Question Hogyan lehet a legjobban beszerezni bizonyos vegyi anyagokat

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometán kapja meg az RC üzemanyag és DCM az eBay-en
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
DCM betiltva az Egyesült Királyságban
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Mivel amikor 😳
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Nem tiltott, de speciális engedélyre van szükség, vagy cégre van szükség, azt hiszem, a tilalom 2018-ban jött létre? Talán, valószínűleg tévedek. A légkörrel kapcsolatos környezetvédelmi aggályok miatt tiltották be, ugyanakkor minden mást, például a kénsavat is betiltották.

Még DCM alapú festékeltávolítót sem lehet engedély vagy festőcég nélkül vásárolni.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
A francba, túl sokáig voltam távol! 😂😂
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Az A***** még mindig eladja, de a használatához nyilatkozatot igényel, alapvetően ha a válaszai elég jók, akkor még mindig eladják a közönséges embereknek, mint Joe blogg's. De miután egy jó válaszok akár vita és a cég értelmezése, és ha úgy érzik, hogy ez egy érvényes ok az eladásra.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
A DCM Brazíliában is tilos. A szar dolog az, hogy sok szintézis használja a DCM-et, de nem ad alternatívát neki.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Desztilláljon RC üzemanyagot, nem fog sokat kapni, de ehhez képest olcsó. Már sokszor csináltam, először egy metanol/nitrometán azeatropot fogsz desztillálni 60-70 körül, majd amikor a hőmérsékletek elérik a 100C-ot, elkezdesz tiszta nitro felett desztillálni. Ügyeljen arra, hogy vigreux oszlopot használjon.

DCM-hez rendeljen a constantylious777-től. Ő nagyon olcsón elküldi neked Lengyelországból.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC üzemanyagok, mint 16-20% a legtöbb helyről, azonban van egy cég, amely RC hajó üzemanyagot árul. Ez olyan, mint a 60% nitro, és 5 liter közel 200 fontba kerül!!!! De ez az, ahogy én kaptam Nitro eddig, hosszú desztillációk RC üzemanyag többször.
A legrosszabb része 1Ltr 20%-os nitro hozam talán 120ml, ha jó, de a sűrűség mindig a, így tudod, hogy az azeotrop metanol még mindig szennyezi a nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Azt mondanád, hogy a vigreux-oszloppal még mindig szennyeződéseket kapsz?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Sajnálom, hogy nevetnem kell ezen, mert utálom az azeotropokat, igen 100% -ban megkapod a szennyeződést. Az a tény, hogy a metanol és a nitrometán még egyet is alkot, ezt el kell mondania, még a molekulasziták sem alkalmazhatók a maradék % metanol eltávolítására, és higgye el, én megpróbáltam.

Talán ha kapsz egy 2mtrs magas oszlopot és egy hétig többször desztillálsz, akkor közel kerülsz, de mérlegre mérve egy grad hengerben mérlegelj. Soha nem fogod elérni a tiszta nitro sűrűségét soha.

Bocsi ha ez rossz hír, jó hír, hogy a metanol 99,9%-ban csak egy kisebb kellemetlenség. Szóval, csak minél közelebb kerülj a sűrűséghez, és akkor még használható nitro!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Az én céljaimra a metanol nem jelent problémát, tudsz olyan helyzetet, ahol ez a sztöchiometrián kívül más problémát jelent?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Igen, én csak egyet csinálok igazán, a biomassza fermentációjában, hogy etanolt állítsanak elő fogyasztásra. 15 ml elég ahhoz, hogy megvakítson és megöljön, szóval ez az egyetlen aggodalmam a metanollal kapcsolatban. Még nem fejeztem be a diplomámat, így talán valaki, akinek több ismerete van, hozzászól és ad egy másik példát az Ön számára?
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Pontosabban kellett volna fogalmaznom, úgy értem, hol válik a nitrometán metanolszennyezése problémává azokban a reakciókban, amelyekhez nitrót használna.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Nem csináltam ezt, nem tudom bizonyítani, hogy működik, de olvasmányaim alapján úgy tűnik, hogy működik. N-metilacetamidot lehet rendelni onnan, ahol az ember vegyszereket rendel, a külföldi aukciós oldalak jók, és hidrolizálni egy savval vagy bázissal, iirc, ecetsavvá és metilaminná. Ez ugyanúgy működik, mint a metilamin előállítása N-metilformamidból.

Érdemes megfontolni, hogy vagy találsz egy helyettesítő vegyszert, vagy a feketepiacon keresztül rendelsz dcm-t. Az éter sokszor működik, de megvannak a maga problémái, amelyek egy kis extra óvatosságot igényelnek.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Van egy régi főiskolai szerves kémia könyvem, amelyet az általam látogatott főiskola bezárt kémiai tanszékétől kaptam ajándékba. Ez egy kézikönyv arról, hogyan kell mindent elkészíteni.
A módszerhez monoklór-ecetsav, nátrium-nitrit és nátrium-karbonát szükséges, ezt G. Patton részletesen elmagyarázta egy itteni szálon.
Van még pár más módszer is, de vásárlással egyszerűbb lenne.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
El tudom képzelni, hogy ezeket csak az Egyesült Királyságon belül lehet megvásárolni kereskedelmi licenc igazolása ellenében.
Az Ebay-en sok nitroetán / nitrometán árulnak, de sok eladó kér valamilyen igazolást.

