Miks puuduvad Euroopas järjehoidjad?

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Miks puuduvad Euroopas järjehoidjad? Admin vabandab, kui ma avasin teema vales kohas. Niisiis. Miks nad Euroopas panevad ainult palju kogemusi aardesse? Müüjale on järjehoidjad mugavamad ja turvalisemad.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,649
Solutions
2
Reaction score
1,746
Points
113
Deals
666
Järjehoidjad = surnud tilgad ?

Kui jah, siis ravimite müümine surnud tilkade kaudu toimub hulgimüügi puhul.
On ka mõned DNM-d, mis rakendavad vahendeid jaemüügi korraldamiseks dead drops'ide kaudu.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Jah. Ma olen just Venemaalt pärit. Ma ei oska inglise keelt. Venemaal toimub suurem osa müügist Hydra veebilehe kaudu. 95% kogu müügist toimub sel viisil. Rohkem kui 100 000 müüki päevas. Sait on tegutsenud 6 aastat. Kas teil ei ole midagi sellist üldse olemas?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
828
Points
83
Ma nägin seda mängus narkodiileri simulaator (y)
GhWAHiPIOF
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Teie riik on teadaolevalt vastane kõigile, kes ei ole venekeelsed, mis takistab Hüdra rahvusvaheliseks muutumist. Keegi ei kasuta Hüdrat vähemalt teie vene keelt. Ja isegi venelastel on raske usaldada turgu, mida juhib nende enda valitsus. ma mõtlen, vähemalt USAs Whitehouse turg kasutas XMR-i, et petta kasutajaid üldise vale turvatunde sisse.

Niggaz USAs ei usalda dead drops, sest me oleme väga teadlikud CCTV-dest.

Mõtle, ainus põhjus, miks Hydra kõlab nagu suurimad turud, on paisutatud võltsnumbrid.
Mitte miski ei ole nii tavaline, kui tundub.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Numbrid on reaalsed. Reklaam oli väga suur. Venemaal saab 10 aastat ladustamise eest. Seetõttu ostavad nad läbi käte ainult sõpradelt. Ja Venemaal ei ole teisi selliseid mängijaid. Ma töötasin hüdra. Jah, Hydra on tõenäoliselt Kremli projekt. Aga see ei ole ainus tegur, miks lääne saite elab vähem kui hüdra. Hydra töötab iga päev turvalisuse nimel. Ja ei hoia ainsat Lätis asuvat serverit khaanina.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tõlkija tõlgib kõveralt, kuid ma arvan, et te saate minust aru. Venemaal saab müüa ainult pimedas võrgus. Rangete seaduste tõttu.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Olin selle juures müügitöötaja. Ma elan siin. Ma tean kõike seestpoolt. Mis on teie suurim ressurss? Link palun? Ma tahan sinuni jõuda.
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Siin ei pea naerma, vaid nutma. Kui nad katavad teie saidi, on sunnitud välja, et keegi ei järginud ohutusabinõusid. Servereid Lätis. See ei ole muutunud. Kasutades isiklikku sülearvutit raamatukogus kodu lähedal ...
 

Шишка001

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2021
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Posti teel saatmine on üldjuhul perses. Meil on 5 minutit ja ostetud minu piirkonnas. Sõltlased tahavad võtta natuke ja osta 1-5 grammi öö kohta. Kuid lõpuks tehakse 2-5 tellimust öö kohta.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18

Sealsed seadused on umbes samad kui USAs. Keelatud on ainult marihuaana ja muud uimastid. Ühe joint'i eest saab trahvi, kolme eest läheb vangi.

PS: See on Google on hea inglise keel )))))) ja mitte tema ))
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
43
Points
18

Kettaanalüüsi uurijad on ennustanud, et piisava pudelikaelaga XMR-i rampide peal ja peal on võimalik kasutajaid jälgida.
Jumal tänatud, et on piisavalt KYC/AML-i nõuetele mittevastavaid vahetusi, et hoida neid hõivatud Coinbase'i, Kraken'i või sarnaste harjutamisega.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
50
Points
18
Mäletan, et seal oli demostratsioon (üleslaetud redditile), kuid nad peavad teadma rekpimentide aadressi ja ainus asi, mida nad välja saavad, on _kuidas_ see juhtub. Aga pärast seda saab monero saata teise monero aadressidele, mida sa kontrollid.

Ma ei ole 100% kindel, kas me räägime samast exploitist. Kokkuvõttes on monero ikkagi kõige turvalisem cc seal.
 

Spain

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
8
Reaction score
11
Points
1
Monero on kahtlemata päästnud paljude edasimüüjate elu
 
Top