Question Kuidas eraldada kokaiini ja bensokaiini?

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Tere, kas keegi teab, kuidas eraldada kokaiini ja bensokaiini? Mul hakkavad ideed otsa saama, aitäh
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Millised olid teie ideed algul? Kuidas see ei ole triviaalne?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Ma mõtlesin, et vabalt baseerida kokaiini NaOH-ga ja kuumutada lahust umbes 90C-ni, nii et enamik madalama sulamistemperatuuriga lõikeaineid sulab ja ujub vee peal, nii et ma saan filtreerida läbi buchneri lehtri või dekanteerida lahuse ja kokaiini alus eraldub, sest levamisool, lidokaiin, fenatsetiin jne. see peaks kergesti toimima, sest sulamistemperatuurid on üsna erinevad (kõrgema sulamistemperatuuriga ainete puhul teeksin seda lihtsalt vastupidi), kuid bensokaiini sulamistemperatuur tundub selleks natuke liiga sarnane koksile ja ma ei leia usaldusväärseid andmeid bensokaiini keemiliste omaduste kohta, üks sait ütleb 0,4mg/l, teine ütleb 0,4g/l, lisaks puudub info keemiliste omaduste kohta, mis on baasi, HCl, keemistemperatuuride kohta vaakumis, atm....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Nii et. Mulle tundub, et üks hea võimalus on kasutada väga külma vett. Kokaiini HCl lahustuvus on mõnedel saitidel 2g/ml, bensokaiin=2,4mg/ml.
Ma prooviksin 2 ml/g külma vett ja dekanteeriks selle bensokaiini ära, mis on põhja peal seisev rämps.
10 g kokaiini/ 20ml võiks mahutada ainult 50 mg bensokaiini ja see on ohutu, sest reaktsiooni ei teki. Aurustage ventilaatoriga anumasse
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Ma tõesti tahan teada, mida ta on seni teinud ja kuidas ta otsustas neid teha, sest ta on varemgi teinud palju keerulisemaid asju kui see.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
See on küsimus, kui kokaiin on HCl bensokaiin on lõpuks ka HCl, nii et mõlemad on vees lahustuvad, kui ma kokaiini vabalt baseerin, saavad mõlemad vabalt baseeritud ja on vees halvasti lahustuvad.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Bensokaiin HCl on endiselt ainult 2,85 mg/ml lahustuvusega vees, nii et sisuliselt ei muutu midagi
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Tänan, ei leidnud selle kohta mingeid andmeid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kui... kokaiin on HCl, siis bensokaiin on lõpuks HCl....too🤔. Millise mehhanismi alusel. Uskuge mind, lewis happe neutraliseerimine oli esimene asi, mida ma kaalusin, millele järgnes happeline ifikatsioon. " B/A ekstraktsioon" lisage paar loputust ja see saaks mingi kraami välja, aga mitte bensokaiini.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
See võiks olla hea. Mõnikord teete asju, mis põhinevad ulatuslikel kogemustel, ja mõnikord teete hullumeelset jama pimesi ilma loogilise põhjuseta. Mina uurin elu ja surma.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 11, 2022
Messages
67
Reaction score
29
Points
18
Ma ei saa aru, mida sa ütled, kas sa mõtled mind sellega: "Mõnikord teed asju, mis põhinevad ulatuslikel kogemustel, ja mõnikord teed hullu jama pimesi ilma loogilise põhjuseta"?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Keegi ei tea, mida te tegite või millised olid teie ideed või kust need tulid, nii et ta ei tähenda teid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Kogu " erinevad sulamispunktid ja Buchneri trummel" ;
A. Ei saa teha, kui teil ei ole kuumutatud Buchneri lehtrit, niipea kui soe lahusti satub sellesse lehtrisse, ei ole see enam sulanud
B. Kõlab nagu hea plaan, et ummistada oma lehter.
Kõige paremini uuritud meetod lühike B/A ekstraheerimine on kloroform ja heksaan, et " defat x 3. See on tõestatud meetod, et eemaldada levamisool ilma HCl neutraliseerimiseta
 
Top