Question Kuhu te ütlete müüjale, et ta saadetise saadaks?

monsterpen8

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tahan esimest korda osta mõned ravimid darkwebist, kuid milline peaks olema tarneaadress, sest ma ei taha, et müüja teaks minu kodust aadressi. Kas te lasete siis saata posti kogumiskohta või saadate saadetise otse koju?
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
47
Points
18
Sõltuvalt sellest, kus te elate, vajate deaddropi või mingit anonüümset paki*****ust. Greez
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Kas olete kunagi kuulnud surnud tilkumisest?
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ma olen Brasiiliast ja uskumatu, nagu tundub, et ma läksin seda terminit täna tundma. Siin me kasutame terminit "oranž" inimeste jaoks, kes teevad sellist *****ust
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Them parem meetod on kasutades surnud tilk, et saada minu tellimus ja võtta temast?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Usaldusväärselt müüjalt saadud surmapunkt on turvalisem kui ravimite saamine postkasti kaudu
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Nõustun, ma lihtsalt ei näe, et see Ameerikas levima hakkaks. Ma lihtsalt ei saa ma umbes olla aus või lihtsalt inimesed tagasi küürida iga tolli kõik ja iga tänav. Inimesed, keda ma olen püüdnud teha asju varjata asju ja tuli tagasi ja nad olid kadunud ja me ei räägi isegi suuri esemeid siin. See on lihtsalt linn, et ma olen lõunas. Ma mõtlen, et see on ilmselt mõned head kohad. Head linnad, aga ma olen alati tahtnud, et see siin leviks ja ma lihtsalt ei näe, et see juhtuks. Ma kuulsin. Ma loodan väga, et ma eksin või keegi teab mingit plaani, mis on toiminud
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
USAs peame kasutama tegelikku nime ja aadressi või muidu võivad asjad muutuda väga keeruliseks, mis kukutab mind kohe USAsse tulema
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
testint ........ mingeid nõuandeid, kuhu saata USAs peale minu kodu?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Kahjuks ei ole või ma ei soovitaks teistele inimestele. Ma ei laseks seda kuhugi saata, et ma ei saaks võtta täielikku vastutust, kui s*** tabab ventilaatorit. Aga kui teil on usaldatud välja ehitatud võrgustik, mis oleks ideaalne ja kohad, mis võtavad pakke igapäevaselt vastu, on parimad, mida me kasutasime kokku poolteist aastat tellides Hiinast ja isegi halvem kui Holland, healoomulised b******* esemed, mis näevad röntgeni all kahtlased välja PM mulle mõned muud konkreetsemad nipid oleme õppinud. Ükski neist ei osutunud 100%. Nad saavad väga hästi
 

crazylabs

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kui te Saksamaalt, saame aidata teid anonüümne "DHL Packstation", selle lihtne töötada, ainult teil on vaja vana nutitelefoni, avatud wlan ja müüja seal saab saata per DHL või Post.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Nii et ma olen tellinud toote oma koju. Võiksite lasta neil saata selle sõbra või naabri juurde ja proovida seda salaja haarata, kuid see muutub keeruliseks ja hõlmab rohkem inimesi, mis mulle ei meeldi.

Hea müüja laseb teil saata neile oma saatmisandmed PGP-krüpteeritult (seda tuleks alati teha. See kindlustab, et aadressi näeb ainult müüja.) Kui te ei kasuta pgp-d, peate seda tõesti õppima ja kasutama.
Müüja saadab tavaliselt teie toote salaja, maskeerides selle millekski muuks ja vaakumpakendades seda vastavalt vajadusele. Üldiselt on normaalse välimusega pakett loodetavasti märkamatu nagu kõik teisedki pakendid.

USAs ei kasutata dead drop'e nii palju kui peaksime
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Okei, ma kavatsen end PGP kohta harida. Mida me vajame USAs, on hea sisenemispunkt, et saada riiki, siis piirkondlikud surnud tilgad sealt edasi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Olen nõus. Ma soovin, et ma teaksin rohkem sellest, kuidas teiste riikide edasimüüjad seda teevad
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
21
Reaction score
5
Points
3
kasutada naabri aadressi, oodates seal eeldatava saabumisaja kohta
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Ma ei tea, kas see on suundumus, kuid olen näinud, et see on suures plaanis ülespuhutud
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
247
Points
43
Jah, ma võin näha, et see läheb halvasti. Võib-olla kui te oleksite mõnda aega majas, oleks see ehk parem?
 
Top