Question Milline on parim tee metamfetamiini sünteesimiseks suures mahus?

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Tere kõigile, tahaksin teada, milline on parim tee metamfetamiini sünteesimiseks (umbes 500 kg), tänan teid väga teie teabe eest.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
kõige odavam ja kiirem oleks väävelhappega keeramine, Hg/Al.
 

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Vabandage, kas te kasutaksite sama meetodit, mis siin foorumis on, et valmistada metamfetamiini 2p2-st alumiiniumi amalgaamimise abil?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mulle tundub, et keegi, kes seda küsimust esitab, ei ole selleks valmis...

Hollandi suured koerad kasutavad leuckarti reaktsiooni ja väärismetallide katalüsaatoriga hüdrogeenimist. Ma lugesin aruannet, et väärismetallkatalüsaatori kasutamine on eriti populaarne, ja lugesin umbes 10 aastat tagasi bust, kus nad leidsid kanistreid vesinikuga, mida kasutatakse sellel marsruudil. Ma usun, et see on populaarne, sest see võimaldab töödelda korraga rohkem amfetamiine kui teised meetodid sama reaktsioonianuma suuruse juures.

Ma viitan nüüd rohkem mdma-le, kuid väärismetallkatalüsaatorite kasutamine mdma-s on sarnane metamfetamiiniga.

Nii et vaadake väärismetallkatalüsaatori kasutamist
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
Olen alles hiljuti hakanud uurima väärismetallkatalüsaatorit, kuna need on õigesti tehes palju tõhusamad. Probleem on selles, et ma ei ole leidnud ühtegi head juhendit selle kohta, isegi youtube'is on ainult paar videot. Kas keegi oskab soovitada mõnda head õppematerjali? PM või kommentaar siin oleks teretulnud.

Samuti: kõige lihtsam oleks kuidagi H2 gaasiballooni hankida, mis on teoreetiliselt olemas, minu teada ei ole selle kohta mingeid piiranguid, kuigi valesti käsitsedes on see üsna ohtlik. See tähendab, et olen proovinud tellida H2 ballooni ja ükski netipoodidest ei saanud mulle tagasi (proovisin 2). Kas keegi teab head viisi/kaudu, kuidas seda saada?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
52
Points
28
Koostage oma h2 .... 🤷‍♂️

Kuidas?

Google'ile... 🧐
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Tõenäoliselt peaksite uurima ettevõtte moodustamist, millel on seaduslik kasutusala vesinikukanistritele, ja sealt edasi minema. Tonnide koht ei müü üksikisikutele, vaid müüb ettevõtetele, ja mõned saadavad ainult kaubanduslikele aadressidele.
 

ZACARIASKLK123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Võiksite järgida NAZI METOODI;
  1. D-PSEUDOEFEDRIINI
  2. Vesinikjoodhape

  3. Punane fosfor
Punane fosfor:
  • Tuntud ka kui "Red P", "Tweeker" või "Mexican National" labor.
  • Efedriini või pseudoefedriini redutseeritakse keemilises protsessis punase fosfori ja vesinikkloriidhappe abil, et moodustada d-metamfetamiini.
  • Ohud: Punane fosfor on väga ebastabiilne: kerge hõõrdumine põhjustab süttimist ja ülekuumenemisel võib tekkida surmav fosfiingaas. Sümptomid võivad olla: hingeldus, peavalu, topeltnägemine, värisemine, kollatõbi ja kopsuturse. Kopsutoksilisus võib tekkida kohe või isegi 18 tundi või kauem.
Metamfetamiini tootmisel kasutatakse veel mitmeid kemikaale, kuid neid ei saa osta looduslikul kujul. Seega kasutatakse asendusainetena paljusid auto- ja/või kodukeemiaid:

  • Atsetoon: küünelaki eemaldaja.
  • metanool: piduripesuvedelik
  • benseen: lakid, lakid.
  • Eeter: startervedelikud
  • vesinikkloriidhape: sõidutee puhastusvahend
  • Joodikristallid: antiseptilised ained
  • Liitiummetall: liitiumpatareid
  • Muriaathape: basseinipuhastusvahend
  • Naatriumhüdroksiid: kanalisatsioonipuhastusvahendid, leelis
  • Väävelhape: akuhape
  • Tolueen: värvi lahjendid
 
Last edited:

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kas te saaksite allikaks väite, et hüdrojoodhapet kasutatakse sõidutee puhastamiseks?

