Question Smoking Ketamine?

Die*****

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Igasugune teave on teretulnud LOVE
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Mind on juba mitu aastat hämmastanud, et rohkem inimesi ei tea k-rockist. Kõigile, kellele ma räägin, ei usu mind keegi, kuid kui nad teada saavad, muutuvad nad kinnisideeks!
Lihtsalt teesklevad, et see on koks ja keedavad sellest cracki. Võite kasutada sooda, mina eelistan ammoniaaki, ka leelis töötab, aga te võiksite veenduda, et see on hästi loputatud. Pista see oma crackitorusse ja hüüa ära. Või võid seda teha tupsuküünega, mis on parim viis.
Võite ka segada oma K-soola koksiga mis tahes proportsioonis ja keeta segu, et luua hübriidkivi.
Ma ei suuda uskuda, et rohkem inimesi ei tea sellest, eriti kuna crackheadid küsivad alati uut kivi, mida suitsetada.
Tavaliselt ei ole ketamiini suitsetamine hea asi. Mul oli kunagi üks toakaaslane, kes trügis inimesi, täites metapiini K-ga, sulatades seda veidi ja andes seda inimestele edasi, nagu oleks see jib. See muutus piibus punaseks, siis nad lämbusid mürgise suitsu sisse. Lihtsalt kohutav!
Umbes 19 või 20 aastat tagasi käis ringi üks partii amfetamiini, mis oli saastunud pisikese koguse ketamiiniga. Mitte piisavalt palju, et sa rööpaid tehes seda märkaksid, aga piisavalt, et maitseb nagu sitt ja värvib toru punaseks. See pidi olema suur partii või muidu sai see edasi antud, sest seda ilmus pidevalt umbes 6 kuud.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
79
Reaction score
52
Points
18
Sünteetilise suitsetamine on minu jaoks puhas vähk. Ei soovitaks, kuid kui te seda teete, siis jääge ohutuks.
 
Top