Van valakinek gordon ramseys 4mmc reagenskészlet receptje?

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Nem tudok hozzáférni
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
A kérdésének megfogalmazása nem egyértelmű. Reagenskészlet? 2-brom-4-metilpropriofenont szeretne előállítani? Ez a közvetlen prekurzor. Ez a 4-metil-propriofenonból készül, amely a propriofenonból készül, amely többféle módszerrel, többek között propion-kloriddal indul. Minden itt van ezen az oldalon. Gordon receptje itt van, de Gordon receptje helyett WillD receptje van, ami valószínűleg egyenesen a szabadalomból származik. Törjön fel egy könyvet (ezt az oldalt) és üljön le! 🪑
 

leopard12

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Láttam, a rész, ami hiányzik a recept után a 2 órás keverés része, miután ez csak mosás és kristályosítás, amit kerestem, a mennyisége az izopropil-alko és a módszer, ami hiányzik.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
A kristályosításról beszélünk? Valószínűleg igazad van, valószínűleg azért hagyták ki, mert ez egy olyan alapvető standard eljárás a kémiában. Egy analógia az lenne, hogy... süteményt sütünk. A recept 10 tojásfehérjét és 2 tojássárgáját ír elő. Valószínűleg nem magyarázza el, hogyan kell szétválasztani a tojásokat.
Használd a minimálisan szükséges forró oldószert a por/kristályok feloldásához, tedd egy párolóedénybe és egy meleg helyre, és egyáltalán ne nyúlj hozzá, amíg csak nem tudsz segíteni. Láttam néhány csodálatos 4mmc kristályokat, mint a kvarckövek fürtjei. Mesterművek, de 6 hétig nem nyúlhatsz hozzá. Néha (gyakran) többször átkristályosítod, megtisztítja a terméket. Nem kell aggódni a kristályok miatt első alkalommal, ha tudod, hogy 2-3 alkalommal fogod csinálni, rúgd fel a hőt. Párologtasd gyorsabban, gyűjtsd össze, oldd újra, kristályosítsd át. Csak az utolsó alkalommal kell aggódni a méret és az alak miatt. Az átkristályosítással minden kémia könyvben és több száz írás és oktatóanyag foglalkozik. Felesleges minden szintézishez hozzáadni.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
az én személyes tapasztalatom, a legtöbb mattering mmc növekedni, hogyan tartják a tempó között 20/25 és 0 :) én csak szerencsém van, hogy 3 hűtőszekrény, ez ad nagyon nagy különbség a kristályok kimenet, amikor a mint maybne csak percek skálázott, mint 2h, ha a betett sütőbe, hogy külön a hőmérséklet (forrásban lévő oldat)
 
Top