Ezt könnyű lenne hamisítani, gondolom, megpróbálhatja megtalálni a cégek nyilvántartási számait, amelyeknek köze lehet a vegyi anyag bármely felhasználási esetéhez, de nincs webes jelenlétük, így nehéz megtalálni a kapcsolatokat. Ezeket a számokat több weboldalon is megtalálhatja, biztosan vannak nemzet-specifikus weboldalak csak az Egyesült Királyságban működő cégek számára, de biztosan vannak EU-specifikus weboldalak is az EU-ban bejegyzett összes cég számára. Én ezt csak akkor próbálnám ki, ha olyan címre rendelnék, ami nem kapcsolható hozzám

Egy másik lehetőség Németország, Lengyelország vagy Kína. Mindegyik országban sok olyan eladó van, aki ezeket a vegyszereket el tudja szállítani Önnek, akik esetleg hajlandóak lennének átcímkézni azokat.
Most szállítottam körülbelül 30 dobozt, amelyek dobozonként 1x20 literes konténert tartalmaztak metanol, etanol, metilamin és hasonló folyékony vegyszereket. Egyszerűen tisztítószerekként jelöltem meg őket, és mindegyik Lengyelországból Németországon keresztül Belgiumba került.

Mivel az ilyen áruk szállítása a logisztikai transzfer szempontjából országról országra nem illegális, hanem csak korlátozott, ez egy másik lehetőséget adhat Önnek.
Megteheti a klasszikus módon, és megvásárolhatja egy olyan országban, mint Lengyelország, egy olyan cégtől, amely nem kérdezősködik, hivatalos export/import dokumentumokat szerezhet, és hivatalos futárral szállíthatja... az Ebay-en is sok magánfutár aktív, akik hetente járnak Lengyelországból vissza az Egyesült Királyságba és fordítva, ha talál egyet, akinek még van kapacitás a teherautójában, akkor elég olcsón lefoglalhatja a helyet, általában kevesebb kérdést is feltesznek.
Ebben az esetben én lopott vagy hamis cégadatokat használnék a futárnak, valamint egy olyan címet, amely coprorate-nak tűnik, de nem lehet hozzám kapcsolni.

Remélem, ez segíthet. :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mindezek a dolgok sajnos nagyon igazak az Egyesült Királyságban, az Ön által leírt módszerek ezeket a problémákat 100%-ban megkerülik.

Az alternatív módszer az, hogy olyan szitrogéneket használunk, amelyek kihagyják a nitrálást, de néhány, például a DOM, a meszkalin és a sztirol előállítása nem fog nitrálni egy földalatti kémikus tiszta akarata és elszántsága alatt. Ezek a tiltott prekurzorok és vegyi anyagok, amelyeket nehéz megszerezni, és csak a birtoklásuk ugyanolyan rossz, mint a büntetőeljárás a vegyületek, amelyeket szeretünk készíteni! És ugyanúgy, mint hogy az általad leírt módszerek ugyanannak a B.S-nek vannak kitéve a csalás stb. törvényeken keresztül, mert ha valaki hajlandó megszerezni a vádat az említett vegyi anyagok birtoklása felett. Akkor két vád és börtönbüntetés nem fogja elrettenteni a legelszántabb földalatti vegyészeket.

Az anyag tudatos átcímkézése ugyanolyan rossz, mint a csalárd dokumentumok és engedélyek, és azt mondták nekem, hogy semmi sem idegesíti fel jobban a bírót, mint a tudatlanságra való hivatkozás !

Még mindig jó információ és/vagy ötlet, hogy az emberek hogyan szerzik meg ezeket a vegyi anyagokat, csak azt kívánom, bárcsak egy kicsit liberálisabb lenne az életben a dolgok elvégzése, ma megnéztem az orrcseppeket a boltokban. Egyetlen boltban sem árulnak pszeudofedrint vagy ethedrint egyik gyógyszerben sem, ez az Egyesült Királyságban van, ahol nem léteznek meth smurffok.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Különbség van aközött, hogy egy vegyi anyagot betiltanak, vagy valójában csak korlátozzák a kereskedelmi világon kívüli használatot.
Mivel a nitroetán vagy nitrometán általában fontos vegyi anyag, nem tudom elképzelni, hogy egyszerűen betiltották volna.

Biztosan van rá mód, hogy legálisan importálják.
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Tudok neked pszeudoefedrint szerezni, de az tartósan ható, és levocetrizin is van benne, de cserébe meg kell mutatnod, hogyan lehet kivonni a pszeudoefedrint azokból a tablettákból.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mr GonzoMeg tudom szerezni önnek a pszeudoefedrint, de az tartós felszabadulású, és levocetrizin is van benne, de cserébe meg kell mutatnia, hogyan lehet kivonni a pszeudoefedrint azokból a tablettákból.

Mate Csak azért említettem a pszeudo hiányát, mert érdekelt, hogy itt az Egyesült Királyságban hogyan törik le ezeket! És ha nem tudsz kivonni egy összetevőt egy tablettából, akkor időpocsékolás és veszélyes lenne megpróbálni az említett vegyületet egy másik vegyületté alakítani, nem beszélve arról, hogy felelőtlenség lenne részemről, hogy ezt elmondjam egy olyan személynek, akinek nyilvánvalóan nincs meg a tudása ahhoz, hogy a kémiával játsszon.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
114
Points
33
Deals
62
Nem probléma számomra, hogy elküldje az Egyesült Királyságba. csináld rendszeresen :p valamint más vegyi anyagok
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Ezek a vegyi anyagok az Egyesült Királyságból 🇬🇧 az európai rendeltetési helyre szállítottak, vagy az EU határain belül "drop shipped" ... Lengyelországgal, mint kiindulási ponttal ?
 
Top