LSD sünteesi video

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Tere sõbrad,
Olen juba mõnda aega kavandanud LSD sünteesi. Kui soovite seda näha, andke mulle teada. Tõenäoliselt ***** ma seda niikuinii, kas koos või ilma kaamera salvestusega, nii et ma püüan välja mõelda, kas see on seda vaeva väärt. Süntees oleks 100mg skaalal, alustades cafergoti pillidest. Ergotamiin ekstraheeritakse etüülatsetaadi/heksaanidega ja eraldatakse kolonnikromatograafia abil teistest pillide sees olevatest koostisosadest. See hüdrolüüsitakse a la Shulgin lüserghappeks. Seejärel reageeritakse see dietüülamiiniga koos peptiidide sidumisreaktiiviga. Järgneb töötlus, et saada LSD. Ma ei kavatse vaeva näha tartraatsoolaga, kuna ma ei kavatse seda selle punkti järel puhastada.

Kui soovite seda projekti toetada, võite minult osta mõned võlupulbrid. Kui ma saan piisavalt tellimusi või piisavalt huvi, ***** seda. Vabandust, et sinine pall teid kõiki reklaamiga, kuid ma ei saa seda kõike kahjuks tasuta teha.

Neile, kes arvavad, et ma olen täis jama:
GNRz0*****xH8
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,743
Points
113
Deals
666
Oleme valmis ostma teilt sünteesivideot, kui see on hästi tehtud. Võtke ühendust meie ekspertidega, kui olete pakkumisest huvitatud.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
98
Points
28
See oleks nii lahe, eriti kui igale sammule lisatakse selgitused/nõustamine (nt mida jälgida, kuidas iga materjali valmistada jne). Ma panustaksin sellise video ostmisse, Heisenberg, anna teada, kui asi edasi läheb.
 

psy

Don't buy from me
Resident
Joined
May 4, 2023
Messages
45
Reaction score
47
Points
18
Deals
2
Praegu on see välja töötatud; siiski võiksin näidata, kuidas kuivatada DCM fosforpentoksiidiga, peptiidide sidumisreaktsiooni katalüsaatori sünteesi, dietüülamiini vabastamist selle soolast, kolonni käivitamist, lühikest selgitust ekstraktsioonide kohta jne....
See on edasijõudnud keemia, kuid ma annan endast parima, et esitada seda nii, et enamik saaks sellest aru.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Kas on tehtud edusamme? Ma olen seda juba mitu kuud kannatlikult kontrollinud, lootes, et see on ajakohastatud.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
See levitaks armastust kogu maailmas 💘
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Kas videoga seoses on uusi uuendusi?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Samuti kavatsen teha seda, isegi kui ma ei pruugi olla esimene, kes seda avaldab... Loodan, et see saab olema hea. Mul on vaja ainult rotavap masinat, kuna mul on selle jaoks klaasitehnika, mul on puudu ka segistid ja stendid koos klambritega võib-olla suur sepsisahtel. Ootan, et leida sobiv koht. Mõtlesin seletamisel näo paljastamist, aga minu lemmikbänd on Sleep Token, maskid ja keegi ei tea neist midagi. Ma võin võtta anuma (Sleep Token liige) identiteedi, et ma moonutan paneb Hannibal Lecter mask.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Saadud happeid ei müüda tilkagi!!! .... Nii ma mõtlen seda. Hilisperioodil jooksin päris kehvasti ja tundide eest sain töötuks. Mul on noor tulevane mulle koolitus ja ma aitan kõiki tasuta selles foorumis, isegi kui ma tean, et see brigs suur raha neile tänu minu nõuandeid. Ma olen valmis võtma abi mis tahes kujul olla see reaktiivid (eriti diethylmonomethulamine, mis on kallis osta pakk) viaal 5-10mL on kulukas seoses enamiku väikeste amiinide, seadmed varastati minu endine kaks üritatud praktikantide samuti vaakumpump ja mõned lahedad klaastaara.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
See on hetk, mil HerrHaber muutub Heisenbergiks.
Nalja kõrval soovitan teile anda hape "investoritele", kes rahastavad kemikaale teie video jaoks. Selle võidavad kõik. Foorum saab video, mis aitab inimesi, teie saate video toota ilma suurema omafinantseeringuta ja kemikaalide rahastajad saavad natuke tulu. 1-2g LSD oleks piisav 5000x 200uq tripi jaoks, millest piisab, et varustada iga investorit korraliku koguse happega.
Ka BB foorum võib sulle natuke raha anda videomaterjali eest.

Loodan, et su olukord paraneb, ma tean ise seda võitlust.

Tervitused
 
Last edited:

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
@HerrHaber, kas te saaksite välja tuua ligikaudse hinnangu, kui palju on vaja asutamist?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Ma olin teinud mõningaid arvutusi ja tänan teid selle küsimuse eest, sest mul on ilmutus, et ma ei tea isegi ligikaudset hinnangut selle kohta, mis see maksab. Olukord on selline, et ma võin arvutada seadmed, keemia, aja ja keemia, kuid ma peaksin ka näiteks koha kaasa arvestama. Üleüldse olen natuke üllatunud, et "happelise" osa saamine on nagu kolmas kõige kallim materjal asümmeetrilise amiini ja PyBOPi järel. Lähenemine sellele metüülestri in situ hüdrolüüsi tulemusena tekkiva happe otsekondenseerimise teel on lihtsalt liiga ahvatlev, et mitte proovida. Teisest küljest on kiraliteedi hävitamine oluline punkt, mida tuleb arvestada mitte üle reageerida, mis preparatiivses koguses võib olla seda väärt, kuid see kõlab nii palju 2023, et postitada protseduuri stereoselektiivseks. Ma olen hästi teadlik, et raseemilist eraldamist saab saavutada nii kiraalse kromatograafia kui ka diastereoselektiivse soola moodustamise kaudu optiliselt puhta happega, näiteks viinhappega. Isegi kui ratsemisatsioon on ajalooliselt tee ja see on seda väärt, teades, et maksimaalne saagis on 50%.
 
Top