TUTORIAL: Kuidas saada ja kasutada võltsitud isikut tõendavat dokumenti ohutuks lähteainete tellimiseks, pangakonto avamiseks ja muuks otstarbeks.

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18

Miks kasutada võltsitud identiteeti



Noh, on palju põhjusi, miks võltsitud isikutunnistus aitaks suurendada teie turvalisust tohutult. Lihtsalt kõik need tavalised tavalised ülesanded, mida inimene teeb igapäevaelus, jättes jälgi, mida saaks kergesti jälgida tagasi teile.

See ei ole ainult aadressi kohta, et saada tellimusi, mis on esitatud keemiavarustuse majades, kuid te peate ka maksma oma ostu viisil, mida ei saa jälgida tagasi teile. Kuna krüpto või "sularahamaksed ümbrikus" ei aktsepteeri peaaegu kõik tarnijad, on anonüümseks jäämiseks vaja anonüümset pangakontot + Paypal'i seadistust teie võltsitud id-ga. Või te võite müüa narkootikume internetis ja vajate võimalust vahetada krüpto sularahaks ja võtta see ATM-ist.

Need on vaid kõige ilmsemad kasutusjuhud, neid on veel palju.....



Mida ma siin selgitan, on noob-sõbralik samm-sammult õpetus, kuidas ja kust saada võltsitud füüsilisi id dokumente, kust saada digitaalseid võltsdokumente ja kuidas täpselt kasutada neid pangakonto, Paypal, Crypto vahetuse loomiseks. Ja ka seda, kuidas kasutada neid saadetiste vastuvõtmiseks, kasutades posti edastamise *****useid koos anonüümsete postkastidega, mis on samuti registreeritud teie võltsitud identiteediga.

Ja seda kõike ilma kodust lahkumata. Pole vaja kohtuda tarnijatega, külastada pangakontoreid jne...



Teie arvuti seadistamine

Kasutades võltsitud id ei aita, kui teie see turvalisus imeb!

Enne kui teete midagi oma võltsitud identiteediga, peate veenduma, et te ei kasuta kunagi oma tõelist ip-d millekski. Registreeruge hea VPN *****usepakkuja juures, mille eest saab maksta krüptoga! Ärge registreerige seda oma privaatse emailiga, kasutage seda, mille olete seadistanud oma võltsitud identiteedi jaoks!!!



Samuti peate veenduma, et ei kasuta sama brauserit tõelise ja võltsitud elu jaoks.

Ma soovitan anti detect BRowser koos profiili setup ainult selleks otstarbeks. Näited oleks CheBrowser, Ghostbrowser ja teised. Mina isiklikult eelistan CheBrowser. Nende eest tuleb maksta, kuid leidub ka teisi lahendusi, mis võivad olla tasuta, lihtsalt googeldage "anti detect browser" või "multi profile browser". Seda saab teha ka chrome'iga, aga asi on selles, et need standardsed brauserid ei ole välja töötatud parima anonüümsuse tagamiseks ja seetõttu lekivad nad standardseadistuses alati andmeid, seega tuleb palju asju kohandada, et deaktiveerida selliseid asju nagu geolokatsiooni jälgimine, WebRct jne..... Ma ei seleta seda, aga kui sa googled "make chrome an anti detect browser" või "chrome plugins anti detect" olen kindel, et leiad ise lahendused.



Lisaks brauserile lähen ma ka ühe sammu võrra edasi, tehes kõik varjatud asjad virtuaalmasinas, mille ma oma sülearvutisse paigaldasin. Ma käivitan oma anti detect brauseri selles virtuaalmasinas, ma salvestan ka kõik võltsitud dokumendid jne sellesse VM-i ja lisaks kasutan Veracrypt'i, et krüpteerida ja peita kogu minu VM-i jaoks kasutatav partitsioon. Sel viisil, kui minu arvuti kunagi konfiskeeritakse või võib-olla kaotatakse, ei saa keegi leida mingeid varjatud asju. Nii näib, et ma olen aus ühiskonnaliige. Noh, see võib teie silmis tunduda paranoiline. See on sinu otsustada, et lähed selle sammu võrra kaugemale, et tagada lisaturvalisus. Sa ei pruugi selleks mingit põhjust näha, see on okei. Aga palun, brauseri osa eespool, see ei ole täiendav, seda ei tohi vahele jätta !!! Ühe brauseri kasutamine kõigeks (võlts ja reaalne elu) annab probleeme ja viib konto keelustamiseni. Paypal, pangad, eBay, amazon, krüptovahetused neil kõigil on oma pettusevastased süsteemid ja nad mõistavad, kui te logite sisse erinevate kontodega, nad ühendavad neid ja sageli märgistavad või keelavad neid! Sama, kui te kasutate selleks TorBrowser'i. Tor võib olla hea paljude asjade jaoks, kuid te ei saa kasutada internetipanka, PayPali jne.



