[Uuendatud] Viitamissüsteem!

Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
302
Points
63

🗣️Tere!


Teie sõbrad ei ole veel siin? On aeg seda parandada! Kutsuge oma sõbrad siia, kutsuge tuttavaid müüjaid foorumisse!
Luuakse kõige hubasem kogukond!
🚀🚀🚀

Oleme uuendanud meie soovitussüsteemi. Saate 50-100% Foorumi kasumist edukalt sooritatud tellimuste eest.

🤖Kuidas see toimib?

  • Kui kutsute foorumisse kasutaja, kes teeb oste. Saate 2,5% (50% meie kasumist) igast tema tellimusest.
  • Kui kutsute foorumisse kasutaja, kes on saanud müüjaks ja teeb müüki. Saate 2,5% (50% meie kasumist) igast tema tellimusest.
  • Kui kutsute nii müüja kui ka ostja, saate kõik 5% tellimustest.

Leheküljel kutsuda inimesi näete kõiki kutsutud kasutajaid, samuti saate jälgida iga kutsutud kasutaja kasumlikkust.
 
Last edited by a moderator:

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
väga tore võimalus meile . aitäh.
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
34
Points
18
Deals
18

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Nüüd, kui jagate BB-soma viitamislinki, saate automaatselt krediiti. Väljamakse on saadaval alates 100$! Proovige seda!
Fl6eAiD5B2
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Tere,

Ma experince küsimusi wirh edendada teiste foorumite, kuid arutame seda oktoobris, kui teie admin leiab aega.

Ma ei aruta kõike siin üksikasjalikult, kuid tulevikus ma ootan reklaami tp makstakse uuesti ette... Kui BTC peaks olema tabanud madalaid võite aslo maksta krediitkaardi kaudu annd mõned rohkem.

Ma võtan kogu riski, pakkudes Pay Per Click lahendus ja pakub teile tagasimakse teile, kui nbody peaks klõpsata reklaami. See on ainulaadne, mida te ei leia paremat pakkumist kuskil.

Ma ei taha, et teie reklaam kuvatakse kogu aeg, me võtame aeg-ajalt pausid. Ikka, ma olen hea, et kuulda oma ideid seoses pikaajalise commmitments (max. 6 kuu s järjest, makstud ette.

Praegune viivitus ei ole tõesti probleem, kuid ma pean ka planeerida eelarve.

Ma saadan teile e-kirja koos üksikasjadega ja ootan teid kuulda.

HAPPY DAYS :)
 

DENMARK

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Veel üks asi: teie juht pakkus mulle välja, et ma osalen foorumis ja näiteks jagan ja ajakohastan siin usaldusväärsete müüjate nimekirju. Ma teeksin seda tasuta, kuid ainult tingimusel, et te kustutate oma nimekirjadest kõik teadaolevad petturid.
 
Top