• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Krüpto sularahaks

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Tere kõigile. Ma tõesti vajan abi, et sellest aru saada. Mul on vaja tagasi võtta nagu 10k$ kuus minu XMR või BTC rahakotist. Mis on kõige lihtsam viis seda teha? Ma arvan umbes osta PayPall konto või smth kuid mb ma olen vale. Ofc see peab olema väga anonüümselt ja ilma igasuguse jälgimise mulle
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,407
Solutions
4
Reaction score
963
Points
113
Deals
1
O ei tea, kuid ma tean, et see ei ole PayPal need poisid on persse, kui te olete äri. Kui ma kasutasin äri, mis kasutas PayPal võtta krediitkaardid ja võtta raha nimel minu äri, nad lukustada minu konto umbes iga nädal ja ahistama mind, mida täpselt inimesed ostsid minult ja kui oli vaidlus nad lihtsalt võttis minu raha ja andis selle tagasi ilma isegi mainimata või andes mulle võimaluse arbitraaž.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Jah, ma ei ole isegi müüja, ma lihtsalt kasutan seda paarf sõbrad ja ühel hommikul pärast ühte tehingut nad täielikult lukustasid, ei saanud minu tasakaalu puudutada ja tõenäoliselt ei saa kunagi. Ma pean neile 24 tundi nonstop põrgu andma ja lõpuks, kui ma tõstatasin Better Business Bureau, nad murdusid ja lasid mind sisse. Mitte kunagi ei puuduta neid enam
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
kui me räägime PayPalist.......... kui nad haistavad isegi vähimatki lõhna, et midagi on valesti, lukustavad nad (PayPal) teie konto 3 päevaks igasugustelt krüptotehingutelt. Kui 2. päeval ja 12 tunni pärast proovite uuesti tehinguid teha, siis see nullib kella ja lukustab uuesti 3 päevaks. Ma kasutan PayPali kogu oma "tunne oma klienti" üle parda, mitte anonüümset kraami. Nagu ei viitsi isegi vpn-ga vaeva näha. Miks PayPal? Harjumuse jõud, pluss nad teevad asjad tõesti lihtsaks. Tahad kuradi väljakutse, seadistada Monero rahakoti ametlikul Monero veebilehel. Ma tundsin end pärast selle seadistamist nagu James *****ing Bond. Ma armastan narkootikume ja keemiat. Ma absoluutselt vihkan VPN-i, tor'i, krüptograafia, PGP-võtmete blah blah blah blah.............mida, aga GOT TO DO IT
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kas olete juba kohalikku monero vaadanud?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jah. Aga kas see on piisavalt ohutu?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
43
Points
18
Ma ei ole kaugeltki ekspert, nii et võtke seda suure soolateraga, kuid ma arvan, et XMR-i tõmbe on see turvalisus (ja mustuse odav tehingutasu, ma tõsiselt maksin täna 2 penni, et saata mõned). Paljud müüjad on hakanud seda pakkuma ja eelistavad seda Bitcoinile. Vabandust, ma ei saa teile täpsemalt öelda, miks see on parem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kahjuks localmonero on oma uksed kinni pannud ja suletud, sest ma postitasin selle.

Alternatiiviks on teil vahetada oma valitud, kuid mündi madala tehingutasu (litecoin on hea) siis saata see kook rahakoti ja teha oma vahetust seal. Selle päris lihtne rahakott & vahetusplatvormi
 
Top