Question Kaitstud amiinid?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
See artikkel äratas minu tähelepanu ja uudishimu.


Ilmselt konfiskeerisid ametivõimud 2015. aastal tert-butoksü-karbonüül mdma, mis on lihtsalt mdma, mille kaitserühm on kleepunud amiini külge.

Ma arvan, et see võib olla suurepärane tee uimastite salakaubaveo ja tarbimise suunas üldiselt. Leiti, et see t boc mdma oli mdma eelravimiks, kui seda manustati. Seega saab illegaalseid aineid tarbida seaduslikult.

Ma kahtlen, et see lendaks USAs ja ei lenda Austraalias, juriidiliselt võttes, kuid paljud teised riigid võiksid sellest kasu saada.

Küsimus on, miks see ei ole rohkem levinud ja tuntud? Ma arvan, et sellepärast, et põhimõtteliselt tuleb kasutada ebaseaduslikku narkootikumi, et valmistada legaalset narkootikumi. q
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
599
Points
93
See on tõepoolest huvitav mõte. Sarnaseid asju tehakse praegu kokaiini salakaubaveo puhul, vedeldades kokaiini ja segades seda teiste ainetega, näiteks keraamika või betooniga.
Kui rühmad kasutavad selliseid tehnikaid, siis ma eeldan, et igal rühmal on oma viisid, mida nad püüavad hoida võimalikult varjatud.

Enamikul juhtudel on mõistlikum ehitada labor ja toota narkootikume "kohapeal", selle asemel, et vedada lahtiselt üle maailma, karistus lähteainete eest ei ole nii kõrge kui narkootikumide eest, olenevalt juhtumist.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kindlasti on ravimite levitamise "standard" viisid standardiks mingil põhjusel.

Ainus võimalus, kuidas see oleks mõttekas, on see, kui keegi üritaks neid müüa riikides, kus on analoogsed seadused, või üritaks saada killukestki seaduslikku lootust, näiteks inimeste kasutuskoguste transportimiseks üle piiri.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
ainsana oleks mõttekas, kui saaks üheaegselt kinnitada amiinirühma JA kaitserühma, vältides tehniliselt igal hetkel ebaseadusliku ravimi valmistamist. Kuid see tundub ebatõenäoline.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Te oleksite üllatunud, mis on mõned prodrugs. See oli vähese vaevaga kampaania, on ainevahetusprotsesse, mida on peaaegu võimatu keemiliselt taastada, mis muudavad healoomulised kemikaalid ravimiteks. Teie maks on meister keemik, mis võib näiteks muuta hobuse deformeer (levamisool ) aminorexiks, tugevaks stimulandiks.. on olemas prodrugs lsd met ja paljud teised, mis peavad olema msgc teada, sest nad ei ole test positiivne narkootikumideks
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Kas te oleksite nii lahke, et dm mulle mõne nimetatud ravimi kohta? Tänan teid
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Üldiselt on ebaseaduslikud prodrugs'id selleks ajaks, kui neid nimetatakse, juba ebaseaduslikud. See patent põhjas on palju teid ebaseaduslike ainete prodrugs, see link räägib palju ilma keemilisi nimesid välja panemata https://www.mdpi.com/1420-3049/13/3/519
Siin on veel infot;
1p-lsd
GBL 1-4 butanedioon
N,t-boc-mdma
"On olemas mitmesuguseid amfetamiini ja/või metamfetamiini eelravimeid, mille hulka kuuluvad amfeklooraal, amfetaminüül, bensfetamiin, klobensorex, D-deprenüül, dimetüülamfetamiin, etüülamfetamiin, fenkamiin, fenetüülliin, fenproporex, furfenorex, liisdexamfetamiin, mefenorex, prenüülamiin ja selegiliin.

