Sünteetiline hiina kokaiin?

skanderbeg

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
70
Reaction score
35
Points
18
Minu kodumaal on olemas import, mille kohta paljud tänavalegendid ütlevad, et see on ''hiina kokaiin''? Ma lihtsalt mõtlesin selle peale ja mäletan, et umbes 8-9 aastat tagasi otsisin googlest ja komistasin terve dokumenteeritud sünteetilise kokaiini sünteesi kohta, mis on tehtud ühest väga imelikust nimega kemikaalist. Kui ma õigesti mäletan, siis oli see seotud hüdrogeenimisega. Otsisin 2-3 päeva järjest ei leidnud seda kuskilt. Lihtsalt mõtlesin, kas keegi on seda tegelikult teinud ja võib seda üksikasjalikult jagada?
 

awrq

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2024
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Teie räägite tõenäoliselt dimetokaiinist -- KUIDAGI MÜÜDETAKSE TEID 100% PUHAST DIMETOKAIINI, EI OLE; SO TESTIGE TÄPSELT JA KINDLASTUGE, ET OLLES TE TÕESTAB 100% PUHAST "DMC" JA MITTE MÕNUSTADA *KAINETOOTEID (BUFF NUMBKNG JA MITTE STIMULATSIOONIMÕJU UNLINE TRUE DMC & RTI-113.

JA jah -- mul on 🙂, see ei ole täiesti pooleldi halb, ja see on AINULT tõesti hea kokaiin hcl poolsünteetiline asendaja (nagu nuusutatav kokaiin), kuna seda EI saa baseerida välja ja suitsetada, see on korralikult sujuv ninas ja selle kohta öeldakse üldiselt, et see on umbes 80% "sama tugev" kui AUTHENTIC kokaiin (Aga see pole ikka 80% nagu.😋 tugev kui 100% puhas kokaiin, mina isiklikult ütleksin, et see on umbes 80% suhteline tugevus tänapäevase MID Grade (MH -- JAH, seda on vähemalt korra juba ümber pumbatud ja ikka veel müüakse TOP GRADE HH, aga see lihtsalt EI ole). Et jääda teemasse, siis sünteetilist Hiina kokaiini, millest te räägite, nimetatakse "dimetokaiiniks" ja lühendatult "DMC" & CAS # on 553-63-9 & on olemas baasi cas #, MUTI ma olen üsna kindel, et seda ei saa valmistada baasiks nagu crack. See on DEFINITIIVselt PAREM BUFF & KINDLASTI KASUTATAV, KUI lihtsalt NUMBING '*CAINE' BUFF/CUT ABSOLUTSELT EI OLE STIMULATSIOONILISTE EFEKTIDEGA & Mina SOOVITAN JÄLLEVALT LUGEGA SIIT WIKIPEDIA @ BELOW

Dimetokaiin HCL

On olemas ka teine sünteetiline & palju POTENTSIAALSEM stimulant nimega RTI-113 & selle kohta saab ka kõike lugeda WIKIPEDIAst AS WELL @ BELOW

RTI-113

AGA KUI TEID TEGELIKULT IKKA VEEL HUVITAB TÕELINE KOKAIIN, SIIS SIIN ON MÕNED FAKTILISED ANDMED, MIDA SAAB LUGEDA @ WIKIPEDIA & ALLPOOL;

