Kuidas reisida lennukiga koos ravimitega?

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ma tahaksin reisida umbes 10g ketamiini Ühendkuningriigist USAsse, olen viinud THC vape-kassette läbi tolli meigikottides, samuti Shrooms'i pulbrit pillide konteinerites (teate, need, mis kõigil on iga nädalapäevaga iga karbi peal). Ketamiin on pulber, nii et ma lihtsalt eeldan, et pean leidma viisi, kuidas muuta see mõne nahahooldustoote sarnaseks, lahustades seda vedelikus või tehes huulede koorimise, võltsides toodet muu kraamiga.
keegi teab, kuidas ketamiini või ketamiini sarnaseid kristallilisi pulbreid ohutult lennukis transportida?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 grammi on väga lihtne, sa pead lihtsalt pakkida neid ja panna neid keset oma tagumikku, ilmselt ei pea seda sisestama, seal on ainult üks keskel, sest see on väike kogus ja hea, normaalne suhtumine ilma vestluseta mobiiltelefoni, mis ei tekita kahtlusi ja see on lihtne Tavaliselt seadmed, mida üks läbib, on metallkontrollid. Kui sa paned selle oma kohvrisse, nad võivad kontrollida kõike, mida sa kannad, see on kahtlasem. Ma transpordin oma asju niimoodi, kui ma reisin
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Ja kui te olete ravimitootja, selle parem vältida lennukeid, kui te reisite palju, te poolt radaril, ja te poolt cheked iga kord, kui te reisite.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Lahustage vees, pange pisikesse šampoonipudelisse, pange oma vedelikukotti
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Ühendkuningriigist😭USA, vajutage tablettideks ja kirjutage paratsetamool
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
dam, et smart af
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
43
Points
28
Huulepliiats (lai), puurige seda rohkem kui pooleks ja suruge hoolikalt kokku.
 
Top