Question Väävelhappe puhastamine

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Ma tahan puhastada oma 50% väävelhapet. Ma tahan vähendada vett. Mida ma peaksin tegema, lihtsalt keetma seda 90-100 kraadini ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,050
Points
93
Milleks te vajate hapet?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
8
Points
3
Väävelhape amfetamiini vormiõli tootmiseks. Mitte kahjulikel põhjustel
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Valage oma 50% H2SO4-hapet suurde borsilikaatklaasi (mitte rohkem kui pooleks), mähkige alumiiniumfooliumiga ja kuumutage elektriplaadil, kuni maht väheneb pooleni algsest mahust või muutuvad nähtavaks valged aurud. Saate umbes 75-80%. Segu temperatuur on üle 200 *C.
Kui soovite 98%, siis kuumutage 80% hape ümarpõhjalises kolvis 350-400 C juures (välistemperatuur), et kogu vesi ära destilleerida. Kasutage õhukondensaatorit või lihtsalt pikka toru. Ärge kasutage veejahutust. Ärge kasutage vaakumit.
 

HHH

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 21, 2024
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Kasutage ka pingutust, et vältida kõikjale pritsivaid mullidega mullikaid.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
66
Points
18
Mitte kõik magnetilised segamispulgad ei pea vastu nii karmides tingimustes, enamik odavatest segamispulkadest demagnetiseerub juba temperatuuril 180*C. Samuti ei ole kõigil nii võimsad magnetilised kuumutusplaadid, mis on võimelised saavutama üle 500*C, muidu ei jõua te kunagi sisemist temperatuuri isegi 300*C lähedale.
Ma unustasin mainida ainult keeva laastude kohta mõnest purustatud valgest keraamikast, mida ma kasutasin teises etapis.
Esimese etapi puhul ei ole see üldse vajalik, pealegi toimub keetmine ainult esimese tunni jooksul või vähem, hiljem toimub lihtsalt aurumine. (minu seadistus oli 3L keeduklaas ja 1,5kW odava kuumutusplaadi termoreleega).
 
  • Like
Reactions: HHH
Top