Crypto a szemtől-szembeni üzletkötésekhez?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kíváncsi vagyok, hogy a kripto helyettesítheti-e a pénz átadását valakinek.

Valószínűleg nagyobb bizalmat igényelne, mint a készpénz, de ugyanakkor talán egyszerűsítené a dolgokat.

Szeretném hallani, hogy az ügyfelek miért ellenzik ezt a készpénzzel szemben.

El tudom képzelni, hogy félnek attól, hogy lenyomozzák, bár a montero használata ezen segítene.

Kicsit kényelmesebb készpénzt használni, de ha egyszer megszokják, a telefonon keresztül történő fizetésnek és annak, hogy a gyógyszereket csak úgy, kis interakcióval lehozzák, megvannak a maga előnyei.

Valami ötlet?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
néha eladom helyben, ha van extra gyógyszerem/dolgom, amit nem akarok, és személy szerint inkább készpénzt vennék, mint kriptót. megkapom, hogy a kriptó sokoldalúbb (bizonyos szempontból), mert tudok fizetni a dolgokért online, de azt is szeretem, a kriptóval az a probléma, hogy az értéke ingadozik. Ha valaki hipotetikusan vesz tőlem egy gramm füvet 10 dolláros bankjegyen, az 10 dollár marad. ha 10 dollár értékű kriptót adnak nekem, az másnapra 8 dollár lehet. lehet 12 is, de maradhat 10 is, de nem szeretek kockáztatni. lol
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Erre gondoltam a hozzászólás után, de ez tényleg mindkét irányba megy, értéket veszíthet, értéket nyerhet.

Ha a zsaruk megállítanak, legalábbis az Egyesült Államokban, a sok bankjegy piros zászló, de nem így van ez a kriptovaluta esetében. A legtöbben azt sem tudják, mi az a monero, talán a bitcoin, de a montero nem.

A ceypto esetében nehezebb a hozzáférhetőség, de gondolom, könnyebb a pénzmosás, mivel talán lehet nyitni egy bankszámlát egy külföldi országban egy vállalati bankszámlához kötve, vagy valami ilyesmi.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Nem, ezek a zsaruk sokkal okosabbak, mint gondolnád. Lehet, hogy seggfejek, de nem hülyék. Bár egyetértek, valószínűleg sokkal könnyebb lenne tisztára mosni a pénzt, ha kriptóban lenne.

Megállítottak már egy csomó számlával, rosszul néz ki, de nem vádolnak meg semmivel, amíg óvatos vagy (tapasztalatom szerint).
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Az ingadozások elkerülése érdekében stabil érmével kérheti a fizetést.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
Nem is tudtam, hogy ez létezik 😅 köszönöm sm
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Azt hiszem, ha a vevőd jól érzi magát a kriptográfiával, nagyszerű, használd, ha akarod. Nem látok hatalmas előnyt a kripto használatában a készpénzzel szemben egy személyes üzletben. Úgy gondolom, hogy a kripto nehezebben használható a nagyközönség számára (online természetesen szükség van rá) Utoljára mit csinálsz a kriptóval? Valószínűleg készpénzre cseréled?

Azt hiszem, nem látok nagy hátrányt a készpénz személyes használatában, és ez olyasmi, ami mindenkinek kényelmes.
 
Top