Väikepartii keemik otsib Henry reaktsiooni....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tere poisid,
Ma olen uudishimulik, kas keegi siin müüks mulle suhteliselt väikestes kogustes mõned erinevad aldehüüdid, et nii nitrometaani kui ka nitroetaani abil saaksin uurida psühhedeelsete amfetamiinide ja PEA-de maailma, ilma et peaksin iga erinevat aldehüüdi 500g koguses ostma.
Konkreetselt otsin 3,4,5-trimeotoksübensaldehüüdi ja 2,5-dimetoksübensaldehüüdi.
Ma tunnen kindlasti, et pean pärast kõiki neid aastaid kogema meskaliini...., kuid ma kindlasti ei taha seda paarsada grammi lol
2,5 on veidi erinev selles mõttes, et tundub, et on rohkem asju, mida ma tean, kuidas seda kasutada.
Kui aus olla aus, siis kavatsesin just P2NP-d teha, et saaksin Henry rxn-i teha, kuid unustasin vajaliku primaarse amiini ja ma kindlasti ei leia n-butüülamiini ega tsükloheksamiini ja tbh ma ei ole lõppproduktist niikuinii huvitatud, nii et ma mõtlesin, et säästan nitrometaani, mille ma taastasin üllatuslikult 50:50 DCM:nitroEthane tootest selle riigi jaoks.....

Aaannyway
Mõtlesin, et äkki keegi halastab mind ha!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Keegi postitas marsruudi dimetoksübensaldahüüdi ja teiste asendatud fenüületüülamiinide jaoks, kõlas üsna raskelt
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jah, ma olen õigluse huvides sisse lugenud - otsustasin, et mul on piisavalt palju tööd tsükloheksüülamiini hankimisega atm. Ma ei soovi oma võimalusi aldehüüdide valmistamiseks. Teil on õigus, et see kõlas üsna raske ja ma olen kindel, et on põhjus, miks inimesed arnt seda teevad!
Ma kahtlen, et ma lõpuks kasutan pudel bensaldehüüdi tbh...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jah, ma ei soovita oma bensaldehüüdi millekski muuks muuta, kas keegi palun müüb mulle n-butüülamiini või annab teada, kas metüülamiin toimiks, sest ma võiksin potentsiaalselt teha väikese koguse. (Ilmselt teiste materjalidega)
Ma tõesti lootsin, et keegi ütleb, et jah ma müün sulle 250g mõlemat! 2,5-dimetüül/aldehüüdi ja 3,4,5-trimetüül/aldehüüdi rohkem kui midagi muud. Ma arvan, et see ei ole oluline, ma ilmselt lõpuks ostan nagunii 500 mõlemat.
im lihtsalt säästan oma nitroetaani ja nitrometaani õigete ülesannete jaoks
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Ammooniumatsetaadi katalüüs viimane võimalus 👌
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Okei, ma püüan luua meskaliini. Kas te saaksite veidi täpsustada, mida te mõtlete ammoniaatsetaadi katalüüsi all? Ma olen googeldanud ja lugenud terve töö primaarsete amiinide kohta, kuid ikka veel ei saa aru, kas ma saan lihtsalt ühe teise vastu välja vahetada, ma kahtlen selles lol
Ainuke süntesaator iv lugenud on see siin, mis kasutab tsükloheksüülamiini...aga ei tea tõesti kõige odavamat viisi väikeste koguste saamiseks.
Ma arvasin, et nitro oli bitch saada! Ha kui vale ma olin.
Tahaks ka vastavat TMA-d teha ka tbf aga ei saa öelda, et Iv seda veel uurinud oleks.
See on tõesti tüütu, kui sa tahad teha grammi midagi ha see lihtsalt ei ole võimalik, kui sa ei tee kõiki reaktante ise nullist.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ma olen tüütus olukorras, kus ma tean piisavalt, et teada inimeste molekulaarseid teid, kuid mingeid üksikasju ei suuda ma ise välja töötada. See ei ole nii, et ma ***** seda selleks, et seda müüa...
Ma töötan ikka veel trüptamiini reduktiivse aminatsiooni kallal, kuid vajan kuiva jääd ja olen olnud hõivatud ja ei ole suutnud seda vastu võtta ja jätkata.
Ma lihtsalt tean nüüd piisavalt, et teada, et väikeste koguste tegemine on RASKUS
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ka Rxn-i järgimine ilma rotovapita on iseenesest üsna raske.....
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
i totaly disagree its shit easy a rotovap is only a convinience if u dont have time in my opinion. iive been doin chemistry for a long time now and i just use a normal destilation setup with a vacuum pump if necesary.
ka miks peaks reaktsiooni jälgimine ilma rotovapita tegema mingit vahet??????.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oops postitasin oma vastuse kogemata üldosas, kuid jah, teil on õigus tbf...
Ma olen laisk ja ei ole keemik, kuid olen õppinud kohutavalt palju viimase 6 kuu jooksul see on hull.
Kõik, mida ma siin *****, on õppida.
Ah lihtsalt lugeda post allpool lol igatahes ma olen sinuga nõus tbf
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Arvan, et vajate ainult nõrku aluseid ammooniumatsetaat, tsükloheksüülamiin ja n-butüül võiks olla vale, kuid võite alati proovida
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ya ammooniumatsetaat on see, mida ma mõtleksin.....
Ma lähen 3,4,5-triMEOba enne 2,5-di. Puhtalt sellepärast, et reageerides seda nitrometaaniga ja oled teel meskaliini juurde ja siiski olen ma siis veel vaba, et proovida nitrometaani abil teha ka 3,4,5-TMA.
Ma tahan teha 2c-b mingil hetkel, kuid bromimine hirmutab mind üldiselt - mul on 1cc, mille ma ostsin ammu, mis on säilitatud viaalis, milles see oli, kuid gaasi kasutamine kõlab veelgi hirmsamalt!!!
Kas ei ole võimalik midagi bromida ilma elementaarse broomi kasutamata?
 