Üsna kindel, et te mõtlete soolhapet.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Teie parimaks valikuks on Al/Hg käed rüpes. Madalmaad peaksid olema täis kergesti kättesaadavat P2NP-d. Te võite kasutada metallreaktoreid, kuid need peavad olema epoksü-kattega või hape sööb reaktori umbes 3-5 reaktsiooni järel läbi (te ei taha olla seal, kui see juhtub). Kui otsite väiksemat suurt mastaapi, võite lihtsustada asju 200L klaasreaktoritega, kuid saavutate ainult umbes 7,5 kg P2P-d ühe partii kohta. Me kasutasime 20L karpveeklaase, mille plastmassist voolik on kinnitatud karpveeklaasist klaasist adapterile, ja lisasime HCl aeglaselt väikeste sammude kaupa. Kui üks balloon oli lisatud, ühendasime teise ballooni. Seejärel lisatakse NaOH, et kõik põhiliseks muuta, ja suures koguses vett, mis jahutab reaktsiooni piisavalt, et minna üle destilleerimisele. Me kasutasime pikenduskolonni, et tegeleda tagasipaiskumisega, ja destilleerisime P2P otse kolvist auruga. See on üks pudelikaeltest, proovisime peristaltilisi pumpasid, tolueeniekstraktsioone... lõpuks peate tegema destilleerimist 8 tundi. See on parim. Kui olete tõhus ja alustate varakult, saate lõpetada 12 tunniga.

Me paneksime enamiku reaktsioonivahendeid kolbi valmis eelmisel õhtul. Seejärel ootaksime, et see pärast destilleerimist jahtuks, lisaksime veidi vett, kui oleme veendunud, et kolb ei pragune, ja imeksime kogu jama kolbist välja mõne loputuse ja oksaalhappe lahusega. Puhastate kohapeal. Te ei pea mingeid seadistusi maha võtma. Kujutage ette, et kui 4 reaktorit on käimas ja 4 päeva järjest, siis on teil lõpuks 120 kg P2P-d. See reaktsioon on väikeses mastaabis kohutav. Kui te seda tõesti mastaapselt kasutate, õpite seda armastama ja saagis suureneb. Kui valite midagi sellist nagu metallreaktor, on see isegi parem, kuid teie seadmed võivad lõpuks olla ühekordsed. See peaaegu skaalub lineaarselt, ei mingeid tõelisi üllatusi.

Kahjuks ei ole Al/Hg nii sirgjooneline. Kõik, mis on selle kohta internetis saadaval, on peaaegu kõik vale. Paljud asjad kehtivad MDMA suhtes, kuid mitte nii palju Methi tootmise suhtes. Seda saab tohutult skaleerida, kui mõistetakse õigesti, kuidas katalüsaatorit luua ja kuidas seda reaktantidele sisse viia. Väiksemas suures mastaabis saab seda teha samade 200L reaktoritega klaasist 90%+ saagisega. Nende saagise saavutamiseks peab reaktsioon olema vägivaldne. Foolium ei tööta. Seda saab teha ka 220L metalltünnis isegi ilma segamiseta 73-78% saagisega ja kaane kergelt avatuna.

Reaktsioonianuma kuju, see, kuidas see suudab hoida rõhku ja kui palju lahustit Al Hg-le, teeb kõik vahet. Suures metallreaktoris on ka suurepärane, kuid peate amalgaami moodustama eraldi teises anumas ja lisama selle õigel ajal Schiffi alusele. Kui te hoolite oma reaktori eest, võite ka Al-i pärast selle aktiveerimist alkoholiga loputada, et eemaldada hea osa HgCl2-st. Parim osa: kui seda õigesti teha, ei ole vaja välist soojust. Lisage tolueen ja sifoonige peristaltilise pumba abil.

Gaasistamine toimub, laadides oma 200L reaktoreid conc väävelhappega ja tilgutades HCl aeglase segamise all ja läbides CaCl-kolonni ja 220L plasttrumlidesse (võimalusega avada kaas), mis istub trummelauto peal. Kasutage mitut seadistust ja trumlit. Kasutage taas peristaltilist pumpa vedeliku/kristallide sifoonimiseks lauaplaadi buchnerisse. Loputage atsetooniga ja korrake gaasistamist.

