Question Kuidas ma saan läbida uriini narkotesti metamfetamiini suhtes?

Andreasamikas

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mul on vaja teada, kuidas läbida uriiniproov metamfetamiini suhtes. Ma tean, et ei kasuta, kuid minu test on teisipäeval ja viimane kord, kui ma kasutasin, on 1/1/23. Mul on Dr px Adderall'i jaoks.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
163
Points
43
hästi kui uriiniproov on üks kõige usaldusväärsemaid uimastitestide tegemise viise, nii et te ei saa seda võltsida ega mööda minna. lihtsalt ajakava ümber määrata.
 

Agilent1100DAD

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
30
Reaction score
75
Points
18
https://quickfixurine.com/

see on minu jaoks alati toiminud
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Jah, see näib olevat parim variant, tingimusel, et see on sünteetiline ja te vahetate sõna otseses mõttes uriiniproovi võltsitud proovi vastu.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
Samuti võite visata ära viisi, kuidas nad standardiseerivad uriiniproove, võttes iga päev enne testi paar päeva jooksul umbes 15 grammi kreatiini päevas. See tõstab teie uriini kreatiniini taset, mida kasutatakse selleks, et määrata, kui "kontsentreeritud" teie uriin oli.

Kui see ei ole negatiivne, siis on väga tõenäoline, et teie testi tulemus on "määramata", mis annab teile lisaaega, et saada järgmiseks testiks puhtaks.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
160
Points
43
Ärge kunagi kurat seda keegi tehke! Kõrgenenud kreatiini tase põhjustab inimkehas igasuguseid probleeme, mis võivad jätta teid eluaegsete organikahjustustega, eriti maksas, neerudes ja nahas. Seejärel viib see lõpuks mitmesuguste haiguste ja seisunditeni, mille hulka kuuluvad nimelt maksatsirroos või nahavähk. Teid tervitab ka kena punane lööve väga varsti pärast seda, kui te sellega alustate. Teate, miks teie uriin on seda täis, kui te seda võtate? Sest teie keha püüab sellest kiiresti vabaneda. Te teate, mis seda uriiniks saab - teie maks, millele järgnevad neerud. 😑 Aga hei, sa läbid testi, eks? 🤪(y) Jeesus...
 
Last edited:

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
66
Points
18
TLDR: Ei, ei ole. Kreatiin on ohutu.

Kuulge, sajad tuhanded kulturistid ja sportlased võtavad kreatiini igapäevaselt ilma igasuguse probleemita. Te lihtsalt levitate põhjendamatult linnalegende ja hirmu.

Kreatiin on vadakuvalgu järel kõige rohkem uuritud toidulisand ja on järjekindlalt leitud, et see on organismile peaaegu kahjutu. Laadimisfaaside ajal võivad sportlased tarbida kuni 20 grammi päevas 10 päeva jooksul, et oma lihaseid küllastada. Maksa EI OLE seotud kreatiini lagundamisega mingil olulisel viisil ja üldiselt ei ole tal mingit rolli otseses eritumises, vaid ainult muundamises vees lahustuvamaks metaboliidiks. Kreatiini ei ole kunagi seostatud nahavähiga ja mul on raske isegi ette kujutada usutavaid radu.

Lisaks ei tähenda millegi leidmine uriinis absoluutselt seda, et neerud eritavad seda aktiivselt, et sellest vabaneda. Kas te olete kuulnud osmootilisest tasakaalust? Palun koolitage end nendes küsimustes, enne kui püüate end nende teemade eksperdina välja anda, mis ma teie kahjuks olen.

Ja kuna väitel ei ole mingit väärtust ilma tõendusmaterjalita, siis siin on teie jaoks: https://jissn.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12970-017-0173-z;
"Nende leidude laius ja korduvus annavad veenvaid tõendeid selle kohta, et kreatiinmonohüdraat on hästi talutav ja ohutu tarbida tervetel treenimata ja treenitud inimestel, sõltumata vanusest"
 
Last edited:

ogbonnayauche

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
On hea kuulda, et te teate, et ei kasuta, see on samm õiges suunas. Mis puudutab testi läbimist, siis kahjuks võib metamfetamiin jääda teie süsteemi kuni kolmeks kuni viieks päevaks. Kuid kuna teie viimane tarvitamine toimus 1. jaanuaril, peaksite te olema puhas. Oluline on säilitada vedelikku ja süüa tervislikku toitu enne testi, sest see aitab kõik toksiinid teie süsteemist välja loputada. Samuti järgige kindlasti kõiki testimisasutuse antud juhiseid.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,417
Solutions
4
Reaction score
968
Points
113
Deals
1
Pealekauba uriin läbib mitme paneeli testi, kuid kui nad saadavad selle laborisse, näevad nad, et see ei ole uriin. Keegi, kes on puhas, võib teile proovi anda, teil on vaja 2 untsi kuumutada ja kleepida see oma keha külge või lükata see perse. Võtke iga päev sittagi kreatiini ja jooge vahetult enne testi hunnik vett, mis lahjendab teie uriini, kuid nad ei tea seda, sest nad lähtuvad lahjendusastmest teie kreatiinitaseme järgi.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Jääge kinni, käituge nördimusega ja öelge, et ainus ravim, mida olete viimase nädala jooksul isegi kasutanud, on kahjutu Vicksi inhalaator
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
85
Points
28
Deals
1
Kui selle laboratoorne katse selle tulemust on väga raske võltsida. Aga kui selle test apteegist, siis võib-olla saab kasutada teise inimese pissu
 

scot62192

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kas keegi teab, kust saab osta Vicksi vana versiooni, milles on kõrge (100 mg) metamfetamiini derivaadi sisaldus? Vajan ASAP, et näidata narkotesti laborile, et ma võtsin seda positiivse testi põhjusena. TIA
 
Top