Kokaiin HCL

Kuid sellise EXTREME LOW proces of SUCH HIGH QUALITY cocaine hcl viimase poole 2023, ja esimese poole 2024 (ja mis tundub olevat jätkuv) ja ei ole tõeline MAJOUR kõikumine hind VS kvaliteedi ostmisel KG tasandil. Samuti unustavad inimesed, et uue ajastu tootjate ja thhe motovating tegurid taga hinnad langevad st. nagu kogu COVID-19 epideemia, mis põhjustas suurtele tootjatele jne. väga suuri kahjumeid, nii et nüüd, kui see on möödas, on nende silmad suunatud selle UUE TULU TOOMISEKS, ja et nad liigutaksid kogu selle aja jooksul varutud inventori, ja lisaks sellele võib isegi kuulda, et tootjad püüavad tootmist kolmekordistada ja hakata laiendama teistele marsruutidele ja salakaubandust otse piirkondadesse, kus on nõudlus. Kuigi TRIPPLING TOOTMISTASANDID @ KÕIK ALGUSED on tõenäoliselt võimatu vähemalt nende küllastunud sto kpiles alates soodsatest teguritest nagu ka HARD PUSH tootmises võib (vähemalt paariks järgnevaks aastaks LIKE nad on kolmekordistanud tootmise, on kaheldav, et tootmine on tõesti kolmekordistunud, kuid TÕUSENUD tootmismahud koos nende varudega VÕIVAD jätta mulje, et neil on tegelikult uus PALJU KÕRGEM toodang ja puhtuse tase on tõusnud, ja tänu SUURELE pakkumisele EI OLE sama, kuid nüüd KASVAV nõudlus kvaliteetse kokaiini järele) ja nende UUSELT avastatud marsruudid otse sihtkohtadesse maailmas, kust varem oli väga raske saada kvaliteetset kokaiini, on tootjad kasutanud uusi viise ja uusi kanaleid ning nüüd saavad kõikjal kokaiini, kui mitte sama kvaliteediga kui USAs, siis isegi parem, kuna uued marsruudid viivad KÕRGEMALT MAKSVALE TURULE, mis on nii kaua aega olnud kvaliteedist varjutatud, et UUED kanalid on nüüd vähem silmi (kui üldse märkimisväärseid koguseid veel) ja see KÕIK on lihtsalt öeldes head uudised tootjariikidele ja kokaiini kontrollivatele võimudele nimetatud piirkondadest; MAAILMA PÖÖRGIMINE KOOKAINI VÄLJASTAMISEKS (KUI EI PAREM) Kvaliteediga, sest USA nõudlus on alati olemas ja seda täidetakse alati ühel või teisel viisil, kuid praegu on rohkem toodet, kui ainult Põhja-Ameerika suudab üksi vastu võtta, ja võimud teevad (ei tee, vaid teevad) tasa kaotatud aega ja kasutavad kõiki võimalusi, et saada uusi marsruute ja uusi sihtkohti, et liigutada võimalikult palju toodet, et teha tagasi "".kaotatud raha" tagasi saada, mis saadi mitte kauges minevikus äärmiselt aeglaselt. Nagu ka see on 2024 nüüd inimesed ja need numbrid ei ole oletused või ligikaudsed nende FAKTID, kuna katsetulemused, millele ma viitan, pärinevad numbritest, mida ma olen isiklikult testinud täielikult uuendatud PUBCHEM & CHEMSPIDER raamatukogu komplektide vastu, kasutades FTIR/MS ja GC testimist ja tulemused on 99,9% usaldusnivool ja tulemused on allpool alates epideemia lõpust 2023. aastal kuni tänaseni 2024. aastal. Kanada näeb 94,6% kokaiin HCL-i kui oma TOP-taseme toodet (HH) **(otse Kolumbiast 18-21k CAD/KG turuhindade eest KANADAS JA KASUTAMATULT MÄRGILIKULT VÄHEMAL PURITUSETASANDI, KUI JÄLLEVALT 94.6%, kuna seal on alati MINIMUM 5% sideaineid, mis tavaliselt liigitatakse "tundmatuteks süsivesikuteks" ), USA näeb tavaliselt veidi madalamat puhtusastet, kuna nende salakaubaveo marsruute Ladina tootmisallikatest USAsse jälgitakse praegu nii tugevalt, et nad saavad tavaliselt mõne % madalama kui Kanada oma TOP taseme (HH) .



Anyyywaysss Ma võiksin jätkata ja jätkata -- kuid ma usun, et olen seda juba teinud ja vastanud algsele küsimusele.



Vabandust kõigile, kes arvavad, et ma kirjutasin liiga palju, ma püüdsin hoida küsimuse asjakohasust üleval & esimesena.
 
Top