Suuremahuline rahapesu

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Tahaksin rohkem teada rahapesu kohta suurtes kogustes

Milliseid tehnikaid kasutavad rahapesijad ?
Millistesse ettevõtetesse nad investeerivad ?
Kuidas nad saavad pangakontodele sularaha ?

Ma tean, et paljud kartellid lähevad Dubaïsse ja annavad oma raha usaldusettevõttele, kuid kuidas usaldusettevõte rahapesu teostab.
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
pangakonto avamine valenimega on lihtne, kui kaevate foorumisse, on seal ka õpetus, vaadake lihtsalt läbi
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
473
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Mitte alati ei olnud mul võltsitud pangakonto ja nad mõõtsid minu raha oli ainult paar grand, nad tahtsid tõendeid, kust raha tulevad ja isiku andmed, mis saadab seda Tuck mulle 6 kuud, et saada see tagasi normaalseks suletud konto pärast seda kinni BTC
 
  • Like
Reactions: vis

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
20
Points
3
Lugege minu teemat
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
49
Points
28
Ma arvan, et ta tähendab, et see peaks tunduma täiesti seaduslikuna. Trikke on palju. Minu sõprade isa ostab iga kuu auto ja müüb selle 30 päeva pärast. Tal on ka isiklik ühendus ühe sellise kinkekaartide turuga, kus ta ostab paarisaja kinkekaartide riiulid ja müüb need tagasi, miinus 3% saab kviitungi ja kogu 9 jaardi. Ta teeb palju krüpto ja päevakauplemine veritseb seda nagu 10% kuus ja see kõik on seaduslik, kui ta on teinud.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Leidke rikkad ppl, andke neile räpane raha, et nad investeeriksid oma seaduslikku raha teie ettevõttesse. Näiteks andke neile 50k, et nad investeeriksid 40-45k oma pangakontolt teie ettevõttesse. Nüüd on teil seaduslik ettevõte täielikult tasutud. Seejärel avage mingi ainult sularaha kasutav ettevõte nagu pesula, kiirtoit, pizza, autopesula ja tehke võltsitud arveid või kviitungeid.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Äritegevus, mida ei saa auditeerida - pesulad on head. Päevituskabinetid. Massaažisalongid. "Kunsti müümine" on teine hea - väärtus on sisemine ehk subjektiivne, teisisõnu, toode on ainulaadne ja maksab nii palju, kui ostja on valmis maksma. Maalimisateljee või erinevad käsitöötehnikad. Isegi muusika.

On olemas tumedas netis foorum nimega "Dread", mis võiks ilmselt öelda teile kõike, mida te tahaksite teada. Ma ei ole seal aega veetnud, aga mul on üks sõber, kes vannub selle saidi peale.
Täis kasulikku infot inimestele "nagu meie".
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma arvan, et suur asi on juriidiline ettevõte, mida saab puhastada oma raha kuigi. Nii et teil on keskpärane ettevõte (autopesula). See ei *****i palju raha, kuid te võite panna osa oma ebaseaduslikust rahast sellesse ja nimetada seda kasumiks
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 see võib olla tõesti tõesti lihtsam, luua oma nft ja siis osta neid oma monero. Sa ei pea vahetama oma krüpto sularahas ja sa ei pea avama mingit tüüpi ettevõtet. Te maksate oma nft-st saadud kasumi pealt makse ja olete oma raha pesnud.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Ma unustasin NTF-i. Kas need on ikka veel olemas? Ma tean, et nende populaarsus langes, kui krüpto langes. Kas nad on tagasi?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
@miner21 jah, nad on vähem populaarsed kui aastaid tagasi, kuid nad on ikka veel käibel ja hea turg
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Pean need uuesti üle vaatama. Ma sain paar, kui nad esimest korda alustasid, ja unustasin need ära. Võib-olla ma olen rikas!!! Haha
 
Top