Question Kristálykövek metilfenidátból?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia, kíváncsi vagyok, hogy tudod-e kristályosítani a Methylphenidate tabs

Rengeteg Ritalinom van, de szeretném kristályosítani a szippantáshoz.

Ha tudnál szerezni nekem
Greetz Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
A kristályosításban nem vagyok biztos, de valaki adott instrukciókat az extrakcióhoz egy reddit posztban ^^;

"Van valami hatékony módja annak, hogy az MPH-t elválasszuk a töltőanyagoktól egy Pillában? Az én ötletem whould lenne, hogy összetörni a tablettákat főzzük etanol és víz (vodka) keverékében, szűrjük le a maradék anyagot, ami nem oldódik, majd főzzük a keveréket, amíg az etanol ki nem forrt, és az MPH összeomlik az oldatból, mivel a rossz vízoldékonysága miatt, és akkor csak szűrjük le, és van egy ésszerű tiszta mennyiségű MPH." "

"Igen, ez úgy hangzik, mint a szokásos etanolos mosás. Tökéletesen jónak kell lennie a legtöbb felhasználási célra, kivéve az IV. A fúrótorony munkához valószínűleg egy szubmikronos laborszűrőre lesz szükséged, és még akkor sem tekinthető ajánlottnak, hacsak nem az álmatlanság a személyes küldetésed.
Továbbá, a 190 proof everclear olyan gyorsan elpárolog, hogy a főzési folyamat szükségtelen. Csak terítsd szét az oldatot egy lábasban, hogy elősegítsd a párolgást."

továbbá, ik nem ezt kérted, de ez a link hasznos lehet az IV felhasználóknak!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm, Igen tudom, hogy youre reddit post.

De nem arra, amit keresek.

Megpróbáltam kivonni, hogy metanol etanol stb. stb. stb. Az egyszerű kristályosítás nem kristályosítja az MPH-t.

Nem próbáltam a sósavas gázos módszert.

De ezért kérdeztem ezt a kérdést.

Elülső kéz
Köszönöm az információt
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Az MPH sóhoz vagy szulfáthoz kötődik IDK?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
afaik az mph-t hidroklorid formában használják a tablettákban. és igen, a pszeudoefedrin kapható otc-ben Amerikában, de alá kell írni egy lapot érte, azt hiszem. ismerek valakit, aki csak lopja a boltban, ami sokkal jobb ötlet, amíg nem kapnak el. nvm te Hollandiában vagy, így ez nem opció, az én hibám... fogalmam sincs, hogy a shake n bake működne-e az mph-val. talán kérdezd meg valamelyik szakértőt az oldalsávban?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hello, Amerikában a pszeudo efedrin hatóanyagú Cold tabletták a pulton kívül kaphatók.
Hollandiában élek, itt ez az anyag szigorúan tilos, és nem találja meg semmilyen úton.

Most, hogy összehasonlítom az efedrint és az amfetamint, nem nagy a különbség.

Ami Hollandiában vényre kapható ADHD-s betegek számára, az a metilfenidát (Dex amfetamin is kapható vényre, felügyelet mellett).

Ha például a shake n bake módszert szeretném alkalmazni, de efedrin helyett az itt Hollandiában kapható tablettákkal? Ez működne?

Az MPH-nak van ab ketonja.

Pontosan B-ketoamfetamint szeretnék húzni.

Valaki bármi javaslatot?

Csak keresgélek és kérdezek, nem veszem túl komolyan, de szeretném tudni.
Köszönöm előre
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Helló, volt egy barátom, aki metilfenidát kristályokat készített, mint ahogy te is akartad. Azt mondta, hogy csak etanolban vagy metanolban tartotta őket, majd megkapta a kristályokat. Sokáig használtam ADHD gyógyszereket, és kipróbáltam, amit mondtak, de nem működött. Hallottam, hogy az emberek izopropil-alkoholt használnak. Azt is kipróbálhatod.
 
Top