Question Egy feniletilamin stimuláns újszerű szintézise, amit még soha nem láttál

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Szóval megnéztem a kiegészítő fájlokat a ( valamiért a link eszköz nem működik 🤔)https://pubs.rsc.org/en/content/articlelanding/2009/gc/b900750d/unauth#!divRelatedContent
És észrevettem, hogy ez egy érvényes reakció, de az életemre nem tudom rávenni a telefonomat, hogy megmutassa nekem a képet iupac név szerint. Segítsetek, a legjobb tippem a képen van.
6zjiVnd1hB
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Az N-etil-N-metilánilin egy olyan izomer, ahol a 2. metil-rész a béta-szén helyett a nitrogénhez kötődik. Láttam már olyan forgatókönyveket, ahol ezt a vegyi anyagot N-etil-N-metilánilinnek is nevezték. A ciklohexán azért anilin, mert az amin az 1. szénatomon van. Ez ciklohexilamin, 2 metilcsoportot tartalmazó etilszibilánccal.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ez egy fenilcsoport.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Ez könnyen gondolható, de miután minden lehetséges névkonvenciót kipróbáltam, egy tendenciát láttam. A tendencia az volt, hogy minden egyes fenil-amin volt. Az amin az oldalláncban, a 3. szénatom. Megnéztem 100 fenil-amin vegyületet, és egynek sem volt az első pozíciójában az amin. Aztán megkérdeztem a Google-t, hogy
Mi az a ciklohexán aminnal. Ez egy anilin. Kép kapcsolódik
G9gDSTJi82
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Állandóan ciklohexánnak nevezed, amikor benzolról van szó, ez a lényeg.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nos, nem fogok ellentmondani, mivel 3 kettős kötéssel rendelkezik, de a benzol egy ciklohexán, de ez a bizonyos vegyi anyag egy anilin, más néven egy aminobenzol, egy benzilamin vagy egy fenilamin. Lásd alább. Azt hittem, hogy az N-(PROPAN-2-YL)ANILIN egy stimuláns, de valójában ez egy CNS depresszáns.
 
Top