Pangakonto avamine

Ma olen Euroopas, see, mida ma siin selgitan pangakonto loomise, posti edastamise jne osas, võib olla USAs erinev.



Pangakonto avamisel internetis on alati vaja mingit kontrollimist, et veenduda, et te (konto avajana) olete see, kes te väidate end olevat! Ma tean 2 kontrollsüsteemi, mida saab kergesti ja ilma suurema vaevata ära kasutada:



A) - Verifitseerimine pangaülekandega:

Kui te asutate uue konto internetis, võib olla võimalus kontrollida pangaülekandega. Google'ile midagi sellist nagu "Neo Banks" või "Neo Banks verify by bank transfer" nii inglise keeles kui ka oma keeles, et leida nende nn NEO pankade nimekiri. Openbank on üks neist, kes aktsepteerib verifitseerimist pangaülekandega ja vist ka LEO Pay. Kuidas see verifitseerimine täpsemalt toimib, on see, et sa pead tegema rahaülekande oma olemasolevalt kontolt uuele, mida sa just registreerid. Selleks, et see toimiks, on oluline, et raha saatva konto omaniku nimi oleks sarnane vastuvõtva konto nimega. Selle saavutamise viis on minna ja müüa internetis midagi odavalt näiteks 20€ eest ja nõustuda ainult pangaülekandega maksmisega. Nüüd eeldage, et mees nimega "Alex Shulgin" on huvitatud teie kasutatud android-telefoni ostmisest, te olete täiesti elevil, et teil on sama nimi nagu tal. Naljakas asi, sinuga pole seda varem kunagi juhtunud.....

Mida sa peaksid tegema, registreeri oma konto selle nimega ja lase tal maksta 20€ kontole, millel on sama nimi. Siis saadad talle oma ostetud telefoni ja jätkad sealt edasi. "Alex Shulgin" on lihtsalt kinnitanud sinu sama nimega avatud pangakonto, mis on nüüdsest alates sama nimi, mida sa kasutad oma võltsidentiteedi jaoks. Neid andmeid kasutate oma võltsitud füüsiliste või digitaalsete isikut tõendavate dokumentide ja mis tahes edasiste sammude jaoks, nagu näiteks registreerimine posti edastamise *****ustes jne.....



B) - Kontrollige võltsitud digitaalsete dokumentidega.

Wise.com töötab suurepäraselt sel viisil. Registreerimise ajal palutakse teil teha pilt oma id ja ka selfie sinust, kus sa hoiad oma id. Seejärel kontrollivad nad sinu pilte, kas kõik on tegelikult korras ja kas passi numbrid on kehtivad.

Milline kokkusattumus, et su telefon on kahjustatud ja sa ei saa enam pilte teha, kuna su kaamera ei tööta. Lihtsalt võtke ühendust klienditoega ja küsige teistsugust lahendust. Mida nad välja mõtlevad, on võimalus laadida üles photoshopeeritud id dokumendid. Nad kontrollivad neid üksikasjalikult, oluline on kasutada dokumente, mille on teinud keegi, kes tõesti teab, kuidas seda teha ja kuidas arvutada kehtivaid passi numbreid. On üks mees, keda võin soovitada(kontaktandmed on selle õpetuse lõpus), tal on vaja teada vaid nime, sugu, sünniaega, aadressi ja kodakondsust. Maksad talle umbes 100€ ja 2-3 tunni jooksul saad 3 pildifaili. Üks esikülje, tagakülje ja üks selfie. Sa lihtsalt laadid need üles ja oled peaaegu valmis. Et lõpuks saada oma IBAN pangakontonumber, pead sa ka oma kontot laadima min 20€. Lihtne on siin see, et nad aktsepteerivad ka Paypali. Nii et mida sa teed, on luua Paypal võltsitud id andmetega, siis leida keegi, kes saadab sulle 20€ sellele kontole (müüa midagi) ja siis kasutada seda uut võltsitud Paypali, et kinnitada oma uut võltsitud pangakontot.





Paar sõna nende kontode kasutamise kohta:

Ärge tellige veel ühtegi ATM-kaarti, seda saate teha hiljem, kui posti edastamine ja postipunkt on paigas!

