Heksaan

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Vaatasin üle heksaani omadused ja tundub, et see sobib hästi kasutada lahustina .

Samuti on see odav. Keegi kogemusi sellega Mephedroni sünteesi jaoks ?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
78
Reaction score
55
Points
18
4-MMC on paremini lahustuv polaarsetes lahustites nagu DCM, etanool, metanool... jne. Heksaanil on madal polaarsus, mis viib selle vähem tõhusaks, kui see suhtleb mefedrooni molekulide polaarsete funktsionaalsete rühmadega .
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
DCM on nii mittepolaarne kui võimalik, vababaasiline mefedroon lahustub mittepolaarsetes keskkondades ja vesinikkloriid polaarsetes keskkondades. Heksaan on tavaliselt kallim, kui seda nime all ostetakse, kuid petrooleeter 40-60 koosneb peamiselt heksaanidest. Kas see preparaat on üldse hea? noh, CHEM-IS-TRY
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
124
Reaction score
55
Points
28
Jah, ei tööta :)
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Hei bud, kas te võiksite pisut üksikasjalikumalt selgitada, mis ei töötanud? Kas sa asendasid heksaani DCM/EA-ga, milles BK4 lahustati enne metüülaminatsiooni?
Ma olen siiralt uudishimulik, sest mul on DCM otsas, kuid mul on värske 7l kanister heksaani, lootes, et see töötab. Ma ei saa oma metüülamiini enne järgmist nädalat, nii et siin on lootust, et te näete seda kommentaari.
 

momogf

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Sep 28, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Võite kasutada ksüleen thf dmso dcm toulen benzen etüülatsetaat
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Aga ei ole heksaani?
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Arusaadav, aitäh.
Ma annan sellele ikkagi võimaluse.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Mul on umbes pint heksaani, mille ma destilleerisin lähtevedelikust, millele otsin kasutust....Bunson burner? 😄 Tegelikult ma arvan, et see on tegelikult heptaan
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ma mõtlen teha väikeses mahus reaktsiooni, kasutades lahustina heksaani, et mitte kaotada liiga palju toorainet, kui shit tabab ventilaatorit, umbes 100g BK4 peaks seda tegema.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,408
Solutions
4
Reaction score
965
Points
113
Deals
1
Ma ei tee palju 15g eksperimente🙄, kuid kui ma seda teeksin, siis säästaks see mulle põrgulikult palju raha. Võib-olla saate 2b4mp-i kohta hämmastava pakkumise. Sa maksid ...$ 160/kg tarnitud. See 100g maksis sulle 16 dollarit, aga mida see on väärt, kui sa maksid, ootasid, hammustasid oma küüned, puhastasid oma maja ja lõpuks said selle kätte? Kõlab nagu $50 lihtsalt selle 100g eest. Kord, kaua aega tagasi, ostsin ma mõned ebayst ja maksin peaaegu $200/50g. Sa võiksid üle vaadata, mis on väike reaktsioon.
 

BigBoy72

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 20, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Minu praeguses olukorras kujutab 100g endast väikest reaktsiooni,
Jeesus mees, $200/50gs? See, et 100gs ei ole väike reaktsioon, on teie arvamus ja teil on õigus sellele, ma nõustun, et ei nõustu. Isegi 160 dollarit kilogrammi kohta on järsk, kust sa oma lähteained saad?
Samuti ei näe ma, kuidas tühja raiskamine lisab bk4-le väärtust? Mul on sittagi teha, mis on minu võimaluste piires, ma ei saa võimalikuks, et pakett jõuab kiiremini minuni, kui ma selle peale mõtlen.
 
Last edited:
Top