, ma vajan tõesti abi saatmisel

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
nii ,ma tahan saata pakendi eu-st austraaliasse . ma tean, et paljud sünteetilised ravimid on orgaanilised . kas te palun ütleksite mulle, kas sünteetilised noidid on orgaanilised või mitte , ja kuidas ma peaksin tegema, et läbida röntgen (tollivormistus ) . Tänan teid väga ette .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Kõik looduslikud või sünteetilised kannabinoidid on orgaanilised! Ainsad psühhoaktiivsed anorgaanilised, millest ma olen kuulnud, on N2O ja ksenoon.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
Saatke see millegi keraamilise, alumiiniumfooliumiga kaetud (seda oleks vaja palju, sest tänapäeva röntgenikiirgus on tollis hella võimas), kaetud mitme muu esemega, mis kipuvad röntgenkiirgust peegeldama/absorbeerima.

Kokkuvõttes. Kui see näeb välja nagu narkootikumid, siis uuritakse seda või teid armastatakse, mis iganes neist viib selleni, et teid pannakse persse.

Ka disclaimer, ma ei ole rahvusvaheline saatja. Lihtsalt tavaline kodumaine kaupleja. Nii et kui midagi, tehke oma uurimistöö.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
leidsin, et sünteetilised kannabinoidid on orgaanilised ja anorgaanilised nagu šampoon
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
535
Reaction score
287
Points
63
Erinevus orgaanilise ja anorgaanilise keemia vahel ei ole seotud šampoonimärgiga... Ma olen näinud "orgaanilist söögisoola", mis on oma tähenduses ülimalt vale.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
minu viga :)
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
83
Reaction score
93
Points
18
Deals
17
Olen näinud, et röntgenkiirgus näeb ainult tihedusi ja orgaanilisi ja anorgaanilisi materjale, nad ei saa teada, mis teil on pakendis, kui ei ole peidetud kohta, kuhu see ei kuulu
 
Top