View previous replies…

Swirly

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 2, 2023
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Jah Rabidreject, bromimine ei ole enam probleem. Võtke mõned NBS (N-bromosuktsinimiid). Aga te peate olema teinud puhta 2c-h Hcl või 2c-h oksalaat. Aga see ei ole nii raske.

Nüüd on olemas mittetoksiline ja ohutu 2c-b süntees, mida saate teha kodus. NaBH4 + Cu(II)Cl redutseerimine ja NBS bromimine. Ja see toimib tegelikult hästi isegi suuremate koguste puhul.

Ma lõpuks kopeerin/pastan oma 2c-b kirjutise millalgi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Selle ametikoha tähtsus on lihtsalt tabanud. Massiivsed tänud mõne lihtsa sõna eest! Haha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Jah okei ma olen sellega nõus - okei, seega vajan ma vaakumallikat, mis suudab töötada kauem kui 30 minutit, mida nad ütlesid, et minu õlita allikas võib töötada. Mul on vaja õli pöörlevat veenipumpa. Aga jah, ma olen üsna laisk ma ei kavatse valetada ja lahustite taastamine on alati midagi, mida ma tahan teha, kui see on võimalik, nii et see oleks kasulik, kuid okei, mitte otsese rxns ilmselt.
See ütles, et ma vaatasin pootube mees, kes vabastas 2,5-dimetoksü-b-nitrostüreeni (ma vabandan, sest ma ilmselt lahterdasin seda õigekirja või kirjutamisviisi, kuid sa saad aru, mida ma mõtlen) ja ta kogemata lisas nitroetaani nitrometaani asemel, kuid ma märkasin, et ta ei pidanud lisama primaarset amiini, kas see on sellepärast, et aldehüüd on keerulisem kui näiteks bensaldehüüd -> P2NP?
Kuulge, ma ei ole keemik, ma olen siin ja üritan õppida, paari pisiasjaga, mida mul on siiani vaja olnud.
Minu hotplate / segisti on knackered, nii et see on järgmine, et saada uuendatud, kuid ausalt öeldes, ma leian, et mida rohkem ma õpin, seda vähem ma tean!
Ma mõtlesin saada 3,4,5-trimetaldehüüdi, reageerides seda nitroetaaniga, et saada vastav TMA? (Post b-nitrostüreeni)
VÕI reageerides seda nitrometaaniga (ja sünteesi iv lugenud ütleb, et teine primaarne amiin - tsükloheksüülamiin), et lõpuks (lubatud pärast paari sammu JA vajadust vaakumi järele) jõuda meskaliinini.
Im töötab välja, mida ma peaksin kõigepealt ostma, 3,4,5-trimetüülaldehüüdi (vabandust aldehüüdide nimede lühendamise eest pidevalt siin, on päris tüütu neid pidevalt kirjutada) või 2,5-dimetüül.
Mida sa saad, kui sa lihtsalt 3,4,5-trimetoksübensaldehüüdi ja nitrometaani omavahel reageerida? Ma eeldan, et 3,4,5-trimetoksünitrostüreeni ja siis fenetüülamiini 3,4,5-trimetoksünitoksünetüülamiini pärast redutseerimist LiAlH4-ga või mida iganes sa siis kasutad...
Siis ei ole ka raske reageerida selle asemel nitroetaaniga ja saada amfetamiini, nagu ma varem mainisin.

Kas ma olen siinkohal täiesti valesti aru saanud?

