Question Tootja palun vastake mulle!

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Hei! Kas tootjana on hea kasumimarginaal, mis on väärt riski ettevõtte alustamiseks? Tänan poisid
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Loomulikult on tootjatel maksimaalne kasum ja kontroll toodete kvaliteedi üle.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Tänan teid lahkesti minu küsimusele vastamise eest! Viimane küsimus oleks, kui palju oleks algkapital? kui te ei pahanda, et ma küsin.
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Alustada saab laboriklaaside komplektiga (200-300 eurot) ja keemiliste reaktiivide komplektiga 500-1000 euro eest.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Vabandust, et võtan jälle teie aega, kuid ütleme, et mul on 10K - 100k vahel, et investeerida algkapitalina. Kas see oleks kasutu, kuna te ütlesite, et saate alustada 1k3?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
ühine meel on kõik, mida vajate, et sellele küsimusele ise vastata
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
445
Reaction score
679
Points
93
Alustada tuleb kõige lihtsamatest asjadest ja järk-järgult suurendada taset, sünteesi ja tootmismahtude keerukust.

100k suuruse eelarvega saate luua hea labori koos ventilatsiooni, reaktori, nutifiltri ja suure hulga reaktiividega. Kuid enne seda tuleb omandada põhioskused.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
37
Points
18
Armastan teid! Kui ma saaksin teile abi eest jootraha anda, teeksin seda kohe. Tänan teid veel kord!
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Ma oleksin arvanud, et edasimüüjad saavad suurima tüki, vähemalt kokaiini / heroiini tootmises.
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
99
Reaction score
66
Points
18
Cooking suurtes partiides ei ole nii lõbus mõelda teha ja penalthies on suurem, kui mul on choise naasta punkti ma alustasin ma woud ei ole kõige raskem töö mees kogu ahelas, ja kasum on madalam kui suur reselers, mis võib osta oma suured partiid, et lõpuks probleemid on rohkem kui mis tahes live on teil on olnud.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Ei ole nii lihtne, kui võiksid inimesed arvata, paljud asjad võivad valesti minna, tuleb arvestada paljude teguritega ja alati tuleb millegagi vaeva näha, väga stressirohke
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Umbes sama nagu elu ise.
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Te ei saa pikaks ajaks vangi panna, kui te töötate lihtsalt täiskohaga tööd
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Noh, vaieldamatult jah, saab. Ja väga pikkade aastate tagant)))
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Kuigi täistööajaga töökoha säilitamine võib tõepoolest vähendada vangistuse tõenäosust, on oluline tunnistada, et seaduslik töötamine ei taga immuunsust kinnipidamise eest. Isegi isikud, kes on seaduskuulekad kodanikud ja kellel on kindel töökoht, võivad sattuda õigusküsimustesse või sattuda vangistusse mitmesuguste tegurite tõttu, näiteks ebaõiglaste süüdistuste, kriminaalõigussüsteemi süsteemsete eelarvamuste või ettenägematute asjaolude tõttu. Seega, kuigi täistööajaga töötamine võib tagada stabiilsuse ja vähendada kokkupuudet kuritegevusega, ei välista see siiski võimalikku ohtu sattuda vangi. Õigussüsteemi süsteemsete probleemidega tegelemine, õiglase ja erapooletu õigusemõistmise propageerimine ning rehabilitatsiooni ja kuriteoennetust edendavate algatuste toetamine on olulised sammud õiglase ja õiglase ühiskonna tagamiseks kõigile.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Kas te tõesti võrdlete narkootikumide tootmist ja sarnaseid kuritegusid toime panevate inimestega seotud olemist täiskohaga töötamisega? Kas te olete tõsiseltvõetav? Loomulikult on teatud asjaolusid, mida ei saa ette näha, ja kindlasti võib teid valesti süüdistada, kuid narkootikumide valmistamine on tõesti tõsine kuritegu ja politsei otsib aktiivselt diilereid ja narkootikumide tootjaid. See võrdlus on lihtsalt jama ja see näitab, et sul ei ole selles töös väga palju kogemusi.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Jah, tõesti. Ja ma võin teile oma kogemusest öelda, et te olete noor ja ambitsioonikas ja see on hea. Kuid minu soovitus oleks, et avage oma mõistus, väljuda kastist, lülitage oma kujutlusvõime ja te avastate, et mõnikord tasub nõustuda, et ei nõustu. Kuna teadmised ei tule alati teiste tarkusest. Sageli tuleb see oma elukogemusest. Ja ma jätan teid sellega, et te seda ise välja selgitate, mööda elurada.
Ja oma kogemuse kohta võin öelda, et olen üle 45 aasta vana ja minu kogemus selles ärisuunas algas just umbes 26- 27 aastat tagasi. Sinu kogemus on muidugi palju suurem, aga ka minu oma ei ole nii õnnetu.
Aga ma hindan teie arvamust. Aitäh, et sa seda meiega jagad!
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Ainult inimene, kellel puudub see tööstuskogemus, võib võrrelda ravimiettevõtteid täiskohaga. "et sa oled noor ja ambitsioonikas" Tänan nende südantsoojendavate sõnade eest, see on sinust lahke, ma olen väga noor ja ambitsioonikas, ma kavatsen maailma vallutada!

"Ma olen üle 45 aasta vana ja minu kogemus selles ärivaldkonnas on alanud alles umbes 26- 27 aastat tagasi." jälle näitad sa kogemuste puudumist, jagades ebavajalikku infot. Võibolla sa valetad siis on hea.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Lol! Jätkake! Teil on veel palju õppetunde, ärge raisake oma aega! )) Nagu te hakkate oma haaret kaotama.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
145
Points
43
Deals
15
Jah, aitäh teie väärtusliku nõuande eest, mul on ikka veel palju aega 16-aastane laps, kes teeb lollusi
 
Top