Question Euroopa kokaiinilabori tööprotsessid

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Millised on Euroopa kokaiinilaborite põhilised tööprotsessid?

lihtsalt huvitab, mida nad üldiselt teevad, sest mul pole absoluutselt mingit aimu.
Im üsna kindel, et nad ei impordi kokalehti... mida nad siis teevad?

Vabandust, kui küsimus tundub vananenud, kuid im uus selles foorumis ja väga hea meelega õppida!
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Näiteks kokaiini väljavõtmine riietest ja selle uuesti telliseks muutmine.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Otsitav sõna on "troparil" ja ma tean, kuidas arendada selle saamise protsessi.
 

riahisunak

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 19, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Troparil on sünteetiline kokaiin, nii et mida te ütlete, et nad valmistavad tropariili ja müüvad seda kokaiinina
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
On veel palju teisi, kuid ma keeldun avalikult ütlemast midagi mitte piisavalt testitud ühendite kohta, mis võivad anda ideid, mida ma tean faktina, et need ei saa olla head.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Kas sellepärast on Euroopa proovides liiga palju norcocaine'i? Üks mees näitas mulle saiti, mis testib proovides postitatud proovi ja koksiproovidest oli palju 20-50% norcocaine'i, mis on vähemalt 10, kuid tõenäoliselt 20 korda suurem kui looduslik kogus. Ma arvan, et see võib olla 100 korda, sest Norco eesmärk on cochise metaboliit, kuid kas see ei tähenda, et see peab olema sisse võetud ja lagundatud ensüümide poolt? Norcocaine ei ole väga tervislik kraam. Ja ma võrdlen seda kokaiiniga, kui ma ütlen, et
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Kummaline, mitte ainult, et norcocaine on aktiivne, tundub, et N aatom võiks olla kas O või S ja aktiivsus oleks sarnane (molekulaarse ligandi väljatõrjumise testil).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
See on aktiivne kõik. Ma ei mäleta täpseid väärtusi, aga 8t oli midagi 10× tõenäolisemalt surnuks kukkuda. Ma ei mäleta ja kell on 6:39 hommikul ja ma olin üleeile ka terve öö üleval ( lööb 60 tundi üles) aga ld50 oli nagu 2 grammi 100kg inimesel. Ma ***** seda paar tundi teisipäeval
 
Top