Parim meetod.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Mul on mõned küsimused, millele ma loodan, et te oskate vastata

Millist tüüpi epoksüüdi?

Kas teil on lisainfot 55 gallonise tünni kasutamise kohta reaktorina? Mõtlesin, et panen 55 gallonise tünni peale omatehtud destillatsioonikolonni, nii et saaksin teha kõik korraga, reaktsiooni, destillatsiooni, kogu asja.

Milline on hea suhe lahusti ja Ali ning Hg vahel?

Sa mainisid, et oluline on, kuidas lisada katalüsaator (ma usun, et see tähendab amalgaami). Kas te oskate anda üldist juhendit, kuidas katalüsaatorit lisada?

Tänan teid!
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Peate silmas pidama järgmisi muutujaid

  • ruumala või "ruum", kus Al saab suhelda HgCl2-ga
  • Ali pindala
  • sulandumiseks vajalik aeg
  • kasutatava lahusti maht
  • kasutatav lahusti
Niisiis, lahusti puhul tuleb alati (ja ma mõtlen alati) kasutada metanooli. See on lihtne ja lihtne.

Teised muutujad sõltuvad ühest ja teisest. Üks muutuja, mida peaksite hoidma järjepidevana, on Al. Kui te olete kindlaks teinud tingimused, kuidas teie Al-allikas reageerib HgCl2-ga, saate jätkata vajalike lahusti mahtude ja Al:HgCl2 suhtega.

Üldiselt tahate hoida ruumi, kus Al ja HgCl2 kohtuvad, väga väiksena. Ümarpõhjalises kolvis saavutatakse see hõlpsasti, sest see kahaneb põhjast.

Vägivaldset reaktsiooni sisaldades saavutate suure saagise. Põhimõtteliselt saab reaktorkolvi või ümarpõhjalise kolvi abil, mille ainus heitgaas on üks või kaks kondensaatorit, tekitada piisava rõhu, et saavutada 90-92% saagis.

Samuti võite tekitada piisava rõhu, et alkohol ei lähe enam kondensaatoritest üles ja üks teie töötajatest otsustab rõhu vähendamiseks lahti teha elektroteibi korgi ümber ja teeb selili pöörde koos 45/50 korgiga, mis tulistab laeni koos terve pritsmetega muda, millest suur osa maandus tema 3M 7800 seeria respiraatori visiirilile. Kuidagi stlll saavutas 77% saagise.

Nüüd tagasi trummi küsimuse juurde. Ma ei ole kunagi püüdnud trumlit sulgeda või teha seda, mida te soovitate. See võiks toimida, ma oleksin seda proovinud, kuid minu pensionilejäämine tuli varem. Kindlasti tasub proovida.

Mõtle nüüd trummi kuju peale. See on lai. Kui sa tahad trumlisse katalüsaatorit tekitada, siis pead sa seda ehk kallutama, et maht oleks väike. Võite luua katalüsaatorit ka suures keeduklaasis või erlenmeyeri ja kallata see Schiffi baasi juba trumlisse loodud.

Te ei saavuta neid 90% + saagist, kuid milline on taskukohane ja kergesti omandatav reaktsioonianum.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Witch one best for large scale?fenüüläädikhape+pliiatsetaat või p2np+fe/HCl🤔
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
@PNicole

(Võite kasutada metallreaktoreid, kuid need tuleb siiski epoksüürida)



Teate, kust neid võiks leida?

Kas te võiksite postitada lingi?

Tänud !
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Minu jaoks on selleks parimad kohalikud kontaktid, kuid võib-olla mitte teie jaoks. Ma ostaksin kohtadest, mis ostavad ja renoveerivad tööstuslikke protsessiseadmeid. Sageli armastavad nad sularahatehinguid, sest nad ostsid oksjonitel suuri partiisid tootmisrajatistest, mis suletakse, ja kogu varu ei ole arvestatud.