Ärge minge kohe alguses raskelt! Need kontod peaksid olema veidi soojendatud. Ära lae neid esialgu nagu 2000€, lihtsalt ära tee seda, nad võivad olla märgistatud. Alusta nende kasutamist mõne eBay ostu ja müügi puhul, et näidata kuu või kaks usaldusväärseid autoriteetseid tehinguid. Müüge mõned asjad ja kasutage raha selliste asjade ostmiseks nagu atsetoon eBayst. Seejärel saate mõne aja pärast kasutada krüptovahetusi, et raha sisse ja välja kanda ning kasutada seda suurte keemiatarvete majade ostmiseks.





Teeskle, et oled ettevõte

Kasutage oma identiteeti, et registreerida namecheap.com ja osta krüptoga tasutud domeen. Mida ma tavaliselt teeksin, on midagi üldist nagu www.alexshulginservices.eu ja ehitaksite oma ettevõttele lihtsa veebisaidi "Alex Shulgin Industry Services". Kui see on tehtud, seadistage selle domeeniga e-post ja kasutage seda alati oma ettevõttena suhtlemisel. Minu kogemuse kohaselt piisab juba sellest, et peaaegu kõikjal saab osta. Nad võivad küsida ettevõtte registreerimist. Kui jah, siis hankige võltsitud digitaalne dokument ülaltoodud allikast. Kui nad küsivad käibemaksukohustuslasena registreerimist, siis tegelikult sul seda veel ei ole.





Teie füüsiline aadress

Teil on vaja aadressi, mida mainida oma veebisaidil, panganduses, eBay's jne... Teie ametlik, nähtav aadress. Selle saavutamiseks on palju võimalusi. On olemas professionaalsed posti edastamisega tegelevad firmad (kontrollige nende tingimusi, paljud avavad pakke ja kontrollivad sisu, te neid muidugi ei kasuta).

Kõigis Šveitsi piiriga riikides (Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa...) on Šveitsi klientide jaoks pakettide vastuvõtmisele spetsialiseerunud ettevõtted, kes võivad siis lihtsalt üle piiri sõita ja selle sealt kätte saada, et vältida vaeva saatmisega väljaspool ELi territooriumi. Sa võid neile saata e-kirja ja rääkida lugu, miks sa ei taha seda kätte saada, vaid lasta see edastada kohalikule aadressile või postkasti (võib-olla puhkuse tõttu) Mõned neist võtavad selliseid taotlusi vastu.

Teine võimalus, vist parim, on kasutada virtuaalset kontorit. Miks mitte? Hankige virtuaalne kontor Alex Shulgin Industry *****uste jaoks, kasutage seda aadressi kõikjal ja laske oma reaktiivid sinna saata ja laske neil edastada see teie võltsitud ID-ga loodud postkasti või laske see saata kohalikku dhl-poodi ja leidke keegi, kes selle sealt üles võtab, või sõltuvalt teie paranoilisusest, võib-olla suunata see ka teise aadressi kaudu.



Ma ***** seda nii juba mitu aastat ja aeg-ajalt vahetan ka oma võltsitud id ja võltsfirma ja ma olen võimeline tegema tellimusi kõikjalt ja tellima ka riskantseid asju ja pole kunagi saanud mingeid probleeme.



Allikad jne...



Digitaalsete võltsitud dokumentide või ka füüsiliste võltsitud ID-kaartide või juhilubade saamiseks on üks mees, keda ma võin soovitada. Ma kasutan alati tema *****ust ja kunagi ei ole olnud mingeid probleeme:



Telegram: Telegram: @MyAlienID
Digitaalne võltsitud isikut tõendav dokument: 90€
Füüsilised ID-kaardid: 390€


Noh, oodake, et füüsilised kaardid ei pruugi toimida lennujaamades, politseikontrollis jne... Aga nad on suurepärased konto avamiseks, postkontoritest tellimuste kättesaamiseks jne.....

Ma loodan, et see õpetus aitab teil kemikaalide tellimist ohutumalt teha.
Lisaks loodan ka, et minu inglise keele oskus on piisavalt hea, et te saaksite aru, millest ma kirjutan.



Kui teil on küsimusi, võite neid julgelt siia postitada
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Hea niit.

Kas mees MyAlienID müüb mis tahes turuplatsil, kasutades eskroo*****useid?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Tere Kokos,

noh, ma ei ole täpselt kindel, ma töötan temaga juba mõnda aega ja ei ole kunagi kasutanud eskrooni.
Ma tegelikult leidsin ta mõne aasta eest kardinate foorumis. Ma ostsin mitu ID-kaarti ja tonni digitaalseid dokumente, peamiselt siis, kui ma ise kaardistasin
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Gotcha!

