Question Vásárolt valaki sikeresen prekurzorokat kínai weboldalakról a tiszta weben?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ha igen, melyik weboldal, és sok kínai vegyipari beszállító hajlandó félrecímkézni a termékeit, hogy átjusson a vámon? Konkrétan, szükségem van hidrojódsavra és vörös P-re, de aggódom, hogy észreveszik a csomagban lévő vörös port, és rájönnek, hogy az vörös P, és nem az, amit a kínai beszállító félrecímkézett, és berúgják az ajtómat, mielőtt még bármit is csinálnék.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nemrégiben balszerencsém volt a Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co.,Ltd.-vel. Jól néznek ki és jól hangzanak, de ott baromság. Keressen tovább, rengeteg valódi beszállító van.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer és Vivian Rose, már 3 alkalommal rendeltem tőlük. Az angoljuk egyszerűen nem olyan jó. Mindkettő ugyanannál a cégnél, tengerentúli szállítás 10 napon belül.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Jobb/egyszerűbb egy kínai beszállítótól vásárolni a tiszta weben vagy itt a letéti rendszeren keresztül? Nincs tapasztalatom a kriptovalutával kapcsolatban.
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Általában az ügyfelek a kriptovalutát (Bitcoin, USDT, XMR) választják a biztonság és az adatvédelem, Escrow is ok, ha szükséges.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in China van néhány igazi dolgot, én csak nem használnék új cégek
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Ön jó a vásárlásban, cégünk csatlakozott a Made in China-hoz, a BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, banki átutalás stb. által történő fizetést biztosítja ,itt is támogatja a letéti letétet.

A legtöbb vegyi anyagot 24 órán belül lehet szállítani.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Kína a legrosszabb coustmer szolgáltatás nem zavarja kérdezi részletes utasításokat bármit, és azt fogja mondani, hogy ők is kaphat bármilyen dolog thro coustmes határon ott végén, amely a trükkös része, hogy tudnak kapni, de voltak annak megy egy teljesen más senario .. minden kínai termékek kap egy extra réteg ellenőrzés, mert ki az összes illegális szar eladják .. heres egy ország, amely teljesen a radar alatt, és ez INDIA és ott valószínűleg olcsóbb, és beszélnek angolul, és van nagy coustmer szolgáltatás és lehet, hogy olcsóbb én találtam, hogy több dolgot, mint a kínai DM nekem, ha keres valamit különösen ill nézd meg az Ön számára.
 
  • Wow
Reactions: vis

Profesor

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudna segíteni egy közvetítővel Indiában?
Legfeljebb 20 kg-os rakomány megvásárlása és elküldése.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in China compamy szívás eladják, de semmi után, hogy egyáltalán legrosszabb cég valaha nem segít, miután fizetsz nekik egyáltalán, és ami őrült van 1 ügynök, hogy újraértékelje a privát usa coustmers címét és telefonszámát, így tudtak segíteni nekem a problémáimat esküszöm a srác azt mondta, hívja ezeket a srácokat, hogy talán segítenek, és azt mondta nekem, amit vásárolt serously..they dont care what happends utána ott Kínában.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Úgy értem, miért is érdekelné ez őket? Olyan vegyi anyagot árulnak, amelyet valószínűleg csak illegális anyagok előállítására használnak.

Ez egy szürke/fekete piac, nem több és nem kevesebb.

Vagy megveszed, vagy nem veszed meg. Ez minden, ami őket, vagy bárkit is érdekel egy szürke/fekete piacon.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Nem minden kínai beszállító rossz, használja a Escrow szolgáltatást a vásárlások védelmére, így garantáltan visszakapja a pénzvisszatérítést vagy a rakomány átvételét.

India jó lehetőség, de nagyon kevés pozícióval rendelkeznek, és nehezebb exportfeltételekkel. A hinduk lassabbak, és néha durvább hibákat követnek el az áruk küldésekor. A kínai beszállítóknak több tapasztalatuk van a piacon.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture csak az én személyes tapasztalataim, és ne feledje, hogy nem küldheti vissza a termékeket opsec és szállítási költség, ha egyszer megkapja, hogy a beragadt vele legyen catious
 
Top