Kui soovite tõsiseltvõetavaks saada, oleks mõistlik lõpuks ise üheks selliseks pakkujaks saada või kedagi sellesse rolli panna. See on tegelikult päris hea äri. Te leiate suured oksjonid, mis on loetletud ja nad võimaldavad teil teha ekskursiooni rajatises, et seejärel pakkumist teha. Minu mees oli huvitatud generaatoritest ja laboriklaasi vaadati alati kui järelmõtet. See oli peaaegu tasuta. Ma räägin 22L, 50L kolvid mõnikord reaktorid, heidolphi ülessegistid... jne.

Mõned näited on LabXis. Ma ei soovita tingimata osta sellelt saidilt, ma tegin seda mitu korda, kuid ma ei olnud USAs ja mul oli usaldusväärseid ettevõtteid saada.

Need poisid, kes müüvad kasutatud protsessiseadmeid, satuvad lõpuks politseisse, kui nende firma info satub leitud narkolaborist. Peate seda meeles pidama ja olema ettevaatlik.

Ma oleksin ettevaatlik uhiuue reaktori ja protsessiseadmete ostmisel arenenud riikides nagu Kanada ja USA. Ma teadsin ühte isikut, kellel olid nõuetekohased litsentsid ja tõeline ettevõte, kes ostis Calgary, Alberta ettevõttelt üle 50 000 dollari väärtuses reaktoreid ja teda uuriti ja arreteeriti. (Ephedriini ekstraheerimisega efedrist).

Sellepärast võib isegi "kate", nagu mõned inimesed usuvad, olla illusioon. Ta maksis pangaülekandega oma ärikontolt ja kõik oli üleval. Ettevõte võttis tema raha, täitis tema tellimuse ja info edastati politseile. Nende jaoks on see lihtsalt jälg, mida tasub uurida.

Kõige kindlam on vaadata toiduainete/kosmeetika valdkonna ja mittefarmaatika tootmisseadmeid. Põhilised segamismahutid on saadaval piima/juustu ja kosmeetikatoodete tööstuses. Neid võib muuta vastavalt teie vajadustele või kasutada neid nii, nagu need on ette nähtud. Need ei ole tõesti kallid, kuid mitte nii vastupidavad.

Nii et kui teete suures mahus, siis soovite vältida teatud pudelikaelu, nagu kuumuse kasutamine ja töötamine rõhu all, gaasi atmosfääris jne.

Seepärast on minu arvates need katalüütilise hüdrogeenimise ideed tõeliselt suurte mastaapide jaoks lõbusad.

Nüüd P2NP -> P2P, võib-olla NaBH4 või Fe/HCl abil. Viimane nõuab soojust. Sa võid kasutada propaankütteseadet, tingimusel, et lahusteid ei ole läheduses. Kui sa saad vee umbes 80C juurde, siis toob happe lisamine temperatuuri niikuinii üles.

Kui te sisenete esimest korda sellesse katseseadme maailma, hankige metallist lahtine 220L trummel, mis on epoksüüritud, trumlisoojendi, trumlitool ja trumli ülessegisti. Samuti vajate peristaltilist pumpa ja sobivaid torusid.

Seejärel peate pöörduma mehaaniku poole ja proovima, et muuta ülemist osa, et parandada äärikut ning leida parem O-rõngas, mis on kemikaalikindel. Või lihtsalt lasta teha uus ülemine osa. Teil tuleb lasta segamislapp epoksüüriga katta või teha spetsiaalne, et saaksite rauda korralikult liigutada.

Kui te ei taha selle kõigega vaeva näha, töötab see süsteem Al/Hg vähendamiseks ilma segamiseta.

Jällegi lähen ja see lõpeb blogis.

PM mulle ja ma annan teile lingi trumli ja kõigi tarvikute jaoks.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Parim viis Leucarti meetodi abil sünteesi skaleerimiseks on, kui teil on vaja saada 100+ kg
Kuid sellel meetodil on palju puudusi.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
Jah miinused on kõige kallim töö üles ja äärmiselt ettevaatlikud reaktsioonitingimused ...
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
Ma ütlen lihtsalt Platinum.......
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kuidas te seda mõtlete?

Aadama katalüsaator või ehk plaatina süsiniku peal?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
127
Reaction score
71
Points
28
See kõlab nagu te ilmselt ei peaks teostama selliseid suuremahulisi reaktsioone IMO ei ole lihtne sirgjooneline ja üle "enamiku" inimeste palgaastme
 
Top