Question Tundub lihtne küsimus, kuid ei ole

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Mul on vee ja metafreebaasi leeliseline segu.
Ma lisan lahustit sel juhul heksaani ja alumises kihis ilmneb midagi, et heksaan ei lahustu ja hiljem veekihi ok.
Kui ma isoleerin selle "lisandi", siis segan seda DCM-iga ja see lahustub.
Nii et siin on dilemma see olukord tähendab:

1 - heksaan ei ole piisavalt hea lahusti sellise vababaasi jaoks.

2- DCM lahustab mõned orgaanilised lisandid.

Mida te teeksite, visake see ära või lahustage see DCM-is aurustades lahusti ja kasutage seda?

Aitäh.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Kasutage TLC-d, et määrata tase, milleni isoleeritud, puhastatud freebase tõuseb, ja kasutage seda võrdlusstandardina, et võrrelda seda oma "määrdunud freebase'iga", see peaks muutma lisandi nähtavaks. nüüd, kui teil on lisandi võrdlusalus, saate minna tarneahelas allapoole ja tuvastada lisandi allikas, kui see on olemas. kui allikas on tuvastatud, saate jätkata kvalitatiivsete analüüsidega.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Kui te teaksite, kuidas seda valmistatakse, siis teaksite ka kõrvalreaktsioone ja teaksite hästi, mis see on. Roodiumi arhiivis on nimekiri lisanditest sünteesi marsruudi järgi
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Heksaan ei ja dcm jah kõlab polaarselt või vähemalt aprotiliselt ja suure dipoolmomendiga
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
O
Ok Tänan teid kõiki teie vastuste eest, kuid ma lahendasin täna mistery.

See on see, mis juhtus:

Heksaan on rohkem hüdrofoobne kui DCM, nii et kui freebase on segada veega(ei pea olema emulsioon) heksaan ei lahustu seda, samas kui DCM teha seda isegi vesi jääb, kuid kui sa ootad (Im räägin mitu tundi) lõpuks väike kiht vesi jääb eraldub ja freebase lahustunud heksaani.
Ilmselt ei pea neid tunde ootama, lihtsalt kuivatage segu veevaba naatriumsulfaadiga, filtreerige see ja ongi valmis.
Avastasin just täna hommikul.
Im õpib iga päev, et püüda parandada protsesse.
Ei ole muud võimalust kui problema, vigade tegemine ja lahenduste proovimine.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Klooritud lahustid moodustavad teatavasti emulsioone vesilahustega, nagu DCM, kloroform ja CCl4, ma eeldan, et bromoformil ja selle sugulastel on sama probleem, kuid nad on mõlemad kallid ja tunduvalt mürgisemad. Saladus on nende raputamises, mis peaks olema õrn, isegi kui nad vajavad rohkem aega, on see ikkagi kiirem kui vibreeriva dildoga ja kannatusega. Sellisel juhul ei ole sool parim valik.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Sel juhul juhtus heksaan, mis ei ole klooritud, kuid tänu info eest selle hoolikalt märkida nüüd.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
Seda nimetatakse teadmiste piiride ületamiseks... ärge muretsege tempo pärast, vaid keskenduge pigem tõusule.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Huvitav teema. Ma kavatsen silma peal hoida.

Mul on oma rumal küsimus: miks te eelistate DCM-i petrooleetriga 40/60 võrreldes?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Peamised põhjused on hind, suurte koguste kättesaadavus diskreetselt ja lahusti kihtide asend(DCM on tavaliselt alumisele kihile)see on mugavam suures mastaabis töötamiseks.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
millist heksaani kasutate? n-heksaani cas 110-54-3 või isosegu heksaani cas 64742-49-0?
kuidas hinnata selle lahustuvust grammides baasi ml heksaani kohta?

nagu ma aru saan, on iso segu heksaan mingi petrooleeter, millel on sarnased omadused? minu puhul võib petrooleeter olla 10-15% kallim. lahustuvust on raske öelda, võib olla ***** midagi valesti, kuid täielikult lahustada alus raskest mustast ühendist kulub 3-4 ml 1 gr aluse kohta. võib olla tõesti ***** midagi valesti ja raiskan suurema osa eetrist, et haarata mõned kõrvalised lisandid.

dcm, ilmselt jah, lahustab seda kergemini, kuid mulle ei meeldi see ausalt öeldes ei tea miks.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Seekord tegin baasi ekstraheerimist isoheksaaniga cas 64742-49-0. See oli väike kogus 60 gr kloriidi lihtsalt meetodi katsetamiseks. Eeldatav baasi kaal - 50,5 gr

Kasutasin isoheksaani cas 64742-49-0 mahus 160 ml, et eraldada suurem osa baasist 3 etapis. Iga samm võttis umbes 40-60 minutit kihtide eraldamiseks.
Samal ajal hoiti isoleeritud heksaan-baasi vedelikku kolvis sügavkülmas.

