Probleemid ja lahendused

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
139
Points
33
Kokkuvõtete tegemisel, eriti algajatel, tekivad paratamatult küsimused, arusaamatused ja kahtlused.
Selles jaotises saate esitada kõik oma küsimused ja jagada oma kogemusi teiste foorumi kasutajatega.
Ja kuigi võite alati loota foorumi administraatorite toetusele ja nõuannetele, saavad paljudel juhtudel põhiküsimustele vastata BB foorumi kasutajad, kellel on toiduvalmistamise kogemus ja kes on seisnud silmitsi samade raskustega kui teie.
Esitage küsimusi, jagage kogemusi, tehke oma esimesed sammud uimastitegemise maailmas.
Mõne aja pärast võite leida end nõustamast samu uusi kokkasid ja mõtlema: "Ma olin ise ka mitte väga ammu jupp, lol".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Tervitused Kesk-Euroopast,
hiljutised sündmused Arena grupi ümber Rumeenias jätsid mind koos paljude teistega üle kogu Euroopa kuivale teele. Mina, kes ma olen lihtsalt keskmine lõppkasutaja, kes on haigestunud lisandeid ja absoluutset puudumist mis tahes au tänavale ostab, olen juba ammu otsustanud "teha oma" - ma olin rohkem kui õnnelik, et olen ahela kaugemas otsas, ostes aeg-ajalt pudelit Arena (1500x50mg). Roomates kõigil neljal ümber maja, lootes mõnda unustatud murenemist, otsin alandlikult mitte-kiusamise-ei-kuulda-kuulda viisi, kuidas hankida paarikümne grammi efedriini, ideaalis igakuiselt või kaks korda kuus või nii.
Tänan teid teie aja eest.

ps: vabandage minu katkendlikku inglise keelt
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kasutan nüüd naatriumsoola (Na) [cas 5449-12-7] P2P tootmiseks. Sünteesiprotsessis kasutasin soolhappe asemel fosforhapet. Probleem, mis mul nüüd on: näib, et P2P kristalli puhtusega on probleeme. Ma süütan kristalli ja leian, et selle jääk on valge pulber. Normaalsetes tingimustes peaks jääk olema läbipaistev ja viskoosne. Põhjus, miks ma kasutan fosforhapet, on see, et kui ma ei kasuta protsessis fosforhapet, siis hiljem, kui ma kasutan P2P-d metamfetamiini sünteesimiseks, pean ma kasutama punast fosforit, mida on suhteliselt raske saada. Mida ma nüüd mõtlen, on see, kuidas fosforhapet kasutatakse operatsiooni ajal? Näiteks temperatuur, kontsentratsioon ja nii edasi. Tänan teid väga teie valgustuse eest
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
P2P on normaaltingimustes vedel.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
sorry, eksitus, me kasutame naatriumi (Na) soola [cas 5449-12-7], et toota P2P ,sellest kasutada P2P-d efedriini valmistamiseks. see kristalliseerub. ja me põletasime seda testimiseks. ja leidsime, et jääk on valge pulber. ja normaalsetes tingimustes peaks selle jääk olema läbipaistev ja viskoosne. nii et me kahtlustame, kas see on fosforhappe põhjus, kui jah, kuidas me seda kasutame . Tänan teid väga teie valgustuse eest.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Peate kontrollima selle sulamistemperatuuri ja võrdlema kirjanduse andmetega. Teie meetod ei ole usaldusväärne.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
siin on viimane tulemus: me kasutame naatrium (Na) sool [cas 5449-12-7], et toota P2P, naatrium (Na) sool [cas 5449-12-7] ja Hcl reageerida. nüüd tulemus nagu näitab järgmine video. mida me peame tegema järgmise sammu ? lisada NaoH? saate anda üksikasjaliku juhendi ?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,812
Points
113
Deals
1
Tuleb vist kihid eraldada. Kas pärast hüdrolüüsi on segu või mis?
 
Top