Question Dietüüleetri kasutamine kokaiinisünteesi puhul.

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Ma kavatsen teha kokaiini, kuid ma tean, et aastaid tagasi kasutasid nad sünteesi käigus dietüüleetrit, sest see muudab selle palju puhtamaks, kuid nad lõpetasid selle tegemise, sest see on väga ohtlik, kuid kas keegi võib selgitada, kuidas ma saan seda ohutult teha? @GhostChemist
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Dietüüleeter on lihtsalt ekstraheerimislahusti, mida nad kasutasid. Kasutage seda mis tahes mittepolaarse lahusti asemel, mida nad kasutavad põhjakokaiini ekstraheerimiseks reaktsioonisegust. Ka narkootikumi sünteesimine on midagi muud. Te lihtsalt ekstraheerite ja puhastate ravimit, mis on biosünteesitud taime poolt
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Jah, teil on õigus, see ei ole süntees, vaid ekstraheerimine ja nad kasutavad atsetooni, nii et ma lihtsalt asendan selle dietüüleetriga?
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Atsetoon seguneb veega ja seda on raske eraldada. Dietüüleeter ei
Kloroform ei eristu. Heksaan heptaan ksüleen tolueen petrooleum oktaan midagi, mis ei segune veega on see, mida see asendab. Kokaiin HCL on atsetoonis vaevu lahustuv. Atsetoon segatakse kokaiiniga, siis filtreeritakse ja kokaiin on filtris ja atsetoon lahustas mõned võltsained, eemaldades need seeläbi kokaiinist
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
89
Reaction score
41
Points
18
Jah ma tellisin eetrit ja kloroformi kavatsen kasutada eetrit, et ekstraheerida baaskokaiini ja kuivatada see ja lahustada see uuesti kloroformis ja filtreerida see peaks vabanema lisanditest!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,049
Points
93
Töötage kloroformiga ettevaatlikult. Sest exp, see detoneerub kokkupuutel tugeva leelisega.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Olen oma kokaiini paar korda läbi kloroformi ajanud, kuid ma ei ole kunagi palju välja saanud. Parim meetod, mille ma olen välja mõelnud, on panna see jääkülma vette ja lasta sellel lihtsalt istuda ja settida ning kõik, mida te näete, ei ole kokaiin. Kokaiini ja kuumusega tuleb olla ettevaatlik. Kõik kokaiin, mida ma olen oma elu jooksul näinud, on mingi suhkru sees ( ehk mannitool), aga kui kokaiini kuumaks teha, siis sulab see millekski selge laffy taffy ja karamellisiirupi vaheliseks. Selle fikseerimiseks on vaja palju vaeva
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kuidas te siis kokaiini veest ekstraheeriksite? Ma plaanin teha puhastusprotsessi, kuid see on olnud hea paar aastat vaatasin teha "atsetoonipesu", kuid IV on vaadanud etanooli ja jääkülma vee meetodit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,427
Solutions
4
Reaction score
974
Points
113
Deals
1
Saate neutraliseerida hcl ja sadestada selle vababaasina. See on AINUS viis, mida ma tean, et kokaiini veest välja saada. Kindlasti ei saa seda lihtsalt aurustada. Pärast seda, kui olete teinud a/b ekstraheerimise ja seejärel mullitanud hcl läbi veevaba atsetooni või teie lemmik eetri, et sadestada hcl, seda saab aurustada
 

SG1234

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 23, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma mõtlen ümberkristalliseerimiseks kasutada veevaba isopropüülalkoholi või etanooli, kuna neid on minu asukohas lihtsam tüvistada.
 
Top