Question Gamma-hüdroksüvõihappe (GHB) (CAS: 591-81-1) samm-sammuline keemiline süntees?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mul on vaja teada nimetatud aine samm-sammulist keemilist sünteesi, tänan teid kõiki!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Foorumis on mitu teemat Foorumis on otsingufunktsioon: kasutage seda
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
See on kõige lihtsam ettevalmistav meetod. Ma ei tohiks numbreid langetada, kuna sellest on möödas mõnda aega (natuke üle kümne aasta) Aga see on lihtsalt NaOH aq. lahuse valmistamine, millele seejärel lisatakse gammabutürolaktoon portsjonite kaupa veidi üle neutraalsuse. Magnetilise segajaga on see tehtud vähem kui mis tahes ettevalmistus, mida ma tean. Üks minu akoliitidest, kes elab eemal, kavandas täielikult protseduurilise sünteesi, alustades kujutlusvõimest. Ta muutis kommertsliku GABA GHB-ks gama diasooniumisoola kaudu, mis võimaldas pärast hüdrolüüsi alkoholirühma. See on nüüd dcm-s, kuid lõhn on selge, tugev ja tajutav dcm-ga kui lahustiga. See ei ole tõesti algaja-sõbralik, kuid edu esimesel katsel on üsna asi ja rafineeritud meetodit postitatakse mõnes tulevases teemas. Saa võimalusel GBL kätte ja sellega on hocus-pocus.
 
Top