Question Seadmete ja klaastarvete kontroll 4mmc

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
kas mul on kõik sünteesiks 4mmc? Ma kavatsen järgida "madre" sünteesi

Ja ka ma vajan kedagi, kes saab mind aidata sünteesi vahel, nii et ma ei sega ära
Palun on keegi, kes võiks aidata?
4LvREcu8b2


1nIzFqBuXD


T8BkEFPgw6


7DSekWjKnb



Pooled asjad said kohale toimetatud
 

Attachments

  • 0Ax1TtJbLK.jpg
    0Ax1TtJbLK.jpg
    789.8 KB · Views: 42
  • gB897zjMIw.jpg
    gB897zjMIw.jpg
    618.2 KB · Views: 39

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Hei :) Soovitan (natuke lihtsam viis) lihtsalt minna otse juba bromitud toote 2b4m, võite osta seda Hiinast või kohalikult müüjalt.
Kas sul on heitgaas? Selle väga oluline. Selle bromi, mida sa tegeled, kui sa ei ole valmis, siis seisad silmitsi kahjuliku
Kui teil on 3m mask, siis ostke ABKFG (või midagi sellist - nimi) filtrid, need on mõeldud amonia ja hapete jaoks.
Kui soovite alustada klaasist, siis vajate klambreid ja ka mõned vardad, varuklaasid (need purunevad sageli). Ümarapõhjaline kolb + varukolb (soovitavalt mitme kaelaga, et paigaldada termomeeter ja kondensaator, kui see on vajalik).
Kõlarid + termomeetrid on alati parem varuosadena :)
50ml, 250, 400-500 ml, 1000 ml on hea komplekt.
50ml hapete mõõtmiseks (kui valite 100g 4bk partiid).
250 MA 40 % aq jaoks, kui te otsustate seda teha.
400-500 lahusti jaoks, ja 1000 on külmkapis lõplikus korras.
See oli minu viis

Muidu on abiks trummel eraldaja, et eraldada kihte, ülejäänud saab teha pudelis või roundbottom kolvis ja aeglaselt lisada rohkem klaasi kogumisse, kui tunnete vajadust. Üldiselt saab teha 4mmc ilma klaasita. Keskenduge heitgaasile, 50 eurot tehtud PP ventilatsiooni teeb oma töö, lihtsalt veenduge, et selle PP materjal on vastupidav (vähemalt PP)


aga miks sa valisid selle tee? Ma mõtlen, miks sa tahad bromida 4MP. See on lihtsam 1. korda, kui te kasutate valmis, nagu ma ütlesin allpool. Siis on teil vaja vähem vaeva, see on rohkem "karistav vigu", kui mõni juhtub.
Sa võid teha nn "raputada ja küpsetada", kõik, mida sa vajad, on lahustada 4 bk (2b4m) mittepolaarses lahustis, nagu touliin, etüülatsetaat sõltuvalt sellest, mis on lihtne viis osta, teine samm on MA 40% valamine sellesse, kui sul on kuumutatud segisti, seda saab teha samal päeval, kui mitte - sa võid raputada seda mõned korrad päevas ja 24-48h pärast (kui sa valid näiteks touliini - kuid see on kleepuv ja mulle isiklikult ei meeldi). Siis kasutad trummel eraldaja edukalt hapestada pärast. Sa peaksid hankima termomeetri ka, et kontrollida, milliseid temperatuure sinu sügavkülmik annab, pead seal hoidma atsetooni ja 4mmc pärast hapestamist :)
 
Last edited:

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kas te saate mind aidata, kui ma saan kõik asjad ?
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Minu teadmised on piiratud, kuid ma usun, et ma saan aidata teid touleeniga :) i edukalt achievie puhas toode igal ajal
Toptech-coco ma soovitan müüja 4bk (2b4m) ta on loetelus reaktiivide
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Aga ma usun, et ma püüdsin teha sama asja, et varustada end bromimisünteesi, pärast seda, kui ma ühendust ekspertidega becasuye mul oli mõned uqestions me läbi erinevate alustada, kuid 1st teil peab olema koht, et täita, heitgaasiventilaator samuti.
ja kui te ei usu, et see on tõesti vajalik, osta ma 40% aq ja avada see, et näha, mis juhtub :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Jah, mul on üks genric heitgaasiventilaator, ma kavatsen seda teha oma majas, seal on minu toa taga mingi ruum, mis on täielikult pakitud seinaga kõigist 4 küljest, kuid seal 1,5 jalga pikk tühi ruum katusel ( see on seal paigaldatud ) ma sobitan oma heitgaasiventilaatori sinna
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Jah, me saame rääkida priv
Te peate kindlasti olema pitseeritud, saate teha lihtsa konsutrsiooni aiakilest või osta kanepi kasvutelk, see peab olema pitseeritud, te ei saa neist aurudest pääseda. Sest 2x2 ruumi ma kasutan 530 m3h vent ja selle mõnikord nad võivad põgeneda - MA40% 200ml, kui selle valatakse kolbi näiteks, kuid õige installeerimine vent kanalid just üle kolbi teeb oma tööd.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Teeb oma tööd. btw kui te kleebite linke clearnetile, võite lihtsalt kopeerida lingi 1. faasi nagu https://www.amazon.in/Almonard-Heavy-Single-Phase-Exhaust/dp/B06W5GWSMW.
ülejäänud link on jälgimise asju jne, selle hea, et mitte kleepida ülejäänud sties nagu, et nad näevad seda ja palju rohkem :)
saate installida mõned pluginad brauserisse, mis teeb seda automaatselt
Ma usun, et parim viis tro näha, kui vent on ok, et sa ei märka mingit lõhna väljaspool töö pärast kasutad MA 40%, mis on kõige lõhn, väljaspool oma ruumi :)
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kas see on nii halb? Lõhn? Ma loodan, et mu naabrid ei ärritu, sest nagu me jagame seinast seina _|_ niimoodi ja üks nende pereliikmetest magab katusel, kas ma saan seda lõhna kuidagi peatada või vähendada selle mõju
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
Jah, see on väga halb. KUI ostate surve ventilatsiooni ja paneb selle vooliku ämbrisse veega siis kuni vee teise ventilatsiooni mis ccarbon filter siis filtreerib lõhnad. Seda nimetatakse kaheastmeliseks ventilatsiooniseadmeks.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kas te saate jagada linki või midagi sellist? Kas see on kallis?
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Kas ma võin kasutada õhuvärskendajat või midagi sellist, et tappa lõhn? Või midagi odavat lõhna tapmiseks?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
190
Reaction score
75
Points
28
Deals
9
See ei ole kallis, kuid te peate urself./ Kuulake:
1. etapp on rõhuventilaator, mis viib aurud reaktsioonikolvist välja
2. seejärel viiakse aurud veemahutisse
3. veepaagi kohal on süsiniku kallur.
4. sealt välja selle tavaline ventilatsiooniava, mis väljapoole ventileeritakse.
 

Kiteretsu_D

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 23, 2024
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Vaata nagu palju tööd ja ikkagi pean ma investeerima raha, mul ei ole praegu, ma lähen väga väikese partii jaoks, keemiline lõhn oleks ikka väga halb?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
531
Reaction score
287
Points
63
vajate rõhu tasakaalustavat tilgutuslehtrit HBr või Br2 jaoks
 
Top