Tunnistan, et mul oli umbes 6 kuud tagasi peaaegu mingeid teadmisi ja praegu proovin trüptamiini reduktiivset aminatsiooni n,n-DMT-ks, kuid pean ostma kuiva jää ja raiuda (vabandust punn) aega.
Ma tegelikult tulin siia, et küsida natuke LiAlH4 kohta. Kui ei leia väikestes kogustes, Kas amalgaam kui keegi kasutab alumiiniumi, et seda ise teha? Olen kuulnud seda terminit vahel bändi kohta ja pole kunagi teadnud, mida see tähendab.....
Mul on küll redutseerijad käepärast, olen lihtsalt uudishimulik.
aitäh
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Teisisõnu, värvi mind segadusse 🤔
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Oh ka, mis puutub pumpa, siis ma tegin ükspäev lihtsalt vaakumfiltreerimist ja kui ma oma naabrit järgmine kord nägin, arvas ta, et ma saagin torustikku läbi, sest see oli mul istunud kuradi köögipinnal! Idioot!
Ostsin küll Hiinast aspiraatori, aga see ei paista veel vaakumit tõmbavat... kurat teab, mida ma valesti ***** või müüdi mulle punk või lihtsalt ei saa piisavat voolu.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Praegu olen valmis möönma, et ma ei vaja n,n-DMT sünteesi lõpetamiseks pöörlevat aurustit, kuid ma saan aru, et ma vajan piisavalt külma temperatuuri (ja et asju aeglaselt lisada), kasutades kuiva jääd ja mitte lihtsalt jäävanni, et seda sel ajal minu maal teha.....
See ei ole selle teemaga tegelikult midagi pistmist - see on lihtsalt põhjus, miks ma sattusin orgaanilise keemia juurde, ei mõistnud, et trüptamiinid on kahest peamisest psühhedeelikumi klassist keerulisemad, rumalalt.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Nii et jah, ma arvasin, et 3,4,5-trimetoksüfenetüülamiin on meskaliin.
Küsimus on selles, kas ma võin vastavat aldehüüdi lihtsalt nitrometaaniga reageerida ja seejärel redutseerida, et saada meskaliini?
Miks, sünteesi puhul, mida ma siit loen, kasutatakse tsükloheksüülamiini?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Ja samal ajal teha sama RXN nitroetaaniga, et saada vastav TMA (kuigi ma ei saa öelda, et iv vaatas seda üles ja arvan, et see on sünteesi vääriline ravim - ma vaatan seda oma eksemplaris pihkal - kuid nagu öeldud - laisk!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Tegelikult ei ole laiskus see sõna, sest ma panen üsna palju tundi nende asjade õppimisse, ma lihtsalt tunnen, et mida rohkem ma tean, seda vähem ma tean ha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Okei, iv kogus oma mõtted ja minu peamine küsimus on nüüd, mis vahe on aine, mida saadakse selle aldehüüdi reageerimisel nitroetaaniga võrreldes nitrometaaniga - ma tean lõpptulemust, aga mis vahe on nitrosterseenil? Kas ühest saab b-nitrostüreeni ja teisest stüreeni? Ma ei tea ja ei väida seda ka.
Sisuliselt, mis vahe on eellaste n-stüreeni iv näinud toodetakse kasutades nitroetaani ja mida tehakse selle asemel rxn nitrometaaniga... see on see, mis mind atm segadusse ajab, aga jälle pean pihkal välja tõmbama...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Okei, iv kogus oma mõtted ja minu peamine küsimus on nüüd, mis vahe on aine, mida saadakse selle aldehüüdi reageerimisel nitroetaaniga võrreldes nitrometaaniga - ma tean lõpptulemust, aga mis vahe on nitrosterseenil? Kas ühest saab b-nitrostüreeni ja teisest stüreeni? Ma ei tea ja ei väida seda ka.
Sisuliselt, mis vahe on eelkäija n-stüreeni iv näinud toodetakse kasutades nitroetaani ja mida tehakse selle asemel rxn nitrometaaniga... see on see, mis mind atm segadusse ajab, kuid jälle pean välja tõmbama

Põhimõtteliselt avaldas üks päris kurikuulus chemtuberite seas täna video ja ta reageeris 2,5-dimetoksü nitroetaaniga kogemata nitrometaani asemel 2,5-dimetoksü. Ta kavatses saada 2c-b lähteaine n-stüreeni, aga kuna ta lisas selle asemel nitroEhaani, siis tekitas ta 2,5-dimetoksüamfetamiini lähteaine - ta ei teinud kunagi amfetamiini redutseerimist. (päris kuradi ebasoovitav narkootikum kõigi eelduste kohaselt)

Kui ta oleks kasutanud õiget nitrometaani, kas ta oleks saanud b-nitrostüreeni 2c-b jaoks?
 
Top