Question Nad peaksid vabastama video pmk glütsidaani sünteesi kohta

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
lehel on video bmk glütsidaadi sünteesi kohta

Nad peavad välja võtma video pmk glütsidaadi kohta
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Minu sõber, PMK etüülglütsidaat (CAS; 28578-16-7) ja PMK metüülglütsidaat (CAS; 13605-48-6) on Hiina tarnijalt lihtne saada, me vajame keemilise sünteesi keemilisi lähteaineid, mida on raske saada, näiteks MDP2P keemiline süntees (CAS;
4676-39-5).
;)
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Seda on lihtne leida foorumis... Investeerige veidi otsinguaega, harjutamist ja pettumust ning teid tasub see ära.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
see ei ole nii lihtne. hiina tarnija saab muuta iga keemiatoote ostuarved. see digitaalne masin nimega TRUNARC see tuvastab sekundite jooksul, et see on tõesti. See on modaalsus, mis iga riigi tolliagentidel on, see võib teha selgeks, et väljastatud arve on vale, Hiina ettevõtte poolt deklareeritud nimi
 

Attachments

  • kSJRpxT9bn.jpeg
    kSJRpxT9bn.jpeg
    38 KB · Views: 134
  • thTZ2crbHg.jpeg
    thTZ2crbHg.jpeg
    28.1 KB · Views: 130
  • nIQUi0k*****B.jpg
    nIQUi0k*****B.jpg
    25.7 KB · Views: 140
  • H4Dre7mhxL.jpg
    H4Dre7mhxL.jpg
    552.3 KB · Views: 136

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Ma tean seda seadet, olen näinud seda tolli poolt erinevates YouTube'i videotes kasutatavat, kuid kas te olete kindel, et see suudab tuvastada PMK etüül- või mehüülglütsidaati? Mitte kõiki pakke ei kontrollita tollis, see kõik sõltub mitmest tegurist, seega on see rohkem õnne, ka Alibabas isegi kui Hiina müüja muudab kemikaali nime arvel, kui te teete makse kaubanduse kindlustuse kaudu , siis on vähe tõenäoline, et teid petetakse, sest te saate avada vaidluse müüja vastu ja küsida raha tagasi.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ma tõesti ei tea, kas ma saan tuvastada pmk ley ja praktiliselt identifitseerib kõik proovid see ei pea olema ravimid klassifitseerib komponendid lähteaineks või mitte.
Tolli poolel sõltub see rohkem skannerist, sest nad tuvastavad värvide abil, nad näevad, et see on orgaaniline toode ja nad jätkavad arvete ja saatjate läbivaatamist ja kes sealt saab, nad lähevad edasi, et vaadata lasti enam-vähem kahtlaselt, enam-vähem nii nad töötavad.
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 23, 2023
Messages
86
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
PMK etüülglütsidaat (CAS; 28578-16-7)

Pakume teile hinda 120¥/kg.

PMK metüülglütsidaat (CAS; 13605-48-6)

Hiinas on müügikeeld ebaseaduslik
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
43
Points
18
Kui te kasutate õige Hiina companys neil on täielik in house foearding companys mõlemas otsas toll ei näe isegi seda kõike ma olen tellinud bloomteckz k. Hiina alates 1kg kuni 1ton olen saanud ok teil lihtsalt tjndi yjuur kodutöö mis ma olen andnud.you.all on kuldplaat
Ma kavatsen anda uue liikme lähteaine tarnija minna nii kaugele ta on läbinud testi ta on täpne vastus ut kiire ja on valmis jahti ümber teile teha oma unistused teoks minu toote trans 4 methylaminorex uuesti kõigile proovida, kui teil on see toode sa ei kasuta kunagi met kasu see oli originaal jää met on vaesuse pakendi versioon selle ravimi
 
Top