Tudsz füstölni 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy van-e valakinek vagy tudja-e, hogy a 4mmc mefedron elszívható-e?

Köszönöm
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Tiszta rák
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
talán elpárologtathatod
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tudom, hogy az üvegpipában lehet szívni a metet, csak kíváncsi vagyok, hogy ez ugyanaz volt-e?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
A 4-MMC dohányzása általában nem tekinthető biztonságosnak vagy hatékonynak. A mefedront nem dohányzásra szánják, és ennek során a vegyület más, potenciálisan káros anyagokra bomolhat, mielőtt a véráramba kerülne. Ez csökkentheti vagy megváltoztathatja pszichoaktív hatását. A mefedron hatása füstölve kiszámíthatatlan, mivel az adagolás módja megváltoztatja a drog felszívódásának és metabolizálódásának módját. Ez a hatások kiszámíthatatlan kialakulásához vezethet, ami megnehezíti az adagolás szabályozását és növeli a túladagolás kockázatát.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Egyszer kipróbáltam, mielőtt megismertem volna az itt felsorolt biztonsági információkat. Határozottan megégettem, kaptam egy rohanást, de ez hasonló volt a szippantáshoz, és nem tartott olyan sokáig, fejfájást kaptam, (valószínűleg agyrákot kaptam @armanimani haha) ez hülyeség volt, ne csináld lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ez a bejegyzés még inkább elgondolkodtatott a szippantásról! És OK, most éppen teljesen szippantok, de azt hiszem, ez még mindig egy jó és "a témához kapcsolódó" tipp!:

Próbáld meg mindig csak EGY orrlyukat használni, tedd azt a "mágikus autópályáddá", és hagyd szabadon a másikat a légzéshez, a kényelmes élethez stb.
Ez a módszer néhány dolgot elért nálam;
Nagyon jó a túl korai újraadagoláshoz, elismerem, hogy az óra várakozása nehéz lehet... Ha a Mágikus autópályám még mindig ki van akadva, talán nem most van itt az ideje, hogy megpróbáljak még több cuccot feldugni oda(?) "Nagyszerű munka Kurt!"

A SO kevésbé valószínű, hogy gyanús lesz anélkül, hogy minden véletlenszerű szipogás folyik a lakásban, amikor otthon vannak!

Nem leszel állandóan buta szájhős!

Amikor lefelé jövök, nem számít, mennyire tiszták az orrlyukaim, a Varázslatos országút mindig újra elkezd lángolni (biztos vagyok benne, hogy több édes, édes Miau Miau-t akarok) De mint bárki, aki kipróbálta ezt a szart, tudja, nincs alvás... BROOKLYN-ig! (vagy nagyjából 5-6 óra utánig nem), úgyhogy meg kell terveznem, hogy mikor állok le a napra. Egy tiszta orrlyukkal tényleg kurvára tudok aludni, és el sem tudom képzelni azt a rémálmot, hogy mindkét arclyuk egyszerre eltömődik.... Elég biztos, mert ismerem magam, azt mondanám, hogy "***** it", és még többet szippantanék, csak hogy kinyissam őket, így alapvetően valószínűleg soha többé nem aludnék.

Évtizedekkel ezelőtt törvényesen orrspray függő voltam, és kurvára szörnyű volt, csak néhány kiválasztottnak. kívánnám ezt a bizonyos borzalmat. Képzeld el, hogy kétóránként KELL valami, csak azért az orvosi hatásért, hogy kinyíljanak az orrlyukak. Két kibaszott hétbe telt, mire elmúlt a szar. MARADJ TÁVOL A STIMULÁNS ORRSPRAYKTŐL! (kivéve, ha más indítékaid vannak? ;) )

Utolsó tipp tőlem mára: tiszta sóoldat (Arm & Hammer van egy nagyszerű gyógyszermentes) orrspray nagyon hasznos körülbelül harminc perccel az "aktus" után, hogy tisztítsa meg a maradandó gyógyszeres ízt, majd megpróbálok tervezni körülbelül húsz perccel a következő sor előtt, és ismét orrspray-t használok, elképesztő a különbség, amit érzek, és nagyon hasznos, a másodlagos arc légzőkészüléke felnéz és megköszöni!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
Ha Ön az Öngyilkos osztag főnöke

Próbáld ki
 
Top