Võimalik uus 2,5-dimetoksübensaldehüüdi süntees aniisiõlist/anetoolist

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Tere poisid leidsin selle huvitava sünteesi ei ole kindel, kas see töötab, nii et võtke seda kui mingi sugestion

2,5-dimetoksübensaldehüüdi süntees: Anetool oksüdeeritakse anisaldehüüdiks , mis pärast isoleerimist läbib BaeyerVilligeri oksüdatsioonireaktsiooni pärmi- või peräädikhappega. Sel viisil saadud O-formüül-4-metoksüfenool hüdrolüüsitakse. 4-metoksüfenool formüleeritakse seejärel Reimer-Tiemanni meetodil ja saadud 2-hüdroksü-5-metoksübensaldehüüd metüülitakse dimetüülsulfaadiga 2,5-dimetoksübensaldehüüdiks.
Reaktsioon

A : Anisaldehüüd anetoolist oksüdatiivse lõhustamise teel: 20 g aniisiõli suspendeeriti 150 ml vee ja 30 ml konsentreeritud väävelhappe segus; lisati 55 g naatriumbikromaati sellises koguses, et temperatuur ei ületaks 40 °C. Reaktsioonisegu ekstraheeriti 4 x 125 mL tolueeniga ja lahusti aurustati. Jääkõli vaakumdestilleeriti, et saada 9,1 g anisaldehüüdi.

B : O-formüül-4-metoksüfenool: 6 ml anisaldehüüdi lahustati 75 ml diklorometaanis (DCM). 30 minuti jooksul lisati 12 g vesinikperoksiidi ja 10 ml kontsentreeritud sipelghappe segu. Reaktsioonisegu tagasilöögitati ettevaatlikult 21 tundi.
C: B 4-metoksüfenool: Lahusti aurustamisel reaktsioonisegust ja jäägi võtmisel 100 mL vesilahuses NaOH (20%) (25 mL MeOH kaaslahustina) saadi pärast tavalisi töötlus- ja puhastamisetappe 4,1 g 4-metoksüfenooli valge kristallilise tootena.
D : 4-metoksüfenooli Reimer-Tiemanni formüleerimine: 124,1 g 4-metoksüfenooli lahustati NaOH lahuses (320 g NaOH 400 ml vees). Kokku lisati 161 mL kloroformi. Tavalise töötlemise ja aurudestillatsiooni tulemusena saadi 109,8 g selget kollast õli, mis ei tahkunud toatemperatuuril seistes (GC/MS: 94% 2-hüdroksü-5-metoksübensaldehüüdi).

E: D 2-hüdroksü-5-metoksübensaldehüüdi metüülimine: saadud kollane õli kasutati ilma edasise puhastamiseta. 250 mL RB kolbi täideti 100 mL atsetooni, 14 g veevaba kaaliumkarbonaati ja 10 g 2-hüdroksü-5-metoksübensaldehüüdi; segu viidi tagasilöögitemperatuurile ja lisati 11 g dimetüülsulfaati. Reaktsiooni jätkati 4 tundi. Lahusti aurustati ja toores lõpptoode kristalliseeriti külmas vees. Ümberkristallisatsioon EtOH-st/veest andis 8,3 g 2,5-dimetoksübensaldehüüdi (GC/MS: 98%+ 2,5-dimetoksübensaldehüüd).
Saagis: 93-02-7 97,6%

Reaktsioonitingimused:

with titanium tetrachloride in dichloromethane at -5 - 20; for 1.5 h;Inert atmosphere;Reagent/catalyst;Temperature;

Etapid:

1.A-9.A Näide 2

A. Lisatakse 13,82 g (0,1mol) 1,4-dimetoksübenseeni 500mL kolmekandilistes ümarpõhjalistes kolbides, 200mL veevaba diklorometaani, lämmastikkaitse ja jahutatakse -5°C-ni. Lisatakse titaantetrakloriidi (13mL , 0,12mol) veevaba diklorometaani lahus 45mL, lisatakse tilkhaaval 90mL 1,1-diklorometüüleetrit (14,94g, 0.13mol) veevaba diklorometaani lahuses, lisada tilguti 1h pärast, segada toatemperatuuril ja reageerida 30min lisada reaktsioonilahusele 300g jääkuubikuid, 8mL kontsentreeritud soolhapet, segada 2h, eraldada vedelikud, ekstraheerida vesifaas diklorometaaniga kaks korda, iga kord 100mL, ühendada orgaanilised faasid, pesta orgaaniline faas kaks korda veega, iga kord 100mL, veevaba Kuivatada üle naatriumsulfaadi ja kontsentreerida vähendatud rõhul, et saada 16.22 g õlist 2,5-dimetoksübensaldehüüdi, saagis 97,6% ja HPLC 97,9%.