1-Arüül-3-fenetüülamino-1-propanooni hüdrokloriidid 1-10, mis on potentsiaalselt potentsiaalsed tsütotoksilised ained, sünteesiti Mannichi reaktsioonide abil, kasutades paraformaldehüüdi, fenetüülamiini hüdrokloriidi kui amiinikomponenti ja atsetofenooni, 4'-metüül-, 4'-metoksü-, 4'-kloro-, 4'-fluoro-, 4'-bromo-, 2',4'-dikloro-, 4'-nitro-, 4'-hüdroksüatsetofenooni või 2-atsetüültiofenooni kui ketoonkomponenti.

N,N-dipropargüül-2-fenüületüülamiin ja N-propargüül-2-fenüületüülamiin

 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Pange tähele, et alati, kui sõna "tsütotoksiline" esineb ühes ja samas lauserühmas, tuleb olla ettevaatlik. Tähendus on ebamäärane alates antibakteriaalsest kuni kõva keemiaravini ja miks mitte viidata 4-kloroamfetamiinile, mis hävitab serotonergilisi neuroneid (väidetakse, et see annab kõige rohkem eufooriat, kuid selgelt oleks see viimane kord kõrini saada). Küsimus on selles, et dokumenteerida väga hästi teadaolevad andmed kõigi ühendite kohta, et näha, kas neid tasub enne hankida. Sa võid olla suurepärane sünteetiline orgaaniline keemik, kuid ära lase biokeemial end tappa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Ma ei ole üldse keemik. Isegi mitte lähedalt. Tahtsin lihtsalt vastata tema palvele asjakohase teabega. L-dopa ja aspiriin on eelravimid, kuid mitte nii huvitavad. Inimesed küsivad minult keemia kohta palju rohkem, kui nad peaksid, ja ma lähen jahtima viiteid, milles ma olen tõesti hea. KEEMIA, ma olen mõelnud võib-olla 2 aastat.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Õigete viidete saamine on minu silmis päris palju keemik. Samuti peate rääkima keelt, et asjakohast teavet välja võtta ja enne nende tõlkimist lihtsalt puistata veidi keemiateadust, et teie tõlgendus oleks mõttekas, kuni see on mõttekas. Õigete viidete saamine keemiat sisaldavale teemale on harva esimene tunnus, kuid sellega saab avada ukse püha koridori, kus mõned uksed on vähemalt mõnda aega veel lukus, kuid enamik on avatud ja päris paljud on teised koridorid. Eksimist tuleb eeldada enne muretsemist ja kogutud valgus valgustab teie teed. Lubage mulle, et ma ei nõustu teie "isegi mitte lähedalt", ilma et ma teie enesehinnangut rohkem tõstaksin kui vaja, et ma kahetseksin, ja õige tee on minult lubatud. Sest niipalju kui mul on teadmisi, et aidata, hea viitamine on peale telliskivi poolt tõhususe olemuse õpetamise ise keemia või teistele (kus ma pean seda kohustuslikuks). Keemik on ka hea, et märgata mõisteid, mida on vaja omandada alustades põhitõdedest, eksperimentaator on üsna raske kirjeldada ja keeruline iseloom, kuid nii nagu ma seda näen: "seni, kuni sa teed mett, oled sa mesilane". Ma lihtsalt üllatasin bioloog ma olen öelda suur viga, kuid putukakoridor minu on minu entomoloogia galeriis selgrootute osakonnas ma vihkan eksida. Tervitused ;)
P.S. ülaltoodud tekst on kõigile lugejatele ja ma loodan, et igaüks jõuab sinna, kuhu ta tahab. Ootan, ütleme "saksa kvaliteediga keemia" just sellest, mis peaaegu seal.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
tBOC ja FMOC on hästi tuntud aminokaitserühmad, kuid ka atsüülid sobivad tavaliselt, kui tegemist on karmimate tingimustega (suuremad kaod sõltuvalt atsüülist). Võite ka piiluda nende ensümaatilist hüdrolüüsi, mis võib olla jahe taaskasutatavuse ja spetsiifilisuse tõttu, kui tuleb teha kaitsevõime eemaldamine (1pLSD on samuti eelravim, kuid seda ei pea kaitsevõime eemaldama, see juhtub pärast allaneelamist).
 
Top