Question Milline on parim MDMA keemilise sünteesi tee kaubanduslikel eesmärkidel Euroopa turul?

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Mul on vaja sama teavet, kuid seni ma recive järgmine info.

Parim ohutu viis on võtta PMK (pulber või vaha) CAS: 28578-16-7 ja hüdrolüüsida teda, et teha MDP2P (cas: 4676-39-5)

Sel viisil muutsin pmk etüülglütsidaadi pulbri CAS 28578-16-7 PMK õliks (MDP2P; cas 4676-39-5).

pmk etüülglütsidaadi pulber CAS 28578-16-7 1kg.
naoh 240g kääritatud H2O-s 1400ml valada pmk etüülglütsidaat CAS 28578-16-7
NaOH+H2O refluks 80C 1h. Pärast 1 tundi jahutada toatemperatuurini.

Lisada 728 ml 33% HCL-i kõigi koostisainete segule ümarpõhjalises kolvis jääle asetatuna. Lisades kogu HCL-i tagasilöögi 80C 1h.
Pärast 1 tunni möödumist jahutatakse toatemperatuurini.

Eraldage veekiht, hoidke õlikiht põhjas.

söögisooda 200g + H2O 2000ml
Valage õlikihi sisse segu 200 g söögisoodat + 2000 ml H2O.
Segage segades 6-10 minutit, seejärel lõpetage.

Eraldage veekiht, hoidke õlikiht põhjas.

Lisage 1 liiter dcm õli ekstraheerimiseks vesikihti.
Veekihist dcm-ga ekstraheeritud õli segatakse õlikihiga.
ja kuivatatakse veevaba naatriumsulfaadiga.
DCM aurustatakse keeduklaasis.

Saadud PMK õli (MDP2P; cas 4676-39-5) 550g pmk etüülglütsidaadi pulber CAS 28578-16-7 1kg.

esimene samm pmk muundamine mpdp2p.....

e ja naoh bikarbonaadi lahused näitavad, kuidas teha 35% lahust.

1 kilo pmk hästi ekstraheeritud rohkem kui 500 ml mdp2p.... sõltub sellest, kui palju veel dcm-ga ekstraheerida.

see samm pmk teisendamisel mdp2p-ks on hetk, kus sa pead jätma oma pudeli 0 kraadi .... sa teed seda jäävanni ümber oma klaasi .... sünteesi kirjelduses saadan sulle rohkem üksikasju...
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ma arvan, et Madalmaade või keegi seal on välja andnud aruandeid, mis lähevad sellesse sisse. Olen kuulnud, et leuckart ja väärismetallkatalüsaatoriga hüdrogeniseerimine on see, kuidas rea suured koerad seda teevad
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Kui soovite teada hollandi keeles (külm versioon) dm mulle ☺️
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
jah hi töö plaatinaga...1 kg 1 tooni kohta pmk
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kas see on plaatina süsiniku peal? Milline protsent?
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Kui suur on teie hüdrogeenimisseade? Kas te kasutate raputajat või lihtsalt segate?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
55
Points
28
mis kurat on katalüsaator hüdrogeenimisel, olen otsinud teavet, kuid ma ei saa sellest ikka veel aru, kas see on keemiline toode, mis kiirendab keemilist protsessi?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Just see ongi katalüsaator. Ilma sellise metallita nagu pallaadium, plaatina, ei saa te mingit PMK-d hüdrogeenida, teha mingit mdma
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Ma saatsin vale vastuse, vabandust.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Katalüütiline hüdrogeenimine on ülemäära keeruline ja mitte midagi, mida õpite käest kätte või lihtsalt ära. Ma ei näe, kuidas see võib olla nii populaarne reaktsioon suurtes laborites

Kasutage NaBH4 redutseerimist, eriseadmeid ei ole vaja. Enamik ostab asju nagu CAS: 28578-16-7 ja muudab selle PMK-ks üsna lihtsalt. Teil on vaja vakumadestillatsiooni seadet. Mis puutub tegelikult MDMA tootmisse, siis vajate metüülamiini alkoholi või metüülamiini HCl. Seejärel leiaksite viisi, kuidas neid kahte metanoolis segada, hoides samal ajal vee moodustumist madalal ja absorbeerides seda silikageeli või muu meetodi abil. Seejärel lisate lihtsalt NaBH4, mis on pulbrina, reaktsioonile segamise all. Teete seda umbes 8 osas, tagades, et see jääb jahedaks. Kui see on tehtud, kustutatakse reaktsioon pisikese happe või suure hulga veega.

Teie MDMA on õli kujul olemas ja te peate otsustama, kas te ujutate kõik veega, nii et metanool ei lahustaks enam MDMA-d. Seejärel ekstraheeriksite selle tolueeniga. Või kas te destilleerite reaktsiooni ja vaakumdestilleerite MDMA õli.

See annab teile aimu kõige otsesemast viisist .
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
PMK jne tooraine tarnija, see seeria on meie peamine toode
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Isiklikult eelistab SWiM metanoolset metüülamiini (gaasiga MeOH) + NaBH4 MD-P2P-st suuremalt jaolt. Kuid vähem suures mastaabis on Al/Hg koos nitrometaaniga (selle asemel, et kasutada otse Metüülamiini!) tõesti puhas ja lihtne tee ketoonist sekundaarse amiinini. Saagised on mõlema meetodi puhul väga head.

Lugupidamisega,
Ali
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Imo, leuckart on parim suures mahus. Igas ametlikus dokumendis ebaseadusliku uimastitootmise kohta on alati mainitud lecukar.

Lihtne skaleerida, lihtsad koostisosad (ammooniumkarbonaat ja sipelghape).
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Tegelikult ei valiks ma mitme kilo partiide puhul Leuckarti reaktsiooni. Pool kilo, ma näen, et see töötab, kuid tööstuslikul skaalal olete ilmselt kõige parem NaBH4 või LAH, millele järgneb Al/Hg. Ma võin eksida, kuid IMO on NaBH4/metüülamiin metanoolis tõenäoliselt parim tee tööstuslikuks tootmiseks nendest sünteesidest, millega SWiMil on isiklikke kogemusi.

Lugupidamisega,
Ali
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ma olen üsna kindel, et Hollandi ravimilaborid kasutavad leuckart tohututes mitmekordsetes, mitme kilo suurustes partiides. Jah, see on ebaefektiivne ja madala saagikusega, kuid see on lihtne ja reaktiivid on odavad ja kergesti kättesaadavad. Sipelghapet ja ammooniumkarbonaati on lihtne saada, ja võib asendada metüülamiini, mida nad saavad, nii et see on väga populaarne.

See kõik põhineb ELi aruannetel.
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jah, see on kahtlemata korralik reaktsioon. SWiM tegi seda ammooniumformiaadiga mõni aeg tagasi, kuid ma eeldan, et see oli lihtsalt trükiviga seoses karbonaadiga. Saagid on tegelikult päris korralikud, ma ainult arvan, et multikilode jaoks on paremaid viise. Ma paigutaksin Leuckarti kuskile vahepeale.

SWiM tegi varem välismaal konsultatsiooni ühe võrgustiku jaoks tavalise amfetamiini buisnessi jaoks ja nad tegid tegelikult Al/Hg otse P2NP-st suures mahus, mitte ideaalne ehk, kuid see töötas ja tootmine oli väga kiire. Nii et ma arvan, et kõik on võimalik, kui seda piisavalt sättida. :)
 
Top