SEGÍTSÉG ÉS TANÁCSADÁS

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Keresem a legjobb módszert a metszet kivonására a Meth. Először vagyok ezen a nagyszerű fórumon, ezért kérem, bocsásson meg minden olyan szófordulatot, amely nem helyes. Jelenleg nem megvalósítható számomra, hogy saját terméket állítsak elő, így kénytelen vagyok megszerezni, amit tudok. Megvannak az eszközeim a vásárláshoz, de a termék nem A minőségű. Először azt gyanítottam, hogy a vágás MSN, de úgy vélem, hogy más anyagokkal van dolgom. A fő célom az, hogy minőségi termékem legyen. Megnéztem és kutattam, és az acetonos mosáson kívül, és még a konvekciós sütő használatával is, hogy eltávolítsam az említett szennyeződéseket, nem igazán működik. Mosott 5 oz és elvesztette jelentős termék; maradt 2 oz. Úgy vélem, még mosás után is a vágás olyan messze van az említett termékben, hogy úgy tűnik, lehetetlen teljesen eltávolítani. Még mindig gyenge volt a termék, fejfájást és ízületi fájdalmat okoz. Úgy hangzik, mint az MSN igen, de tényleg úgy gondolom, hogy valami mással van vágva. Bármilyen ötlet, hogy mi lehet ez, és hogyan lehet megszüntetni. Új trükkök vagy ötletek nagyszerűek lennének. Több különböző forráson keresztül vásároltam terméket, de úgy tűnik, hogy mindegyik szennyezett. Korlátozott vagyok itt, és értékelnék minden tanácsot. Szeretnék saját terméket előállítani, de nem hiszem, hogy most el tudom érni az összes szükséges elemet, hogy befejezzem ezt az álmomat. Így hát maradtam, hogy kidolgozzam ezt a tervet, hogy a lehető legjobbat hozzam ki abból, amit tudok, azzal, ami rendelkezésre áll. Minden tanácsot nagyra értékelnék.
Köszönöm.
 

PandaPanda111

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Az MSN a metilszulfonil-metán rövidítése. Itt vitamin-kiegészítőként kerül forgalomba. Az állatok számára is használják. Amikor az anyagot felmelegítik, tökéletes kristályokká alakul, amelyek a jéggel azonos kinézetűek. Szinte lehetetlen felismerni, hacsak nem szívod el, és úgy tűnik, hogy így ismerik fel. Az én IV vagy a felhasználók, akik szippantják, általában nem ízlelik vagy nem mondanak különbséget, csak azt, hogy a termék gyenge és biztosan valamivel vágott. Azonban úgy vélem, hogy lehetséges, hogy valamilyen más típusú új vágott anyagot használnak, és azon gondolkodom, hogy van-e olyan eljárás, amelyet az anyag azonosítására és eltávolítására használhatok. Nem hiszem, hogy ebben a pillanatban lehetséges, hogy magam készítsem el. Utánanézek a dolgoknak, de belefáradtam, hogy ezzel a problémával foglalkozzak, és nagyon örülök, hogy végre van valaki, aki intelligens és ezen a szinten van, hogy megkérdezzem. Nagyra értékelem és meghallgatom minden visszajelzést.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,048
Points
93
Lehet, hogy izopropilbenzilamin? Most már gyakrabban vágják
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Üdvözlöm!

Az MSN hideg acetonnal eltávolítható.
 

Navarroalfredo007

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 24, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Szia, 7 évvel ezelőtt én használok alkoholt a met tisztítására ,oldja fel az összes terméket ÉS használjon valami ilyesmit
IoXbDAfMV7
IoXbDAfMV7
és a következő nap találtam a met a tartályban ÉS a vágás a tartály oldalán, de ebben a pillanatban elítéltem ezt az anyagot, és a dolgok megváltoztak.
 
Top