Question Metüülfenidaadist kristallkivid välja?

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hei, mõtlesin, kas te saate metüülfenidaadi vahekaardid kristalliseerida

Mul on palju Ritalin , kuid ma tahan kristalliseerida seda nuusutamiseks

Kui sa saad mulle
Greetz Bellymaster
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
ma ei ole kindel kristalliseerumise osas, kuid keegi andis redditi postituses juhised ekstraheerimiseks ^^;

"Kas on olemas mingi tõhus viis MPH eraldamiseks täiteainetest pillides? Minu idee whould olla purustada pillid keeta seda etanooli ja vee (viina) segus, filtreerida ülejäänud kraam, mis ei lahustu, siis keeta segu, kuni etanool on keenud ära ja MPH krahhi välja lahusest, kuna selle halb vees lahustuvus ja siis sa lihtsalt filtreerid selle ära ja saad mõistliku puhta koguse MPH. "

"Jah, see kõlab nagu tavaline etanoolpesu. Peaks olema täiesti korras enamiku kasutusviiside jaoks, välja arvatud IV. Tornitööks tahad ilmselt sub-mikroni laborfiltrit, ja isegi siis ei peeta seda veel soovitatavaks, kui unetus on isiklik püüdlus.
Ka 190 proof everclear aurustub nii kiiresti, et keetmisprotsess on tarbetu. Lihtsalt laotage lahus üle pada, et soodustada aurustumist."

ka, ik see ei ole see, mida sa küsisid, kuid see link võib olla kasulik IV kasutajatele!
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tänan, jah ma tean youre reddit postitus.

Aga mitte selle jaoks, mida ma otsin.

Ma try'd ekstraheerida seda whit metanool etanool jne jne. Lihtne kristalliseerumine ei kristalliseeru MPH

Ma ei proovinud soolhappegaasi meetodit.

Aga sellepärast ma küsisin seda qeustion.

Fore hand
Tänan teid info eest
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Kas MPH on seotud soola või sulfaadi IDK-ga?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
316
Reaction score
376
Points
63
afaik mph kasutatakse hüdrokloriidina pillides. ja jah, pseudoefedriini saab ameerikas otc, aga selle jaoks tuleb vist lehele kirjutada. ma tean kedagi, kes seda lihtsalt poest varastab, mis on palju parem idee, kui sind ei tabata. nvm sa oled hollandis, nii et see ei ole võimalus, minu viga... mul pole aimugi, kas shake n bake töötaks mph-ga. äkki küsid mõnelt eksperdilt küljepalkis?
 

Thewizard-Bellymaster-420

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tere, Ameerikas on toimeainega pseudoefedriini sisaldavad külmetustabletid saadaval üle leti.
Ma elan Hollandis, siin on see aine rangelt keelatud ja te ei leia seda ühelgi teel.

Kui ma nüüd võrdlen efedriini ja amfetamiini, siis ei ole suur vahe.

Mis on Hollandis ADHD patsientidele retsepti alusel saadaval on metüülfenidaat (Dex amfetamiini saab ka retsepti alusel ja järelevalve all).

Näiteks kui ma tahan kasutada shake n bake meetodit, kuid efedriini asemel siin Hollandis saadaolevate tablettidega? Kas see toimiks?

MPH on ab ketoon.

Ma tahan tõmmata täpselt B-ketoamfetamiini

On keegi mingeid soovitusi?

Ma lihtsalt otsin ja küsin, ei võta seda liiga tõsiselt aga tahaks teada
Tänan teid ette
 

piloten

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Apr 29, 2023
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Tere, mul oli sõber, kes tegi metüülfenidaadi kristalle nagu te tahtsite teha. Ta ütles, et ta hoidis neid lihtsalt etanoolis või metanoolis ja sai siis kristallid. Ma kasutasin pikka aega ADHD-ravimeid ja proovisin seda, mida nad ütlesid, kuid see ei toiminud. Ma kuulsin, et inimesed kasutavad isopropüülalkoholi. Võite proovida ka seda.
 
Top