Question Ketamiini kristallvormid

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tere kõigile, sõber küsis minult, kas ketamiinikristalle saab muuta erinevas vormis nagu küünla või midagi. Ta müüb ket lahtiselt, nii et eesmärk on muuta saadetised vähem märgatavaks tollile. Tegemist oleks S-ketamiiniga. Ta ütles, et ta tegi midagi sarnast mdma ja silikoonivormijatega. Kas seda saab teha? Kui jah siis kas keegi oskab mind õpetada?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
niikaua kui te saate seda eraldada, võib-olla proovige lisada rasvhappeid nagu palmitiinhape? või lihtsalt segada seda palmiõliga? ei ole kindel, kas see hoiaks küünla kujul, kuid see on lihtsalt idee
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Eristage R-i ja S-i vahel? Niisiis, kui mul on puhas s ket siis kuidas seda ümberkristalliseerida muuks vormiks?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
ma lihtsalt mõtlesin, et lisage mingi sideaine või emulgaator, nagu te teeksite pillidele või siirupile või millelegi muule, ja töötlege seda nagu vaha ja tehke küünlaid

heres info racemizing r-ketamine. couldnt leida täpselt, mida sa otsisid, kuid loodan u saab midagi sellest välja :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Kui ma üritan saidil registreeruda, tahab see e-posti aadressi. Idk, kui see on ohutu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
kasutage lihtsalt ajutist e-posti aadressi. te ei pea seda afaik kinnitama

saidil on palju häid ressursse, kasutan seda enamiku oma keemiaga seotud küsimuste vastamiseks lol ^^;
 
Top