Question Berendezések és üvegeszközök ellenőrzése 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
mindenem megvan a 4mmc szintézishez? Követni fogom a "madre" szintézist.

És szükségem van valakire, aki segíthet nekem a szintézis között, így nem rontom el.
Kérem, van valaki, aki tud segíteni?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



A cuccok felét leszállították
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 42
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 39

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
:) Szeretném javasolni (egy kicsit egyszerűbb módja), hogy csak menj egyenesen már brómozott termék 2b4m, akkor lehet vásárolni, hogy Kínából vagy a helyi eladó.
Van kipufogód? Ez nagyon fontos. A bróm, amivel foglalkozni fogsz, ha nem vagy felkészülve, akkor ártani fogsz.
Ha van 3m-es maszkod, akkor vegyél ABKFG (vagy valami hasonló nevű) szűrőket, ezek amóniára és savakra valók.
Ha üvegeszközökkel akarsz kezdeni, akkor szükséged lesz bilincsekre és néhány rúdra is, tartalék főzőpoharakra (gyakran eltörnek). Kerekfenekű lombik + tartalék (lehetőleg többnyakú, a hőmérő és a kondenzátor beszereléséhez, ha szükséges).
Főzőüstök + hőmérők mindig jobb, ha van tartalék alkatrész :)
50ml, 250, 400-500 ml, 1000 ml jó készlet.
50ml savak mérésére (ha 100g-os 4bk tételeket választasz)
250 az MA 40 %-os aq-hoz, ha úgy döntesz, hogy ezt az utat választod.
400-500 az oldószerhez, és az 1000 a hűtőszekrényben lesz a véglegesben.
Ez volt az én módszerem

Egyébként tölcsér elválasztó hasznos a rétegek elválasztásához, a többi lehet palackban vagy kerekfenekű lombikban és lassan adjunk hozzá több üveget a gyűjteményhez, ha egyszer úgy érzi, hogy szükség lesz rá. Általában 4mmc üveg nélkül is megteheted. Koncentráljon a kipufogógázra, egy 50 eurós PP szellőzőnyílásból készült 50 euró megteszi a dolgát, csak győződjön meg róla, hogy a PP anyag, az ellenálló (legalább PP).


Azonban miért ezt az utat választottad? Úgy értem, miért akarsz 4MP-t brómozni. Könnyebb lesz 1. alkalommal, ha készre gyártottat használsz, ahogy lentebb mondtam. Akkor kevesebb erőfeszítésre lesz szükséged, és jobban "büntetheted a hibákat", ha valami megtörténik.
Meg lehet csinálni az úgynevezett "shake and bake"-t. Mindössze annyit kell tenned, hogy feloldod a 4 bk-t (2b4m) nem poláris oldószerben, mint például toulén, etil-acetát, attól függően, hogy milyen egyszerű módon lehet megvásárolni, a másik lépés az MA 40%-át beleönteni, ha van fűtött keverőd, akkor még aznap elvégezhető, ha nincs, akkor naponta néhányszor felrázhatod, és 24-48 óra múlva (ha például toulént választasz - de az ragadós, és én személy szerint nem szeretem). Ezután tölcséres szeparátorral sikeresen savanyíthatsz utána. Szerezz be hőmérőt is, hogy ellenőrizd, milyen hőmérsékletet biztosít a fagyasztó, ott kell majd tárolnod az acetont és 4mmc-t a savanyítás után. :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Tudna segíteni, hogy mikor kapom meg az összes anyagot ?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
A tudásom korlátozott, de úgy vélem, hogy segíthetek Önnek a toulene :) i sikeresen achievie tiszta termék bármikor
Toptech-coco ajánlom eladója 4bk (2b4m) ő van listázása reagensek
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
De azt hiszem, megpróbáltam ugyanazt a dolgot, hogy felszereljem magam a brómozás szintézis, miután felvettem a kapcsolatot a szakértőkkel becasuye én volt néhány uqestions végeztünk különböző kezdés, de 1st akkor kell, hogy legyen hely, hogy végre, elszívó ventilátor is.
És ha nem hiszed, hogy tényleg szükség van rá, vegyél 40%-os aq-t, és nyisd ki, hogy meglásd, mi fog történni. :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Igen, van egy genric elszívó ventilátorom, ezt fogom elvégezni a házamban, ott van egy kis hely a szobám mögött, amely teljesen tele van falral mind a 4 oldalról, de ott 1,5 láb hosszú üres hely a tetőn ( ez ott van telepítve ), ott fogom felszerelni az én elszívó ventilátoromat.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Igen, beszélhetünk a priv
Biztosan le kell zárnia, egyszerű konzumot végezhet a kerti fóliából, vagy vásárolhat egy kannabisz növekedési sátrat, le kell zárni, nem tudsz elmenekülni ezekből a füstökből. A 2x2 térben használok 530 m3h vent és a néha tudnak szökni - egy MA40% 200ml, amikor a lombikba öntött például, de a megfelelő instancia szellőzőcsatornák csak a lombik felett teszi a dolgát.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Meg fogja tenni a dolgát. btw amikor beilleszti a linkeket a clearnethez, akkor csak másolja a link 1. fázisát, mint a https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW.
a link többi része a nyomon követési dolgok stb., jó, ha nem illeszted be a többi részt a sties-ben, mint hogy láthatják, és még sok más :)
telepíthetsz néhány plugint a böngészőbe, amely automatikusan megteszi ezt.
Azt hiszem, a legjobb módja annak, hogy lássuk, ha a szellőztető rendben van, hogy nem veszi észre semmilyen szagot kívül dolgozik, miután használ egy MA 40%, hogy a legtöbb szag, kívül a térben :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Ennyire rossz? A szag? Remélem, hogy a szomszédaim nem lesznek irritáltak, mert mintha faltól falig _|_ így osztoznánk, és az egyik családtagjuk a tetőn alszik, van valami módja annak, hogy megállítsam a szagot, vagy kevésbé hatékony legyen.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Igen, ez nagyon rossz. HA veszel nyomás szellőztető és fogja tenni a tömlőjét a vödörbe vízzel, majd a fel a víz egy másik szellőztető, amely ccarbon szűrő akkor szűrni a szagokat. Ezt hívják két lépcsős szellőzőnek.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Használhatok légfrissítőt vagy valami hasonlót a szag megszüntetéséhez? Vagy valami olcsó, hogy megölje a szagot?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Ez nem drága, de meg kell építeni urself./ Figyeljen:
Az 1. szakasz a nyomáscsökkentő, amely a gőzöket kivezeti a reakciós lombikból.
2. Ezután a füstöt a víztartályba szállítják.
3. A víztartály felett van a széndioxid-csapágy.
4. Ebből a normál szellőző, ami kifelé szellőzik.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Úgy néz ki, mint sok munka, és még mindig van, hogy fektetni némi pénzt, én nem most van, megyek egy nagyon kis tétel, a kémiai szag még mindig nagyon rossz lenne?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
nyomáskiegyenlítő cseppentő tölcsérre van szüksége HBr vagy Br2 számára
 
Top