Question DPIA minu amfetamiini sees - tahtlik?

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Tere kogenud keemikutele,

Im juba vaikiv lugeja juba mõnda aega siin, kuid otsustas teha konto, sest mul on küsimus.

Kas keegi võiks mulle selgitada, kuidas DPIA Di(beeta-fenüülisopropüül)amin leiab tee minu amhetamiini?
Ma testin iga amfetamiini, mille ma saan oma allikast ja kahjude vähendamise labor teatab regulaarselt DPIA saastumisest amfetamiini sees.
Kas keegi oskab mulle öelda, kas see on pandud tahtlikult või kuidas DPIA on tekkinud? Võib-olla halb süntees?


Tänan teid abi eest :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Tere, see on lihtsalt sünteesi kõrvalsaadus. Ärge muretsege. Ma arvan, et ei ole rohkem kui paar esitlust DPIA, kas mul on õigus?
 

justfortemp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Hei G.Patton,

Tänan teie vastuse eest :)
Tõepoolest, selle leidub ainult sees, kuid kogus on liiga väike, et seda kindlaks teha.
Mis mind aga skeptiliseks tegi, on see, et puhtus on aja jooksul oluliselt vähenenud.
Alustasime 70% puhtusest ja viimased partiid said kõik "ainult" 45-50%.
Aga muid psühhoaktiivseid aineid ei leitud.
Seega võib olla nii, et allikas teab, et ma testin seda ja segab seda mitteaktiivsete ainetega, nagu mannitool, mida laboratoorium ei tuvasta. Või on võimalik, et madalama kvaliteediga õli või halb tootmisprotsess võib puhtust nii palju vähendada? seda on ilmselt raske öelda, kuid tahaks kuulda eksperdi arvamust.

Kas see sünteesi kõrvalsaadus (DPIA) tähendab, et seda ei tehta hästi, sest see peab ilmselt olema välditav, sest mul oli palju proove ka ilma selleta?

Tänan teid aega, et vastata minu küsimustele!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Kas ka mitteaktiivseid koostisosi on iseloomustatud? Mind huvitab, mis on ülejäänud 30% kuni 100%.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Amfetamiini soolad on teatavasti ebastabiilsed ja lähevad üsna kiiresti halvaks. See probleem võib esineda isegi ravimite valmistamisel, milles kasutatakse puhtaid farmatseutilisi koostisosi.

Või on võimalik, et madalama kvaliteediga õli või halb tootmisprotsess võib puhtust nii palju vähendada?" Seda on ilmselt raske öelda, kuid tahaksin hea meelega kuulda eksperdi arvamust.

Jah. Puhtus võib suuresti varieeruda. Mis tahes jääkide kõrvalsaadused võivad põhjustada madalamat kvaliteeti ja mõnikord dramaatiliselt. See viimane samm, väävelhappega tiitrimine, võib olla tapja. Ka tüüpiline Al/Hg-ga tehtud reaktsioon on räpane ja võib jätta maha palju soolasid. LAH-reaktsioon on puhtam, kuid ma ei ole kindel, kas paljud kasutavad seda. Olen näinud proovide (ilusad valged ja kristallilised) katsetamist erinevate puhtusastmete juures. Ainus muutuja oli operaatori reaktsiooni teostamine.

Ma ei ole kunagi aru saanud, miks keegi kasutab amfetamiini rassemaatilise metamfetamiini asemel ja miks see on Euroopas rohkem pppular.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Tegelikult Leuckart on kõige rohkem lisandeid, hüdriidi redutseerimine ja hüdrogeenimine ei ole ka potist puhas, Al/Hg eriline koos aurudestillatsiooniga on üllatavalt vähe kõrvalsaadusi ja met farmaatsiakvaliteedist efedriinist Rp / I abil on kaugelt parim (pärineb viimasest etapist, mis hävitab lähteühendi ja vaheühendid). Oh! An nii rakendatavad reduktsioonid Na-metalliga on ka üsna head.
Üllatav - jah. Aga tõsi.
Ma räägin ainult aktiivsetest lisanditest, sest see on ainus, mis loeb. Mitteaktiivseid lisandeid võib pidada täitematerjaliks.
See on sellepärast, et amfetamiin on vahend, kuid Meth on elustiil. See tuleb erineva kestusega, on lihtsam jääda mõistlikuks 8 kuni 10 tundi toimiva uimastiga, kui kahe päeva või kauem aktiivse uimastiga, kuna viimane muudab teid hetkega tweakeriks.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
See on amfetamiini, primaarse amiini ja P2P ketooni reageerimise tulemus. Seda juhtub palju, kuna amfetamiin on ketoonile atraktiivsem kui ammoniaak. Korrektselt tehtud aurudestillatsioon (EI puhuda kõike üle 150 °C!) või fraktsionaalne (vaakum) destillatsioon aitaks selle probleemi lahendada, kuid seda tehakse harva. Seda seetõttu, et DIPA ja sellega seotud lisandid on väga aktiivsed ja kauakestvad ning kliendid arvavad, et Amph on tugevam ja selline parem, samas kui selles on lihtsalt lisandeid, mis mõjuvad tugevalt nor-adrenaliinisüsteemile. Väga pikk kestus teeb comedowni ka palju raskemaks. DIPA on halb uudis, kui olete pärast kesknärvisüsteemi stimuleerimist ja eufooriat ja vähem pärast liiga palju espresso sarnaseid mõjusid. Lisaks klientidele on muidugi kokad alati otsivad lühidalt ja ei ole uhked oma toote üle, vaid petavad ennast. Võiks arvata, et kui te keedate mitme kilogrammi partiisid, et te saaksite endale lubada tõelist analüüsi? Nut ei, nad võiksid seda endale lubada, kuid nad ei taha seda heal põhjusel tõesti teada.
 
Top