Question Kuidas kõige paremini omandada teatud kemikaale

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Nitrometaani saada see RC kütuse ja DCM on eBayst
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
DCM on Ühendkuningriigis keelatud
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Ei ole keelatud, kuid vajavad eriluba või vajavad ettevõtet, ma arvan, et keeld tuli 2018. aastal? Võib-olla, tõenäoliselt eksin. See keelustati keskkonnaalaste murede tõttu atmosfääriga, samal ajal keelustati kõik muu, näiteks väävelhape.

Ei saa isegi DCM-põhiseid värvieemaldusvahendeid osta ilma litsentsi või värvimisfirmata.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
470
Reaction score
239
Points
43
Deals
1
Kurat, ma olen liiga kaua eemal olnud 😂😂
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A***** müüb ikka veel, kuid nõuab deklaratsiooni selle kasutamiseks, põhimõtteliselt, kui teie vastused on piisavalt head, müüvad nad ikka veel tavalistele inimestele nagu Joe blogg's. Aga võttes hea vastused kuni arutelu ja ettevõtte tõlgendus, ja kui nad tunnevad, et see on mõjuv põhjus müüa.
 

beherit

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
14
Reaction score
9
Points
3
DCM on Brasiilias samuti keelatud. Paha asi on see, et paljudes sünteesides kasutatakse DCM-i, kuid ei anna sellele alternatiivi.
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Destilleerige RC-kütust, te ei saa palju, kuid võrreldes sellega on see odav. Ma olen seda teinud palju kordi, te destilleerite kõigepealt metanooli/nitrometaani aseatroopi umbes 60-70 juures, siis kui temperatuurid jõuavad 100C, hakkate destilleerima üle puhta nitro. Kasutage kindlasti vigreuxi kolonni.

DCMi jaoks tellige constantylious777. Ta saadab selle teile Poolast väga odavalt.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
RC-kütused nagu 16-20% enamikus kohtades, aga mul on ettevõte, mis müüb RC paadikütust. See on nagu 60% nitro, ja 5 liitrit maksab peaaegu 200 £!!!! Aga see on see, kuidas ma olen saanud Nitro siiani, pikk destillatsioonid RC kütuse mitu korda.
Halvim osa on 1Ltr 20% nitro annab võib-olla 120ml, kui teie hea, kuid tihedus on alati nii, et sa tead, et aseotroop metanooliga on ikka saastab oma nitro.
 
View previous replies…

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Kas te ütleksite, et vigreuxi kolonniga saab ikka saastumist?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Vabandust, ma pean selle üle naerma, sest ma vihkan aseotroope, jah 100% sa saad saaste. Asjaolu, et metanool ja nitrometaan moodustavad isegi ühe, peaks teile seda ütlema, isegi molekulaarsõelte ei saa rakendada ülejäänud % metanooli eemaldamiseks, ja uskuge mind, ma olen proovinud.

Võib-olla kui sa saad kolonni 2mtrs kõrge ja destilleerida nädala jooksul mitu korda saad lähedal, kuid kaaluda seda grad silindris kaaluga. Sa ei saavuta kunagi puhta nitro tihedust kunagi.

Sorry kui see on halb uudis, hea uudis on metanool 99,9% ajast on väike ebamugavus. Nii et, lihtsalt jõua võimalikult lähedale tihedusele ja see on ikka kasutatav nitro!
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Minu jaoks ei ole metanool probleemiks, kas te teate mingeid olukordi, kus see on probleemiks peale stöhhiomeetria?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jah, ma ***** tõesti ainult ühte, biomassi kääritamisel, et toota tarbimiseks etanooli. 15ml on piisav, et teid pimedaks teha ja tappa, nii et see on minu ainus mure metanooliga tegelikult. Ei ole veel lõpetanud oma kraadi, nii et äkki keegi, kellel on rohkem teadmisi, kommenteerib ja annab teile veel ühe näite?
 

gumarabic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Oleks pidanud olema täpsem, ma mõtlen, kus muutub nitrometaani metanooli saastumine probleemiks reaktsioonides, mille puhul te kasutaksite nitro.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ma ei ole seda teinud, ei saa tõestada, et see toimib, kuid minu lugemise põhjal tundub see toimivat. N-metüülatsetamiidi saab tellida sealt, kust tellitakse kemikaale, välismaised oksjonisaidid on head, ja hüdrolüüsida see happe või alusega, iirc, äädikhappeks ja metüülamiiniks. See toimib samamoodi nagu metüülamiini valmistamine N-metüülformamiidist.

Võiksite kaaluda kas asenduskemikaali leidmist või dcm musta turu kaudu tellimist. Eeter töötab sageli, kuid sellel on omad probleemid, mis vajavad veidi rohkem ettevaatust.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mul on vana kolledži orgaanilise keemia raamat, mis kingiti mulle kolledži suletud keemiaosakonnast, kus ma käisin. See on käsiraamat selle kohta, kuidas kõike valmistada.
Meetod nõuab monokloroäädikhapet, naatriumnitriti ja naatriumkarbonaati, seda on G.Patton siin ühes teemas üksikasjalikult selgitanud.
On veel mõned meetodid, aga ostes oleks lihtsam.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Võin ette kujutada, et neid on võimalik osta ainult Ühendkuningriigis kaubandusliku litsentsi tõendamise vastu.
Ebay's müüakse palju nitroetaani / nitrometaani, kuid paljud müüjad küsivad mingit tõendit.

