Reklám a kereskedők számára?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Hogyan hirdettek és szereztek ügyfélkört? Senki sem bízik bennetek, ha az emberek nem kaptak sikeres megrendeléseket. Még akkor is, ha csak néhány ügyfeled volt, ez nem tűnik elégnek ahhoz, hogy vonzerőt nyerj. Hogyan tudjátok a neveteket elterjeszteni? Nem sok helyen lehet hirdetni.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Mindenekelőtt meg kell tennie ajánlatát a piacon, és a vásárlók vonzása érdekében ingyenes mintákat adhat - ez lesz a legjobb reklám a termék és a szolgáltatása számára.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Oké, köszönöm a tanácsot!
 

Memfisto77

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 2, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Mintavételi akciót kell készítenie minőségi anyaggal, majd el kell küldenie az összes vágott megrendelést, olcsó minőséget, és nem kell sok időt és pénzt költeni a jó lopakodáshoz. Ez minden.
Ó, adjunk hozzá minden címben valami olyasmit, mint AAA\+++, TISZTA 99,9%-os cseresznye gyorsaságú paszta saját A-Oil titkos formulával.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
52
Reaction score
50
Points
18
Attól függ, hogy milyen összegekkel foglalkozik, mi a jövedelme, és mennyit kész költeni a hirdetésekre.
A hirdetések ebben az üzletben minden.
Ha kezdő vagy, kezdd el ezt a fórumot, készíts több ingyenes mintát, kérj rewiews-t.
Készíts több fotót az árukról, jelekkel, minőségellenőrzéssel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Mit szeretne eladni? Az emberek naponta kérnek tőlem ajánlásokat, szóval szeretnél rajta lenni ezen a listán. Ha valamilyen5 dologról van szó, amivel nem bíbelődöm, készítek egy kérdőívet a minta címzettjeinek, hogy biztos legyek benne, hogy alapos értékeléseket kap.
Válassza ki gondosan a mintafogadóit, hogy rezidensek legyenek, de legyen tapasztalatuk a gyógyszerrel kapcsolatban. Van néhány vélemény, és a srác azt mondja, hogy "ez a kokain király! Ez az első alkalom, hogy ezt csináltam!"
Ez egy haszontalan vélemény. Kötelező, hogy én kapok kedvezményes bánásmódot az ingyenes mintákra, mivel én vagyok a mod (tényleg), de én dolgozom veled, hogy könnyebben fizessem a szállítást, vagy gyakran csak megveszem őket. Futtatok kémiai elemzést és vásárolok tesztkészleteket, ha szükséges. Fent teszteket és benzo teszteket és néhány széles reagenseket tartok körbe
 
Top