Viited:

CN112321413,2021,A Asukoht patendipunktides 0024-0026; 0032-0034; 0040-0042; 0047-0049; 0055.
allikas: https://www.chemicalbook.com/synthesis/2-5-dimethoxybenzaldehyde.htm
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Kas see on teistsugune või kuidagi parem kui 30 aastat vana meetod?
TVal20h3Is
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
oh lmao ok sorry feel free to delete the tread then idk how to do that
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,416
Solutions
4
Reaction score
971
Points
113
Deals
1
Nah ma ei usu, et seda on varem postitatud. Vähemalt ei ole ma seda näinud. Teie postitatud marsruut nägi veidi erinev välja, nii et teeb 2 võimalikku skeemi. Tore, et on võimalusi, sest seal on mõned uudsed kemikaalid.
See ei olnud minu kavatsus deflateerida teie parve ma lihtsalt mõtlesin, kas teie meetodil on mingeid eeliseid, sest see ei ole elementaarne süntees.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
See on esimene tegelik mitmeastmeline süntees, millega minu keemilised seiklused algasid... 2,5-dimetoksübensaldehüüdi saab muidugi kõige paremini kaubanduslikult ja minu teekond lõppes 2-hüdroksü-5-metoksübensaldehüüdi kätte saamisega, millest ma sain väga olulise õppetunni (ärge kunagi pange kogu oma materjali ühte katsepartiisse, või vähemalt olge teadlik, et keemik ei tee asju nii).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
jah im päris kindel, et igaüks on seda viga mingil hetkel teinud. u gotta fall to learn how to stand up.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Detailina on dimetüülsulfaadiga töötamine oskuste tasemel, mis ületab kaugelt seda viga, millest me rääkisime... kogu asi on kuidagi mõeldud saarel kinni jäänud stsenaariumi jaoks. Või lihtsalt fundamentaalteadus, mis tõestab vaid, et seda saab teha. See tee oli teekond, mis mõtles mulle palju ja ei ole ikka veel lõppenud hästi üle kümne aasta (2,5-betanitrostüreen on külmkapis ja ootab, et mul oleks tuju... või leiaks hea broomimise tehnika NBS ja pisikese HBr-ga, mis mul alles on).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
lihtsalt osta sum NaBr või KBr ja trow seda sum bisulfaat sulatada ja see peaks tekitama HBr siis u saab mulli seda trough reaktion mix või lihtsalt sum vette, kui u tahavad lahust. et kuidas ma alati teha minu kui ma ei saa viitsinud oodata, et see arive kui ma osta seda.
ausalt öeldes kui algaja, kes töötab dimetüülsulfaadiga, lihtsalt kerjab alküülitud dna.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Vastutasuks vihje eest seoses bromimisega võin osutada absoluutselt odavaimale ja kõige tõhusamale viisile stüreeni saamiseks, millest kavatsen luua video.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ma ei suuda leida mingit otc allikat bromiidi sisaldava anorgaanilise soola kohta, kus ma olen.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
hmmmm isnt nagu atleast bassein bromi acessible et u im shure u saab osta seda off amazon või smt kui u ei leia seda riistvarapoodides. eaven kui see on nagu bcdmh u saab kergesti muuta, et bromi metabisulfaadi siis lihtsalt neutraliseerida bromi NaOH kui u dont pahaks mingit NaCl saastumise muidugi (või see selle mis tahes muu bromi ühend u võiks ka mulli kloriine läbi ja see peaks asendama bromi põhimõtteliselt vabastades seda ja siis neutraliseerida NaOH. lihtsalt minna riistvarapoodi ja otsida natuke theyr nagu aardekambrid leida otsimine riistvarapoodides üsna nauditav.). tho ausalt öeldes lihtsalt osta seda interwebs selle õiglaselt odav u võib leida midagi, kui u proovida piisavalt kõvasti.

 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ma loodan ikka veel, et NBS teeb seda, lihtsalt ei tunne selle kasutusviisi (kahjuks pole p-Tosyl saadaval). Kõik ta basseinikemikaalid, mida ma nägin, olid klooripõhised, olen teadlik, et on olemas ka broomipõhine, kuid lihtsalt järeldasin, et see ei ole minu läheduses. Kunagi oli 1L Br2 ja see oli minu tollasest ligi 3000 kemikaalist kõige tülikam, PCl3 ja PBr5 läksid ka närvidele, aga mul oli palju rohkem halbu poisse kollektsioonis. Mainiti dimetüülsulfaati, aga siis on ka fosgeen, mis andis mulle minevikus halva maine.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ausalt bromi on chill idk kuidas see sai u häda lihtsalt pitsat see ampullasse
havent yet run into a chemikal that got me trouble storage it osmium tetroksiid oli lil shit but nothin a ampule cant fix
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
ja bdw kui nbs ei tööta, siis tee sellest lihtsalt kloriiniga broomi. peaks töötama
 
Top