészségedre
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber tudna egy durva becslést adni arra vonatkozóan, hogy mennyi alapozásra van szükség?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Már végeztem néhány számítást, és köszönöm ezt a kérdést, mert az a kinyilatkoztatásom van, hogy nem tudom még egy durva becslést sem, hogy mennyibe kerül. A helyzet úgy áll, hogy ki tudom számolni a felszerelést, a vegyszert, az időt és a kémiát, de például a helyet is bele kellene számolnom. Összességében kicsit meglepődtem, hogy a "savas" rész megszerzése olyan, mint a harmadik legköltségesebb anyag az aszimmetrikus amin és a PyBOP után. Ennek megközelítése a metil-észter in situ hidrolíziséből származó sav közvetlen kondenzációjával túl csábító ahhoz, hogy ne próbáljam meg. Másrészt a kiralitás megsemmisítése kulcsfontosságú szempont a túlreagálás elkerülése érdekében, ami preparatív mennyiségben jól megéri, de annyira 2023-nak hangzik, hogy az eljárást sztereoszelektívként posztolja. Tisztában vagyok azzal, hogy a racém felbontás megvalósítható mind királis kromatográfiával, mind diasztereoszelektív sóképzéssel optikailag tiszta savval, például borkősavval. Még akkor is, ha a racemizálás történelmileg a járható út, és érdemes tudni, hogy a maximális hozam 50%.
 
Top