Ma ei kasuta Telegrami, see on probleem - mitmel põhjusel

Aga mulle meeldis teie juhend ja see oli hästi kirjutatud ja arusaadav! Ma võin seda proovida.
Kas sa tead, kust ta dokumente saadab?
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Saadetud uk. Aga ei ostnud vist viimase 12 kuu jooksul kaarti. Võib-olla on midagi muutunud, tuleb küsida.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Kõlab hästi!
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
kas te olete midagi juhuslikult kuulnud?

ka, kas on ikka veel võltsitud isikutunnistuste müüjaid, kes müüvad lennujaamas või politsei juures ehtsaks peetavaid isikutunnistusi? Olen isiklikult näinud, kuidas politsei on võltsitud ID-d läbi ajanud ja need on päriseks tunnistatud... tõsi, see oli 15 aastat tagasi. ikkagi, kui on olemas võimalus võltsitud ID-de jaoks, mis peavad vastu kontrollile, tundub mõistlik minna seda teed......
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Ma tean võltsitud ID-müüjaid, kuid need ei lähe läbi.

Ma arvan, et 15 aasta tagused isikutunnistused on hoopis teistsugused kui need, mis on praegu saadaval.
See sõltub paljudest teguritest, kas sa võiksid neid lennujaamades läbida või mitte..kuid mul on kontakt offline, kes väidab, et saab võltsitud ID-d, mis läbivad..kuid need maksavad mõned tuhanded dollarid.

Igal juhul peab võltsitud ID, mis peaks lennujaamas läbima, tulema inimeselt, kes on IRL olemas, nii et sa saad kasutada nende persooni
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Täname õpetuse eest !!!
100 eurot on väga odav dokumentidele ja selfie, kui see töötab. Kas sa tead, kui pank küsib veel üks selfie, peame maksma rohkem 100 eurot, et mees?
Ma tegin oma pärisnimega konto ühes vahetuspangas ja minult küsiti 3 korda eri päevadel selfie't kuni ma olen oma konto verifitseerinud.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Kui te kunagi leida odavaid pileteid tblisi võtta võimalus ja saada Gruusia pangakonto, nad on pro-bussiness, ei ole küsimusi, 0 maksu välismaa tulu.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
Mida päriselt? See on huvitav. Kas teil on selles valdkonnas kogemusi? Ma ei tea, kuidas oleks võimalik luua see kuidagi anonüümne võltsdokumendiga
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
On agentuurid, mis vahendavad seda teie eest, isegi eemalt, kuid nad on hullult kallid. ma ei ole kindel, kui lihtne see on võltsitud dokumentidega, kuid kuna see on skaneeringud, mida te saadate, peaks see vist toimima. kuid nähes, et nad ei anna kellelegi aru, piisab isegi pärisnimest või reaalsest mantlifirmast.
Ma tean veel paar riiki, mis on sellised, aga sa pead minema isiklikult. antud juhul on nad euroopas, nii et see ei ole liiga kaugel, ma võin sulle PM-i teel teada anda.
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
ei, te ei vaja midagi enamat trhen, et
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
@UWe9o12jkied91d
@KokosDreams

see on tõsi georgia puhul. aga tegelikult, kui kasutada oma tegelikke andmeid, siis ei saa kunagi teada, millal nad on sunnitud tegema koostööd eu õiguskaitse- ja maksuametitega. Ma eeldaks, et see juhtub varsti, sest tänu olukorrale venemaaga on gruusia nüüd veelgi enam huvitatud sellest, et nad oleksid ELiga heas seisus ja nad tahavad saada ELi osaks ja see kindlasti ei toimi rahapesu toetamisel.

AGA:

ma rääkisin nende agentuuridega aasta tagasi, neil on head kontaktid ja nad ei vaja teie originaaldokumenti konto avamiseks.
Sa võid saata neile võltsitud dokumendid ja panna nad seda registreerima nende juures.

Ma arvan, et võib isegi olla võimalik seda ise teha ilma 1000€ agentuurile maksmata
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
1.000EUR ei ole isegi mitte nii palju, kuid ma olen üldiselt üsna ettevaatlik, kui tegemist on agentuuridega. Teate, varaste seas pole au sees haha.

Ma avan vestluse teie ja @UWe9o12jkied91d-ga, et saaksime edasi arutada.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Me teame, 2023 on aasta, mil nad satuvad aruandluse ja järelevalve nimekirja, ma unustan, kuidas seda nimetatakse.
 
Top