Vesinikbroomhape?

Rutherford

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Tere kõigile! Ma olen siin uus. Ma olen lihtsalt algaja harrastaja, kes soovib siseneda keemia maailma.
Tahaksin teada, kas keegi teist teab, kuidas sünteesida a-pvp lähteaineid (näiteks: 48% vesinikbroomhape, pürrolidiin ja valerofenoon). kuna minu riigis on neid üsna raske saada, teine asi on osta välismaalt veebist, kuid kuna need on kontrollitavad ained, on neid palju raskem saada.
igasugune arvamus või abi oleks teretulnud!
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
arvamus :- @Rutherford, kuna te olete uus keemia maailmas, on minu soovitus alustada põhilistest lihtsalt osta labori käsiraamat, põhilised seadmed ja youtube'is on lõpmatult loenguid vähemalt teha oma põhitõed selgeks, muidu olete surnud enne oma esimese sünteesi lõpetamist.

abi :- sa lihtsalt ei saa teha kõike oma õues, kui sa teed midagi ebaseaduslikku pead sa ostma midagi ebaseaduslikku.

lihtsalt ära tapa ennast.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hästi öeldud mees
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
ta tahab, et😐 valmistaks oma õues 48% vesinikbroomhapet, pürrolidiini ja valerofenooni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
2HBr+H2O2=Br2 + 2H2O, selle töö hea, kuid importan hea happe tasakaal, kui madal või kõrge reaktsioon peatub
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
HBr - lihtsalt segage KBr või NaBr lahjendatud väävelhappega (umbes 30-40%) ja destilleerige kõik 122-127C vahel. Saate 40% HBr (umbes 1,38 g/ml tihedusega). Kasutage liigset väävelhapet (umbes 1,5-2,0 korda rohkem moole). Kasutage ainult lahjendatud H2SO4, sest kui te seda ei tee, siis tekib paar ml Br2 (broomi), mis destilleerub umbes 55-60C juures ja see on suur probleem. Vältige iga hinna eest ainet amatöörkeemikutele, sest see haiseb JUST... SO PALJU.

pürrolidiin -
Ka minu soovitus teile - otsige alati sünteesi videod ja igasugused sünteesi kirjeldused, enne kui küsite siin või mõnes teises teaduslikus või "teaduslikus" foorumis. Inimestele ei meeldi küsida ilma ise otsimata. Samuti proovige esitada oma huvitavaid mõtteid. Ja ärge kirjutage rumalaid asju.

Valerofenoon - kahjuks ei ole võimalik seda teha ilma raskesti saada või töötada kemikaalidega. Sa pead lihtsalt valerüülkloriidi tegema, kasutades tionüülkloriidi või tsüanuurkloriidi. On võimalusi, kuidas seda vältida, kuid need on lihtsalt ei wort see, sest nad on kas kallis või mõeldamatult raske järgida.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
hi.im new as well i admire your courage to just throw that thought out there.i dont feel im qualified to give you advice,im a small fish in a big pond.i would"""" start"'''by getting real acquainted with everything needed.i dont know what ur back ground may be?my goal is the same.i have been able to get everything here at my location.ma pole veel ühtegi pudelit avanud!im smart as hell but not a chemist by schooling.i have spent the last month cramming msds data sheets and wikipedia in a bad kinda way.another 6months of study, i may be close to open bottles....laugh....i think the best advice I could say to you is: baby steps man.wish i could offer more than that,good luck.....
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Saate teha HBr NaBr-st või KBr-st on palju õpetusi youtube'is
 
Top