Question Kas keegi on edukalt ostnud lähteaineid hiina veebisaitidelt selge veebi kaudu?

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kui jah, siis millisel veebisaidil ja kas paljud Hiina keemiatoodete tarnijad on valmis oma tooteid valesti märgistama, et pääseda mööda tolli? Konkreetselt, mul on vaja vesinikjoodhapet ja punast P-d, kuid ma kardan, et nad võivad märgata pakendis olevat punast pulbrit ja aru saada, et see on punane P, mitte see, mida Hiina tarnija on valesti tähistanud, ning lüüa minu ukse maha enne, kui ma üldse midagi *****.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Mul oli hiljuti ebaõnne Shanghai JOA Yunao Biotechnology Co.,Ltd.'ga. Nad näevad välja ja kõlavad hästi, kuid seal on jama. Jätkake otsimist, seal on palju tõelisi tarnijaid.
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Wendy Dreamer ja Vivian Rose, on neilt 3 korda tellinud. Nende inglise keel ei ole lihtsalt nii hea. Mõlemad samas ettevõttes, tarnimine välismaale 10 päeva jooksul.
 

purple_rain

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Kas on parem/lihtsam osta hiina tarnijalt selge veebi või siinse eskroonsüsteemi kaudu? Mul ei ole küll mingeid kogemusi krüptorahaga
 

Joyce-JH

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 25, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tavaliselt valivad kliendid Cryptocurrency (Bitcoin, USDT, XMR) turvalisuse ja privaatsusega, Escrow ka ok, kui vaja.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Made in china on mõned tõelised asjad, ma lihtsalt ei kasutaks uusi ettevõtteid
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Olete hea ostmisel, meie ettevõte on liitunud Made in China, pakkuda makseid BTC, USDT, XMR, ETH, Wechat, Alipay, Bank Transfer jne ,ka toetada escrow siin.

Enamik kemikaale saab saata 24 tunni jooksul.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Hiina on halvim coustmer *****us ei viitsi küsida mingeid üksikasjalikke juhiseid midagi ja nad ütlevad teile, et nad saavad mis tahes asja thro coustmes piiri seal lõpuks mis on keeruline osa nad saavad seda välja, kuid kus selle läheb on täiesti erinev senario ..kõik Hiina tooted saavad ekstra kiht kontrolli, sest off kogu ebaseadusliku sitt nad müüvad .. siin on üks riik, mis on täiesti radari all ja see on INDIA ja seal ilmselt odavam ja nad räägivad inglise keelt ja neil on suurepärane coustmer *****us ja võib olla odavam ma olen leidnud, et nad saavad rohkem asju kui Hiina DM mulle, kui otsite midagi konkreetselt ill vaadata seda teile
 
  • Wow
Reactions: vis

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Made in china compamy imeb nad müüvad aga midagi mööda, et üldse halvim ettevõte kunagi nad ei aita teid pärast maksate neid üldse ja mis hull on ma sain 1 agent reval private usa coustmers aadress ja telefoninumber nii nad võiksid aidata mind minu probleemid ma vannun mees ütles helista need poisid nad võivad aidata ja ütles mulle, mida nad ostsid serously..they dont care what happens after the fact seal Hiinas
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Ma mõtlen, miks peaks neid see huvitama? Nad müüvad kemikaali, mida kasutatakse tõenäoliselt ainult ebaseaduslike ainete valmistamiseks.

See on hall/must turg, ei midagi enamat ega vähemat.

Te ostate või ei osta. See on kõik, mis neid või kedagi tegelikult huvitab hallil/mustal turul.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
446
Reaction score
681
Points
93
Mitte kõik Hiina tarnijad ei ole halvad, kasutage Escrow *****ust, et kaitsta oma oste, nii et teile on tagatud tagasimakse või lasti kättesaamine.

India on hea valik, kuid neil on väga vähe positsioone ja raskemad eksporditingimused. Hindud on aeglasemad ja teevad mõnikord kauba saatmisel rohkem jämedaid vigu. Hiina tarnijatel on turul rohkem kogemusi.
 

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
ture lihtsalt pakkudes minu isiklik kogemus ja remeber sa ei saa saata tooteid tagasi opsec ja saatmiskulud kui sa saad selle oma kinni see olla catious
 
Top