Question Hogyan készítsünk kannabinoid papírt?

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Kérem, magyarázza el nagyon egyszerűen a noidok papírra történő felvitelének módszerét egy létesítménybe történő postázáshoz.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Oldja fel alkoholban, és áztassa ott a papírt.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ezt értem, de nem lehet valahogy megfogalmazni, hogy egy lap mennyi vegyszert tartalmaz stb.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
A képlet, amelyet a kannabinoid megolvasztásához használ. Vannak barátaim, akik evrclear 150 proof likőrt használtak a noid por megolvasztásához.
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Talán 5 g noid és néhány evőkanál likőr felmelegítve, amíg meg nem olvad. Ezután mártsunk bele papírt, és hagyjuk megszáradni a levegőn. A túl sok büdös lesz..fyi. Fizetni kell vele, hogy megkapd az eredményt.
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
mint a srácok fent azt mondja, mielőtt , csak áztassa a papírt belsejében egy üveg vagy tál, és u kap azonnali eredményeket , köszönöm előre @Tony!
 

albeereal

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
De ha a noidok a sárga színűek, akkor az a papíron is megjelenik. Hogyan lehet a noid fehér, hogy ne sárguljon a fehér lap?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Az 5 gramm soknak tűnik 1 papírhoz? Olvastam olyan anekdotikus jelentéseket, amelyek szerint az emberek 250 mg-ot használnak laponként (a legújabb erősebb vegyszereket használva).
 

BoonDock

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 29, 2022
Messages
33
Reaction score
12
Points
8
Igen, igaza van. Visszamentem és megkérdeztem a haveromat, aki ezt csinálta. Kinevetette magát azon, amit írtam. Azt mondta, hogy 150-400mg. Azt mondta, amennyit csak lehet. Szerinte a te 250mg-od a normális. Bocsánat...lol
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Inkább szórópisztollyal fogom őt használni, így egyes területek mentes maradnak a noidtól. Mert ha a Noid nagyon erős és aktív, az egész papír megmártása mérgezéshez vagy KO-hoz vezethet.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Mindez összefoglalja, hogy mennyire aktív az Ön által használt Noid. Néhány új képlet esetében az 5g akár túl sok is lehet
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Jó ötlet. Azt is megteheti, hogy alacsony koncentrációjú noid oldatot készítsen hozzá. Például áztassa N mg/ml oldatot X g papírba, meg tudja számolni, hogy mennyi noidot tartalmaz 1 g papír. Xg / N mg/ml.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

@GPatton tökéletesen igazad van tesó, a tömegek és a moláris tömegek tekintetében a számítás lesz a legbiztonságosabb és legpraktikusabb útvonal, de kétlem, hogy lesz-e türelme, hogy ezt az utat válassza, de a biztonságosabb utazás érdekében ajánlom a megoldást.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Azt mondja, hogy mérjük meg a papírt szárazon, majd mérjük meg a papírt nedvesen, hogy kitaláljuk a súlykülönbséget, mielőtt a matematikát elvégeznénk? Vagy van egy másik módszer, amit nem látok 😅...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Nem, a száraz papírt az oldat hozzáadása előtt és után is megmérheti. A tömegkülönbség a noid mennyisége. Továbbá, ha 1 g papírra N mg/ml (például 1 ml) oldatot áztatunk, akkor 1 g papírra N mg noidot kapunk. Érti az elképzelésemet?
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ah oké, köszönöm a pontosítást, most már értem, ez egy igazán nagyszerű mérési mód, köszönöm!
 
Top