Kuid kui ma olin valmis jääke eraldama, märkasin sügavkülmikus, et heksaanist eraldus mingi kogus vett-õlivedelikku.
Eraldasin selle õlise aine ja lisasin selle põhipartii jääkidele, seejärel lisasin veel veidi heksaani. Mõne aja pärast langeb õline aine veekihi alla. Mitte must, vaid pruun, sama nagu peamine veevedelik, lihtsalt tihedam ja eristatavam .

Eraldasin selle ja lahustasin selle veel vee ja heksaaniga, kuid ei ole ikka veel kindel, mis see oli - alus või tõelised lisandid.

Lõplik yld umbes 48 gr baasi.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Ma lugesin täna hommikul selle teema kohta, mis puudutab erinevate lahustite lahustuvust. Kui ma sellest teemast õigesti aru saan, siis sõltub lahustuvus vaakumi läbilaskvusest. Kui lahusti "A" on vesi, siis lahusti "B" lahustub lahustis "A" niivõrd, kuivõrd selle vaakumpermittivus on kõrge.
Petrooleetri ja heksaani vaakumpermittivus on 1,9.
DCM-i vaakumpermittivus on 9,1.

Mõned allikad osutavad, et ained, mille vaakumpermittivus on vahemikus 9-10, on veega segunevad kuni 6-7% ulatuses.

Tõenäoliselt on petrooleeter ja heksaan võrreldes diklorometaaniga palju paremad, sest mõned vees lahustuvad lisandid jäävad diklorometaani koos veega kinni.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Boss, ma tahan jätkata teie teemat raskete küsimuste kohta baasiekstraktsioonis. Hahaha)))))

Ma tegin baasi ekstraheerimist rescently. Seal oli kolm eraldamise etappi tehtud, ja ma kulutasin nendega midagi nagu 4 ml 1 gr aluse kohta isoheksaani cas 107-83-5.

Ikka oli väike kiht baasi + sitt umbes 20-40 ml, seega tegin 4. sammu.
Lisasin veel midagi 200 ml isoheksaani, et neid lahustada. Aga sellel sammul sain baasi kihi kergelt kollaseks, seda ei juhtunud eelmistel sammudel. Eelmised sammud andsid mulle puhta läbipaistva põhikihi.

Paistab, et kui rohkem lahustuv baas on üle, hakkab isoheksaan lahustuma vähem lahustuv vesi ja sitt väikeses mahus.

ZMybRcKXNr
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
659
Points
93
Deals
8
Mida te sellega täpselt silmas peate?
"Tehti kolm eraldamisetappi"
"nii et ma tegin 4. sammu"
Milline PH on teie segu sel hetkel?
"Aga sellel sammul sain põhikihi kergelt kollaseks, seda ei juhtunud eelnevatel sammudel. Eelmised sammud andsid mulle puhta läbipaistva põhikihi."
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Eraldasin baasi eraldussahtel 3 etapis.
Igal etapil lisasin isoheksaani proportsioonis 1,3 ml heksaani 1 g aluse kohta. Igal sammul, siin sain puhta läbipaistva aluse/heksaani vedeliku. Ja nende 3 sammuga lahustasin enamiku (mitte kogu) aluse.

Kuna veekihi sisse jäi veidi määrdunud baasi, tegin veel ühe korra eraldamist. PH-d ma sel hetkel ei kontrollinud. Aga kui ma lisasin NaOH-d, oli PH üle 12.

Ma arvan, et minu viga oli see, et lisasin liiga palju isoheksaani, võib-olla 2-3 korda rohkem kui vaja. Nii et sain vett ja jama. Ma ei usu, et liiga palju paska, aga natuke.

Nii nägi see viimasel etapil trummel välja.
DiUEh5uR60

Selle isoheksaani teine nimi on 2-metüülpentaan, tal on sama vaakumpermittivus 1,9.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Muide, isoheksaan cas 107-83-5 erineb täielikult isoheksaanist cas 64742-49-0. Neil on erinevad keemistemperatuurid. Kuid mis veelgi tähtsam, cas 107-83-5 on äärmiselt lenduv: algkeemistemperatuur on 60c. Aga kui kuumutada 70c-ni, siis aurustub peaaegu 90%.
 
Top