D-amfetamin fenilpropanolaminból/katinból lítiumfém-módosított nyírfa redukciós rázással és sütéssel. D-metamfetamin efedrinből.

BlueDex

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 5, 2022
Messages
66
Reaction score
26
Points
18
Az efedrinből D-metamfetamin készíthető. Vagy fenilpropanolamint vagy kathint a D-amfetamin előállításához.




RwskMeYZKP
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ennek vízmentes ammóniát kellene jelentenie.
Nem hidroxid. a víz veszélyes ebben a reakcióban.
Szintén,
Ha a kiindulási efedrin racém, a végeredmény is racém lesz. l efedrinre van szükség.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Hoppá, ez shake and bake. az én hibám.
Összezavarodtam, és azt hittem, hogy módosított nyírfáról beszélsz, ami vízmentes ammóniával és lítiummal kezdődik. ebben in situ hozza létre. folytasd csak.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Egy megyével arrébb voltam, és a legtöbb szakács csak vízmentes ammóniát használt. miután elvették a hozzáférésünket, mi magunk készítettük el.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlök mindenkit!

Ez azt jelenti, hogy az egész folyamat végén kapott fehér porszerű termék a végtermék? És nem kell tovább feldolgozni, vagy bármi, ez ugyanaz a "jég, kristály met", amit az utcán árulnak?? Ha igen, akkor miért volt por alakban, és miért nem kristályos formában, ahogy általában látjuk?? És hogyan lehet kristályosítani?

Továbbá, a legtöbb videón azt látom, hogy a folyamat végén a végterméket ( ugyanezt a porszerű terméket) metamfetamin-hidrokloridnak nevezik, és nem ONLy metamfetaminnak? Miért van ez így? a jég vagy kristálymetről általában tudjuk, hogy csak metamfetamin, de valójában metamfetamin-hidroklorid és a hidroklorid szót csak nem említik, de mindig ott van mint néma szó? Vagy a hidrokloridot, amit a végén kapunk, egy másik eljárással vonják ki, hogy megtisztítsák a végterméket, ami aztán CSAK metamfetamin (jég, kristály met)?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
@Jumin, szinte minden gyógyszer alapformája olaj, így amikor valaki por vagy nagy kristályok formájában lévő végtermékről beszél, annak sóformájára utal, a met esetében ez szinte kizárólag a hidroklorid só.
 

Jumin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 31, 2024
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Köszönjük!

Van még egy kérdésem, Tehát a végtermék, amelyet az eljárás végén kapunk, ami a metamfetamin HCl, por alakban van. De a tényleges termék, amit az utcán látunk, kristályos formában van. Ugyanezt a port fel kell oldanunk valamilyen folyadékban, és át kell kristályosítanunk, hogy nagy kristályokat kapjunk? Ha igen, hogyan csináljuk ezt? És milyen oldószereket használunk? Meg tudná mondani ennek az átkristályosítási folyamatnak néhány kulcspontját?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Amikor a szabad bázisú metamfetamint szénhidrogénoldatban só formájában kicsapódott - "A SZÉP HÓ" -, ezt nevezik a kábítószer "crank" formájának.
A jeget acetonnal és alkohollal vagy vízzel mosták és tisztították és kristályosították olyanná, amilyen.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ráadásul akkoriban metamfetamin szakács voltam, nem vegyész. Ügyeltem arra, hogy alaposan megszárítsam, de rögtön a szűrőből adtam el újrakristályosítás nélkül. az állaga attól függött, hogy mivel húztam. a toluol és a xilol fehér, bolyhos port adott. A Coleman üzemanyag egy törtfehér kristályos terméket adott. 111 triklóretán és más klórozott oldószerek zöldes kristályt adtak, néha nagyot. éter.....
A fenébe! Nem emlékszem, mit adott az éter. 20 év telt el azóta.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Ps. Még mindig nem vagyok kémikus. Most már csak egy nyugdíjas metamfetamin szakács vagyok, aki szeret tanulni.
 

Haruwua

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
6
Reaction score
14
Points
3
Tudom, hogy lehet, hogy ez egy buta kérdés, bit u elméletileg is használhatnánk ammónium-szulfátot ammónium-nitrát helyett? Az egyetlen különbség, amit találtam, hogy a szulfát nem robbanékony, mint a nitrát, és hogy ugyanannyi szulfát savasabbá tenné az oldatot, mint ugyanannyi nitrát (tehát kevesebbet használnék).
Nem vagyok kémikus, és tudom, hogy a molekulaszerkezet eltérő. Csak azt kérdezem, hogy ez is működhet-e, mert ammónium-nitrátot itt rendkívül nehéz beszerezni, de ammónium-szulfátot nem. Üdvözlet
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
160
Points
43
Igen, nagyjából bármilyen ammóniumsót használhatsz (ha jól tudom) - én magam csak nitrátot használtam, mert a coldpackekben még mindig találok. Szárazon fut, bár még van kb. 6 főzésem.
Milyen terméket használsz ammónium-szulfátra? Vagy honnan szerzed be, ha szabad kérdeznem?
Köszönöm.
 
Top