, nagyon nagy szükségem van segítségre a küldéshez

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Szóval ,szeretnék küldeni egy csomagot eu-ből Ausztráliába. tudom, hogy sok szintetikus gyógyszer szerves. meg tudná mondani, kérem, hogy a szintetikus noidok szerves vagy nem, és hogyan kell tennem, hogy átmenjen a röntgen (vámkezelés ). Köszönöm szépen előre is .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Minden természetes vagy szintetikus kannabinoid szerves anyag! Az egyetlen pszichoaktív szervetlen anyag, amiről valaha is hallottam, az N2O és a xenon.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Küldje el valami kerámia belsejébe, alumíniumfóliázva (sok ilyenre lenne szükség, mivel a modern röntgensugárzás a vámon hella erős), több más, a röntgensugárzást visszaverő/elnyelő tárgyakkal borítva.

Mindent egybevetve. Ha kábítószernek tűnik, akkor vagy átvizsgálják, vagy szerelmes levelet kapsz, és bármelyik is, azt eredményezheti, hogy megbasznak téged.

Szintén egy disclaimer, nem vagyok nemzetközi feladó. Csak egy egyszerű hazai áruforgalmazó. Szóval, ha bármi, csináld a kutatást.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Megállapítottam, hogy a szintetikus kannabinoidok szerves és szervetlen, mint a samponok
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
A szerves és szervetlen kémia közötti különbség nem függ össze a samponcímkével... Láttam már "szerves konyhasót", ami a maga jelentésében egy legfőbb hazugság.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
az én hibám :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Láttam, hogy a röntgensugarak csak sűrűségeket és szerves és szervetlen anyagokat látnak, nem tudhatják, hogy mi van a csomagban, hacsak nem rejtőzik olyan helyen, ahová nem való
 
Top