Seda oleks lihtne võltsida tho ma arvan, võite proovida leida registrinumbreid firmadest, mis võivad olla seotud mingi kemikaali kasutusviisiga, kuid ei ole veebis, nii et on raske leida kontakte. Neid numbreid võib leida mitmetelt veebilehtedelt, seal peavad olema riigispetsiifilised veebilehed ainult Ühendkuningriigi ettevõtete jaoks, kuid kindlasti ka ELi-spetsiifilised veebilehed kõigi ELis registreeritud ettevõtete jaoks. Ma prooviksin seda ainult siis, kui tellida aadressile, mida ei saa seostada minuga

Teine võimalus on Saksamaa, Poola või Hiina. Kõigis neis riikides on palju müüjaid, kes saavad teile neid kemikaale saata ja kes võivad olla valmis neid ümber märgistama.
Olen just saatnud umbes 30 kasti, mis sisaldavad 1x20L konteinerit igas kastis metanooli, etanooli, metüülamiini ja sarnaseid vedelikke. Olen need lihtsalt märgistanud puhastusvahenditena ja kõik need on Poola kaudu Saksamaalt Belgiasse jõudnud.

Kuna nende kaupade vedu ei ole logistiliselt riigist riiki ebaseaduslik, vaid lihtsalt piiratud, võib see anda teile veel ühe võimaluse.
Sa võid teha seda klassikalisel viisil ja osta see riik nagu Poola firmalt, kes ei küsi küsimusi, saada ametlikud ekspordi/impordi dokumendid ja saata see ametliku kulleriga...Ebay's on ka palju erakullereid, kes sõidavad iganädalaselt Poolast tagasi Suurbritanniasse ja vastupidi, kui leiad ühe, kellel on veel mahutavusi oma veokis, siis võid broneerida ruumi üsna odavalt, nad küsivad ka vähem küsimusi tavaliselt.
Sellisel juhul kasutaksin kulleri jaoks varastatud või võltsitud firma andmeid ning aadressi, mis tundub coprorate, kuid mida ei saa minuga seostada.

Ma loodan, et see võib aidata :)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kõik need asjad on Ühendkuningriigis kahjuks väga tõesed, teie kirjeldatud meetodid on viisid, kuidas neid küsimusi 100% ulatuses vältida.

Alternatiivne viis on kasutada sythn'e, mis jätavad nitreerimise vahele, kuid mõned, nagu DOM-i, meskaliini valmistamine, need stüreenid ei nitreeru ainult maa-aluse keemiku puhta tahte ja otsustavuse all. Nad võtavad neid keelatud lähteaineid & kemikaale, mida on raske hankida, ja lihtsalt nende valdamine on sama halb kui süüdistus ühenditele, mida me armastame teha! Ja lihtsalt sama, et meetodid, mida te kirjeldate, alluvad sama B.S kaudu seaduste pettuse jne, sest kui keegi on valmis omandada tasu üle valdamine need kemikaalid. Siis kaks süüdistust ja vanglakaristus ei heiduta kõige kindlameelsemaid põrandaaluseid keemikuid.

Aine teadlikult ümbermärgistamine on sama halb kui võltsitud dokumendid ja load, ja mulle on öeldud, et miski ei ärrita kohtunikku rohkem kui teadmatuse kaitsmine !

Ikka hea info ja/või ideed, kuidas inimesed neid kemikaale omandavad, soovin lihtsalt, et see oleks natuke liberaalsem teha asju elus, ma vaatasin täna poodides nina dekongestandid. Mitte ükski pood ei müü pseudofedriini või ethedriini üheski neist ravimitest, see on UK kus met smurfi ei ole olemas.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
On vahe, kas kemikaal on keelatud või tegelikult lihtsalt piiratud kasutamine väljaspool ärimaailma.
Kuna nitroetaan või nitrometaan on üldiselt oluline kemikaal, ei saa ma ette kujutada, et see oleks lihtsalt keelatud.

Kindlasti on olemas võimalus seda lihtsalt seaduslikult importida.
 

zagar

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
2
Reaction score
9
Points
3
Ma võin teile pseudoefedriini hankida, kuid see on toimeainet prolongeeritult vabastav ja selles on ka levotsetriini, kuid selle eest peate mulle näitama, kuidas pseudoefedriini neist tablettidest ekstraheerida.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Härra GonzoMina võin teile pseudoefedriini hankida, kuid see on toimeainet prolongeeritult vabastav ja selles on ka levotsetriini, kuid selle eest peate mulle näitama, kuidas pseudoefedriini neist tablettidest ekstraheerida.

Mate ma mainisin pseudo puudumist ainult sellepärast, et mind huvitas nende mahasurumine siin Ühendkuningriigis! Ja kui te ei saa mingit koostisosa tabletist ekstraheerida, siis oleks edasine katse muuta nimetatud ühendit teiseks ühendiks ajaraiskamine ja ohtlik, rääkimata sellest, et oleks vastutustundetu minu poolt öelda inimesele, kellel ilmselgelt puuduvad teadmised keemiaga mängimiseks.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
43
Points
28
Kas need kemikaalid, mis saadetakse Ühendkuningriigist 🇬🇧 Euroopa sihtkohta või "drop shipped" ELi piirides ... Poolaga kui lähtepunktiga ?
 
Top